Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad vidim ovako da neki kgraci igraju sasvim ok kao Lazovic ili ovaj Nastic u Genku, a ne dobijajj poziv selektora prosto i treba da nam ide kako i jeste. Od SPa 2010. smo samo padali i dalje to cinimo. Niko u FSSu nije podneo niti se javnost pobunila da to uradi Tole ili ko vec. Stradao je Antic. Nema ko nas nije preskocio na fifinoj listi cak i Vels i Severna Irska. Proslu dekadu smo nekako izgurali sa tri ucesca na tri prvenstva, ovaj je nikad gora.
 
koji si ti saban Boze sacuvaj... bitno da je vase kmecanje za Kataijem urodilo plodom, pa kada je dobio sansu nista nije pokazao, a eno ga sada u Alavesu u proseku odigra po poluvreme

ko je uopste i spominjao Lakicevica, Vukelju, Brkica i Abubakara... kakvi tebe problemi muce?

ja govorim o decku koji igra standardn u jednom od najjacih belgijskih timova i koji je proglasen za najboljeg levog beka proslog kola Evropa Lige, a ti naravno trolujes, jer sta drugo i umes

nema veze, nek ga uzme Bosna... tu su nam rezerva Kelna, Karleusa i veciti talenat Ristic
 
Sivic Smenjen, Petric novi selektor mladih!

http://www.mozzartsport.com/vesti/fss-sivic-nas-je-iznenadio/155027

Gotivim ja Petrica ali cime je on zasluzio da bude selektor ovakve jedne talentovane generacije? Nema nikakvih trenerskih rezultata iza sebe. Ne dopadaju mi se ove rokade. Lalatovic iz Vose u Cuku, Petric iz Cuke u Mladu, Sivic iz Mlade u ... itd... to su sve drugarske kombinacije a iz toga nema nista dobro da izadje.
 
http://www.sportske.net/vest/domaci...a-u-srpski-fudbal-na-velika-vrata-286211.html

Ovo bi vec vec bio trener po meri mlade reprezentacije. S obzirom da su ona trojica koja se vrte u medijima dunster do dunstera ovaj mu dodje kao jackpot.

NENAD LALATOVIĆ: Kad gledam Aleksandra Vučića vidim sebe

http://www.kurir.rs/nenad-lalatovic-kad-gledam-aleksandra-vucica-vidim-sebe-clanak-2609161

Ovaj skroz prolupao. Nasao posao i nema potrebe za ovolikim uvlacenjem. Plasim se da ce ga tesko izvuci iz bulje ako ovako nastavi.

Фуууј! :cross::ljutko::besan2:
 
Muslin je bio uspešan u Zvezdi, ako je po tome suditi, biće dobro i za A tim. Moramo priznati, da Mi više nemamo kvalitet igrača kao u nekom ranijem periodu da ne kažem u bližoj prošlosti i imamo to šta imamo. Od tih resursa, na selektoru je da izselektira najbolje po pozicijama u timu. Za to je On odgovoran i niko drugi. Da li mu se neko meša u sastav i igrače kao u nekom ranijem periodu kada su bile glavne zvezde i kada One kažu: Igra taj i taj, to je bio zakon, pa da je sto Petkovića, Santrača ili Đukića, nema promene.
 
sta mislite kako cemo igrati protiv gruzije?
ne znam kako sa kartonima izgleda, ali ovo je po meni najaci sastav momentalno:

Rajkovic
Ivanovic - Maksimovic - Nastasic
Lazovic - Kolarov
Matic - Milivojevic
Ljajic - Tadic - Kostic
Prijovic

Klupa:

Stojkovic, Obradovic, D. Tosic, Fejsa, Z. Tosic, Mitrovic

Rajkovica bi stavio, zato sto konstanto brani
Iza trojka je momentalno najbolje sto imamo, jeste da Ivanovic n eigra puno, ali u centru je bolji, nego ako po bokovima igra
Kolarov i Lazovic su po meni nasi najbolji bekovi momentalnu, tu bi jos Obradovica i Bastu zvao (Basta to igra vec godinama)
Matic i Milivojevic su nas najbolji tandem (dok Milinkovic-Savic i Maksimovic igraju jos za mlade), inace ta dva mladih igraca bi stavio kraj Matica
Tadic-Kostic-Ljajic su jako dobrih tehnicari, brzi su (osim tadic, ali on na toj poziciji i ne mora biti brz, nego brzo lopte po bokovima deliti), i napred bi probao tog Prijovic (losi od Mitrovica ne moze biti)

Protiv Gruzije racunam na 3:0 za nas, jer momentalno smo u dobroj Formi, a i skoro svaki igrac od moje postave, igra konstantno dobro za svoj klub)

Sta vi kazete?
Jel trebamo da pozovemo jos neke mlade (MIlinkovic-Savic, Maksimovic, Veljkovic, Djurdjevic) ili da ih ostavimo dok ne prodje Evropsku (ali zato gubimo vreme, jer ti igraci nama dosta pomogli u A.timu)
 
Nas najbolji igrac uz Matica na zadnjem veznom je Fejsa,pa tek onda Milivojevic i siguran sam da ce Fejsa igrati uz Matica...Zao mi je sto se Grujic ne razvaji i izgleda da od njega nece biti nista..Mitrovic je spicina i kakav prijovic i bakraci,jos je decko dao 3 gola na poslednja 2 kvalifikaciona meca i to onaj u velsu na nemoguc nacin..Premlad je i tek ce da se razvija,moze on da bude vrhunski igrac da sredi malo glavu..Ja sam prvi psovao sve selektore zasto ne igra Basta,bio srecan kada je dobio sansu,ali na terenu je decko bio ocaj.Posle onog meca u Portugalu i sigurno najgoreg izdanja nekog igraca za nacionalnu selekciju godinama sigurno ne zasluzuje vise poziv..I nije on vise klinac,Rukavina uopste nije los,stabilan igrac koji ne pravi greske i koji nije ni nista specijalno ali je korektan..Ljajic je uz Tadica najbolji igrac na tim pozicijama,ali sigurno ga Muslim nece zeleti sto je velika steta..Sansu sa klupe treba da dobije Markovic jer moze da promeni jednim potezom,driblingom mec..Samo da ima karakter Mitrovica bio bi cudo,ali premlad je i ima vremena za njega..Kostic je solidan,ali limitiran igrac ,nije kreativan i vise je ona klasicna jaka bekcina po karakteristikama..Niko ne prica o momku koji je definitivno nas najtalentovaniji,najkopletniji igrac godinama koji se pojavio a to je Andrija Zivkovic..Gledam Benfiku i decko je mastor u svakom smislu..Ja sam siguran da ce on do svetskog da izbaci kostaca iz prve postave,da ce on i Tadic biti ti iza spiceva.Mali je takav majstor i to ce dokazati..Bice nosilac reprezentacije za koju godinu
 
Nas najbolji igrac uz Matica na zadnjem veznom je Fejsa,pa tek onda Milivojevic i siguran sam da ce Fejsa igrati uz Matica...Zao mi je sto se Grujic ne razvaji i izgleda da od njega nece biti nista..Mitrovic je spicina i kakav prijovic i bakraci,jos je decko dao 3 gola na poslednja 2 kvalifikaciona meca i to onaj u velsu na nemoguc nacin..Premlad je i tek ce da se razvija,moze on da bude vrhunski igrac da sredi malo glavu..Ja sam prvi psovao sve selektore zasto ne igra Basta,bio srecan kada je dobio sansu,ali na terenu je decko bio ocaj.Posle onog meca u Portugalu i sigurno najgoreg izdanja nekog igraca za nacionalnu selekciju godinama sigurno ne zasluzuje vise poziv..I nije on vise klinac,Rukavina uopste nije los,stabilan igrac koji ne pravi greske i koji nije ni nista specijalno ali je korektan..Ljajic je uz Tadica najbolji igrac na tim pozicijama,ali sigurno ga Muslim nece zeleti sto je velika steta..Sansu sa klupe treba da dobije Markovic jer moze da promeni jednim potezom,driblingom mec..Samo da ima karakter Mitrovica bio bi cudo,ali premlad je i ima vremena za njega..Kostic je solidan,ali limitiran igrac ,nije kreativan i vise je ona klasicna jaka bekcina po karakteristikama..Niko ne prica o momku koji je definitivno nas najtalentovaniji,najkopletniji igrac godinama koji se pojavio a to je Andrija Zivkovic..Gledam Benfiku i decko je mastor u svakom smislu..Ja sam siguran da ce on do svetskog da izbaci kostaca iz prve postave,da ce on i Tadic biti ti iza spiceva.Mali je takav majstor i to ce dokazati..Bice nosilac reprezentacije za koju godinu



Samo za Zivkovica si sve pogodio...Ostalo su sve gluposti,idemo redom...Fejsa je katastrofalan igrac,svaka lopta mu ide u nazad usporava vec sporu igru tuga od igraca...Slicno kao i Milivojevic ne zna se ko je gori,po meni bolje resenje je Radoja...Izgleda da ce Mitrovic u Srbiji biti mlad igrac i kada bude imao 30 godina,drvo od igraca potrebno mu je sto prilika.....Nikada nece biti vrhunski igrac zato sto je sem znanja da se lopta udari glavom potrebno jos nesta,a on to nema....Markovic da driblingom promeni mec,pa da li si ti decko normalan...Markovic nema dribling,jedini adut mu je brzina i to moze da prodje kod ekipa koje igraju slabu odbranu,kada ga markiraju i kada se igra cvrsto nema ga nigde....Taj limitrani Kostic je izmislio fudbal za Markovica,koliko toliko ima solidan dribling i sut....Za Ljajica,Bastu.....bi moglo da bude mesta na klupi,oterati Tosica i slicne...Mlinkovic Savic mora da igra u prvih 11,po meni uz Tadica i Matica nas najbolji igrac,jedini koji moze nesta da iskreira na sredini uz Tadica..
 
Mitrovic je bez konkurencije nas najbolji spic i naravno da je mlad jer ima 22 god i odlicno on sve ume,osim sto nema brzinu.Markovic je veoma dobar igrac koji ima i odlicnu tehniku,jedino mu sut nedostaje i psihologija mu je najgora..Ne koristi svoje mogucnosti koje ima.Sigurno mnogo bolji od Katajia.Kako za Ljajica na klupi,ako bude pozvan decko mora da bude u prvih 11..Milinkovic Savic treba da se pozove obavezno,da bude prvo na klupi i postepeno da dodje i bude u prvom timu.Velika je steta sto Maksimovic ne dobija puno sansi u Napoliju..I nema u buducnosti nikog ko bi mozda mogao da bude dobar bek,bas kao ni golman.Od Rajkovica se mnogo vise ocekivalo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top