Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Djuricic je mnogo sebican. Kovinjalo dominira :-D

Djuricic ne daje loptu kao ona uobrazena deca kad im roditelji kupe loptu pa nece da je deli sa drugima. Ne igramo lose uopste. Onaj crnac u napadu pravi probleme jer pada kao pokosen na najmanji dodir i ako je fizicki jaci od svih nasih igraca. Dobro je sto je dobio zuti pred kraj jer je poceo da preteruje. Ocekujem da trener kaze Djuricicu da malo saradjuje sa ostalima jer se ne isplati da solira.
 
Ovaj Drulovic je smesan. Ne znam zasto mu Ivanovic igra centralnog kad je to najodgovornija pozicija na terenu a on to ne igra u svom timu i kao sto smo videli tu je dovoljna samo jedna greska.
Isto tako Ljajic je morao da pocne, Djordjevic nevidljiv.
Sve je ovo previse slabo, a cini mi se da Drulovic nece biti ni malo dobro resenje po ovom sto se vidi i kako postavlja igru reprezentacije.
Prvo poluvreme Irci mnogo konkretniji i opasniji, Srbija nezainteresovana kao obicno, potreban psihijatar.
 
Ovaj Drulovic je smesan. Ne znam zasto mu Ivanovic igra centralnog kad je to najodgovornija pozicija na terenu a on to ne igra u svom timu i kao sto smo videli tu je dovoljna samo jedna greska.
Isto tako Ljajic je morao da pocne, Djordjevic nevidljiv.
Sve je ovo previse slabo, a cini mi se da Drulovic nece biti ni malo dobro resenje po ovom sto se vidi i kako postavlja igru reprezentacije.
Prvo poluvreme Irci mnogo konkretniji i opasniji, Srbija nezainteresovana kao obicno, potreban psihijatar.

Čovek isprobava neke kombinacije ništa čudno. Nije ovo bitna utakmica da mora najjači sastav da igra. Mada odbrana deluje loše baš zbog toga što igraju retko u tom sastavu. Đorđević se ne vidi. Bane je kriv za gol i nema razloga da se ljuti na Stojketa. U nastavku bih probao Ljajica i još jednog napadača možda Šćepovića.
 
Čovek isprobava neke kombinacije ništa čudno. Nije ovo bitna utakmica da mora najjači sastav da igra. Mada odbrana deluje loše baš zbog toga što igraju retko u tom sastavu. Đorđević se ne vidi. Bane je kriv za gol i nema razloga da se ljuti na Stojketa. U nastavku bih probao Ljajica i još jednog napadača možda Šćepovića.

Nema on sta vise da isprobava, majmuni pre njega su isprobali sve i jednu kombinaciju odricuci se i uspesnih, proverili 50 igraca i zbog toga izostali sa Svetskog i nisu videli Evropsko zadnjih 15g.

Svaka utakmica je bitna, posebno ove prijateljske, a on ako ne moze da pobedi osrednju reprezentaciju Irske ne treba ni da bude selektor jer sa ovakvom igrom tek nemamo sta da trazimo protiv jacih ekipa.

Sve je ovo mnogo lose.
 
Imam osecaj da su nasi ovo odigrali sa 50% snage i bez zelje sto me nervira al na trenutke se vidi da imamo strahovit potencijal moze ovo biti dobro samo trebaju se poklope neke stvari a to smo i dosad znali...Inace sto me brine imam osecaj da Drulovic opste neprati nase fudblare...Ljajic u partizanu je zadnji put igro kao 10ka...Gudelj je igro beka smao kod Jankovica u mladoj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top