CHELSEA FC JE NAJVECA NESRECA ZA EVRO-FUDBAL

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.299
Ne mogu da verujem!Scenario se ponavlja!Pa zar su dali 40 moliona za Esjena i 27 za Filipsa da bi oni sedeli na klupi?!? Doduse, pobedjuju.Ali kako?Pa isto kao i ranije,golovima u poslednjim minutima i "lucky"golovima.Prosle sezone su porazeni samo jednom u ligi, ali je vise do pola pobeda ostvareno zahvaljujuci golovima u poslednjih 5 minuta.I sad, nakon tolikih para za Esjena,Filipsa i Del Orna oni jedva izvlace pobedu protiv Vigana!!!Ajde da je Blekburn, Midlsbro ili NJukasl, pa da razumem, grizu kod kuce, ali to je doskorasnji drugoligas koji se gotovo i nije pojacao za ovo sezonu!I mora Krespo da ih vadi.I danas su dobili "spektakularnim" golom kolenom, i to iz cistog ofsajda...Pa dokle tako?Ja razumem timove koji igraju tvrd i defanzivni fudbal, ali ovo je strasno.A murinjo je strateeeeeg, u 3 pm.I dalje cita sveske komandi Bobija Robsona iz Barselone i kupuje ove igrace o kojima pisu novine.Skauti su mu ocajni.Ovoliko ulozenog novca mora odmah da ima funkciju, a ne da se ceka.Ako Chelsea bude osvojio jos samo jednu titulu, to ce biti jak udarac za moderan, napadacki fudbal kome se oduvek tezilo i uvek ce se teziti.
 
Ovo je vrlo opshirna tema sa kojom se ja ne slazem u potpunosti.Murinjo je svoju velicinu pokazao u Portu.Mozemo mi voleti ili ne voleti Chelse i njihov stil igre,ali mislim da se moras sloziti da je Murinjo veliki trener.A sto se tice kupovine igraca,to ni meni nije uopste jasno.Ej,pa Abramovic kupuje Esejena(ili kako vec)za 40 miliona :!: Ali cak ni to nije strashno.Nego ovaj njega javno moli,putem medija da to uradi,posto mu je Abramovic navodno jedini spas.Pa naravno kad covek se*e pare i moze mu se!A i ovaj Wright-Philips,jbt pa momak ima metar kad se popne na prste.Jeste da je brz,ali ima mnogo boljih!Po meni,jedino je Del Orno pravi potez,jer je celu proslu sezonu Gallas proveo na levoj strani i tu im je stvarno trebao jedan dobar igrac!
 
ma jeste Murinjo dobar trener ali Benitez je cudo od trenera jer je taktikom nadmasio i Murinja i Ancelotija i Juve... A sto se Chelsea tice i ja mislim da oni upropastavaju fudbal i misle da se trofeji kupuju parama ali im je valjda prosle sezone postalo jasno da se Liga samopiona osvaja srcem koje su ostavili Liverpoolovi igraci (i navijaci) a ne jebenim parama i parama. **** Chelsea
 
Vidim i prvak Evrope dere sve redom. Ne lupajte. Sta ocekujete od fudbala u kome su vazne samo pare, a to je u SVAKOJ LIGI NA SVETU. Pa i Gerard je rekao da ce otici iz Liverpula ako ne budu igrali u LS(a "najbolji navijaci na svetu" u pm). Kome je Chelsea smetao ranije. Sada kad imaju pare smetaju svima: niko nema pojma da igra, samo se brane, daju glupe golove. Daju golove kad god je to potrebno(4 protiv Barse). Pa svako pametan zna da u ekipnim sportovima odbrane osvajaju titule(New England-Philadelphia, Detroit-LA Lakers, Chelsea-Arsenal, Juve-Inter). Lecce igra napadacki, pa sta su uradili. Kako ocekujete da neko baci 200,000,000 e samo zbog lepog fudbala. Debilizam. Izmedju ostalog igraci Chelsea-ja nisu neke zvezde, ali trce od 16 do 16, a ne kao Kezman koji hoce da kampuje kod gola, i ceka loptu na tacni. Murinjovi igraci igraju fubal, a ne kao neki koji zanju samo za jednu poziciju i cim se pomere 20 m ponasaju se kao da su pali sa Marsa. Plata od 100,000 e nedeljno mora da se zaradi. A i u fudblau kao i svakom drugom poslu moras da slusas gazdu.
Arsenal & Liverpool *****, West Ham United rules.
 

Back
Top