Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To sa guranjem već afirmisanih reprezentativaca u U21 postaje bolest. To je kategorija koja nema takmičarski prestiž i služi za afirmisanje i čeličenje madih fudbalera. Stavljati Nastasića koji iga u Mančester Sitiju da se kali i dokazuje je budalaština. On možda neće biti motivisan da igra (a ni Mitrović), a šta se postiže što ćemo eventualno opet da imamo vrhunske rezultate u toj uzrasnoj kategoriji? Da lečimo komplekse? Da pričamo da smo najtalentovaniji?
 
Spisak za prijateljsku utakmicu protiv Irske:


Golmani: Vladimir Stojković (Ergotelis), Željko Brkić (Udinese)

Odbrana: Antonio Rukavina (Valladolid), Branislav Ivanović (Chelsea), Dušan Basta (Udinese), Aleksandar Kolarov (Manchester City), Nenad Tomović (Fiorentina), Milan Biševac (Lyon)

Vezni red: Nemanja Gudelj (AZ Alkmaar), Radosav Petrović (Genclerbirligi), Nenad Krstičić (Sampdoria), Ljubomir Fejsa (Benfica), Nemanja Matić (Chelsea), Adem Ljajić (Roma), Dušan Tadić (Twente)

Napad: Lazar Marković (Benfica), Zoran Tošić (CSKA Moskva), Miralem Sulejmani (Benfica), Filip Đorđević (Nantes), Stefan Šćepović (Sporting Gijon).

Ovi boldovani sve moj do mojega. Ne bi oni meni videli reprezentaciju nikada. Fejsa sto neko rece je mnogo napredovao. Decko razbija kako igra u Benfici. A i za reprezentaciju je dobro igrao u par zadnjih utakmica kada je dobijao priliku. Stefan Scepovic je po meni drvo ali daje golove kao lud u Segundi i mozda je zasluzio da mu se da druga sansa.
 
Nije Šija, nego vrat. Daje golove u SEGUNDI i daj ga u reprezentaciju. Nadam se da je on upao samo zato što nema Mitrovića.

Ako si gledao protiv MKD u Jagodini mogao bi da zakljucis da S Šcepovic iz Partizana i S Šcepovic iz Gijona su kao nebo i zemlja.
Eto ga i brat mu MArko razbija u Olympijakosu uskoro ce i on da ponovo zakuca na vrata A reprezentacije :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ako Bog da... meni je palo na pamet da idem u Tiranu kad sam vidio žrijeb... :)

bice nasih ludaka i u Tirani :mrgreen: taman da se proslavi odlazak na EP.
Ja moram da idem oktobra na tu utakmicu :mrgreen:
 
Ovo je idiotlik zvati Mitrovica u21...To jesu mladi igraci al su najbolji na svojoj poziciji kao Mitar i Markec moraju biti uvek u A timu da se naviknu na pritisak i na ocekivanja nacije da svate da su oci uprte u njih i da su nosioci...a ne da se uvek ima alibi pa on je mlad i igrac nestane...Kad smo igrali finale u21 generacijala Baneta i Boska...Tad su za Englesku imali pravo da igraju Rooney i Volkot recimo...Kristino Ronaldo je imao pravo nastupa za Portugal...I zamislite da su oni njih zvali pa nema nikakvog smisla bas dobro neko rece zbog cega da lecimo komplexe kao najtalentovaniji smo?
 
Ovo je idiotlik zvati Mitrovica u21...To jesu mladi igraci al su najbolji na svojoj poziciji kao Mitar i Markec moraju biti uvek u A timu da se naviknu na pritisak i na ocekivanja nacije da svate da su oci uprte u njih i da su nosioci...a ne da se uvek ima alibi pa on je mlad i igrac nestane...Kad smo igrali finale u21 generacijala Baneta i Boska...Tad su za Englesku imali pravo da igraju Rooney i Volkot recimo...Kristino Ronaldo je imao pravo nastupa za Portugal...I zamislite da su oni njih zvali pa nema nikakvog smisla bas dobro neko rece zbog cega da lecimo komplexe kao najtalentovaniji smo?

Tacno...u svim reprezentacijama cim se debituje za A tim vise nema povratka....koju ce motivaciju imati ti igraci da igraju za mlade.....a A selekcija sada kada treba da bude u punom sastavu i da se uigrava mi se zajebavamo......
 
Inace kritike spiska uopste nisu na mestu,jako su stereotipne.
Neko je pomenuo Bisevca,pa kojeg boljeg stopera imamo posle Subotica i Nastasica,sta vise lupate nije mi jasno
Tomovic je pozvan kao zamena za levog beka,ja bih mozda pre zvao Rodica,ali ne smeta miTomovic,ionako se nece naigrati
Petrovic i Tosic su jedina imena koja bi trebalo precrtati odavde
Krsticic uopste nije los igrac,decko ume sa loptom,nije za prvih 25,ali nije ni daleko od toga
Kritike Fejse stoje vec 5-6 godina,pricate o njemu kao da je jos uvek igrac Hajduk Kule.... Benfici odgovara kao prvi zadnji vezni,a nama ne valja ni kao zamena,pa koga biste zvali Milinkovic-Savica mozda?
Stefan Scepovic je najzapazeniji nas spic ove sezone i normalno je da bude na spisku,ne vezano da li igra Mitrovic ili ne, kakva mi je to reprezentacija sa 1 max 2 spica na spisku bre....
 
Tošić je sada u najboljim godinama i kao takav može puno da pomogne reprezentaciji. Sad kakav je Petrović to ne znam, prestao sam ga pratiti otkako je otišao iz Engleske...

Ma moze djavola, solirace kao i uvek,nema tehniku i ne uklapa se medju umetnike......
PEtrovic je prvi izbor na zadnjem veznom , posle Matica,Gudelja,Fejse i Kuzmana ( s tim da sam zagovornik da na spisku ne sme da ih bude vise od 3)....

Drula ce me 'kupiti' ako izvede sl sastav 5 .marta : Stojkovic-Ivanovic-Biseevac-Subotic-Kolarov-Gudelj-Matic-Tadic-Markovic-Ljajic-Djordjevic
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top