***** majku onima koji su tukli Rundeka
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: ***** majku onima koji su tukli Rundeka

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano * majku onima koji su tukli Rundeka

Postideo sam se iz razloga sto taj covek dolazi redovno i verovatno je pomislio da smo normalni. Nakon ovoga i ja mislim da nismo normalni(u stvari to znam vec dugo vremena).
    Poslednji put ažurirao/la . . . : 02.09.2005. u 19:09

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Sta se tacno desilo?
    ps U normalnim okolnosima bih zakljucaop temu jer o Rundeku tema postoji medjutim kako se desilo sta se desilo neka stoji!

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Opet cu Ja.

Neko ga je prebio i mene je sramota zbog tog dogadjaja. Lik je skroz OK i beogradski ****** su se opet pokazali.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Lichno bih pozatvarao (ako bih imao toliko milosti)te chobane koji su bili toliko motjni i pametni...
    Samo pokazuje mentalitet ove drzhave...

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne mogu da verujem da se to dogodilo
    mislila sam da su se ljudi popeli na malo viši stepen... nažalost,ovde se stvari izgleda ne menjaju,samo stagniramo

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

mozda je zasluzio da ga istabaju...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

ajme mene. doshle budale i istabale choveka verovatno jer je hrvat, i to je to. i vas bi tamo neko pretuk'o da znate da ste odavde, i to je to.
    samo shto nikog ne bi bilo sramota jer niste muzichari.
    i to je to

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    ajme mene. doshle budale i istabale choveka verovatno jer je hrvat, i to je to. i vas bi tamo neko pretuk'o da znate da ste odavde, i to je to.
    i to je to
    Tako je!!

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio dvr_liberty
    i to je to
    Tako je!!
    Obojici. I to je to (To se u nasem jeziku naziva zakrpa). Ako je jedino opravdanje ta vasa prica (jedan pisao drugi podrzao) "to bi se nama desilo tamo", jebite se obojica. Ako vi ne razumete da treba da seljake zovete seljacima, a ne da ih pre toga podelite na Srbe i Hrvate, ja vas zalim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio tobabvs
    i to je to
    Tako je!!
    Obojici. I to je to (To se u nasem jeziku naziva zakrpa). Ako je jedino opravdanje ta vasa prica (jedan pisao drugi podrzao) "to bi se nama desilo tamo", * se obojica. Ako vi ne razumete da treba da seljake zovete seljacima, a ne da ih pre toga podelite na Srbe i Hrvate, ja vas zalim.
    Opusti se... To je bio samo glup nachin da ispadnesh smeshan...

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio NTT
    i to je to
    Tako je!!
    Obojici. I to je to (To se u nasem jeziku naziva zakrpa). Ako je jedino opravdanje ta vasa prica (jedan pisao drugi podrzao) "to bi se nama desilo tamo", * se obojica. Ako vi ne razumete da treba da seljake zovete seljacima, a ne da ih pre toga podelite na Srbe i Hrvate, ja vas zalim.
    Ne razumem tu vrstu hunora. Prosvetli me!

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio NTT
    i to je to
    Tako je!!
    Ne razumem tu vrstu humora. Prosvetli me!

Zainteresovan član pumma (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

A što je jedna srpska porodica umalo stradala kad su im u predgrađu zagreba slupali auto samo zato što je marke zastava, a naravno o tome niko ni reči, a zapelo vam za jednog hrvatskog muzičara, i odmah se digla hajka opet na nas srbe.Dok se to u hrvatskoj naravno slobodno radi uz svesrdnu podršku...što oni nama to mi njima-što naravno nije fer, jer ja nisam za to.Oni da mi se šetaju po Knez Mihajlovoj, a ja da sa strahom prolazim kroz zagreb.Pa nije ni čudo što nam ovako ide kad stalno gazimo jedni po drugima :?

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

Ta prebijanja definitivno nisu normalna stvar, bez obzira ko koga pretukao. Hrtavi su prebili nase novinare pre par mesece, kamenovali autobuse... evo bas sam malopre slusao vesti na B92 gde kazu da su maltretirali Lastine putnike na redovnoj autobuskoj liniji.... ma sve je to odvratno, iskreno kreteni smo i mi i oni jer radimo iste stvari a zalimo se na drugu stranu. Mislim da je krajnje vreme da takve stvari konacno prestanu jer nama razloga za tim, cak i posle toliko godina od tog krvavog rata prebijamo i maltretiramo jedni druge kao da nam to nedostaje.
    Rundek je zaista dobar muzicar, nisam imao prilike da saznam za njegova politicka angazovanja, ali bez obzira na sve to je sramota!!! Prebijamo ljude koji nam dolaze... zbog cega ???
    Glup je traziti bilo kakvo opravdanje za ovako nesto, glupo je jer ne postoji razumno objasnjenje... Zaista mi detalji nisu poznati, ali ono sto mogu reci, bez obzira na njih, ja da je to bila totalno nepromisljena i glupa stvar i zna se gde je takvim bolesnicima mesto, iako se oni kriju iza nekog laznog nacionalizma koje im sluzi kao „izgovor“.

A i ime teme ti je skroz glupo, jer po njemu se moze zakljuciti da si i ti neki od ekstrema, bez obzira u kom smeru ti isla razmisljanja.

Domaćin IvAnA:) (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Pa ako su oni divljaci ne moramo i mi da budemo..

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio pumma
    A što je jedna srpska porodica umalo stradala kad su im u predgrađu zagreba slupali auto samo zato što je marke zastava, a naravno o tome niko ni reči, a zapelo vam za jednog hrvatskog muzičara, i odmah se digla hajka opet na nas srbe.Dok se to u hrvatskoj naravno slobodno radi uz svesrdnu podršku...što oni nama to mi njima-što naravno nije fer, jer ja nisam za to.Oni da mi se šetaju po Knez Mihajlovoj, a ja da sa strahom prolazim kroz zagreb.Pa nije ni čudo što nam ovako ide kad stalno gazimo jedni po drugima :?
    Sad but true

Zainteresovan član Ph0r3w3r0 (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Uvek, ali uvek tje postojati neki retardi i kod nas i kod njih, koji tje da kolju jedni druge i shta mozhesh protiv njih...?

ja iskreno imam dosta prijatelja i hrvata i iz republike srpske i bash si likovi... i njihovi ortatzi nishta ne bi uradili srbima...

i jebi ga...
    to je problem koji nema reshenja...
    ja i moj ortak smo se kladili da on nosi shahovnitzu, dres hrvatski, kroz knez i da mu netje nishta biti... i pooko sam 1000 din... niko mu nije nishta rekao... sve zavisi na koga naletish..

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

Zaista je lepo videti da postoje ljudi koji su u stanju da osude takve ispade, mislim da bi trebali kao drustvo da se krecemo napred a ne nazad. Muzika je umetnost u pravom smislu te reci, i zaista je lose prebiti bilo koga a narocitno nekog ko je dosao sa jednim takvim ciljem.
    Budimo nacionalisti, to nam niko ne breni ali nemojmo biti sovinisti, pokazimo ljudima vrednosti kojima smo uceni, a ne pesnice, zube, nozeve... Kako to kaze ona reklama na RTS-u:“Da zivimo ka sav normalan svet, nije tesko biti fin.“.
    Zaista mi nije jasno ko ima interes da perbije jednog umetnika iz Hrvatske, koju motivaciju imaju takve osobe, na kojinacin i zbog cega su dosli na takvu ideju... ?
    Moram priznati da sam i sam bio zrtva tih idiotskih prica o tome kako smo jadni i proganjani, muceni i kako nas prate teske nepravde... sve su to budalastine i krajnje je vreme da radimo na sebi kako bi se ocistili od tih gluposti i postali zdravo i zrelo drustvo.

Obećava voodoo_doll (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

Mislim da ljude treba deliti na dobre i lose, a ne na Hrvate, Srbe, Albance i sl. Ovo sto se desilo u BGD-u je samo jos jedan u nizu dogadjaja koji jos vise utvrdjuje moju zelju da nas drmne nesto iz vasione, jer ne zasluzujemo da zivimo. Cak se ni zivotinje ne ponasaju ovako. A to " i oni bi nas", mislim stvarno. :x

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

@voodoo
    Upravo tako, sta je to sto Rundeka cini manje covekom od te vecine koja je ucestvovala u njegovom prebijanju (ili pojedinca, nisam upoznat sa detaljima) ?
    Te tipove bi trebalo dobro "ispendreciti", da im takve stvari vise ne padnu na pamet.

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio nikodim
    Ta prebijanja definitivno nisu normalna stvar, bez obzira ko koga pretukao. Hrtavi su prebili nase novinare pre par mesece, kamenovali autobuse... evo bas sam malopre slusao vesti na B92 gde kazu da su maltretirali Lastine putnike na redovnoj autobuskoj liniji.... ma sve je to odvratno, iskreno kreteni smo i mi i oni jer radimo iste stvari a zalimo se na drugu stranu. Mislim da je krajnje vreme da takve stvari konacno prestanu jer nama razloga za tim, cak i posle toliko godina od tog krvavog rata prebijamo i maltretiramo jedni druge kao da nam to nedostaje.
    Rundek je zaista dobar muzicar, nisam imao prilike da saznam za njegova politicka angazovanja, ali bez obzira na sve to je sramota!!! Prebijamo ljude koji nam dolaze... zbog cega ???
    Glup je traziti bilo kakvo opravdanje za ovako nesto, glupo je jer ne postoji razumno objasnjenje... Zaista mi detalji nisu poznati, ali ono sto mogu reci, bez obzira na njih, ja da je to bila totalno nepromisljena i glupa stvar i zna se gde je takvim bolesnicima mesto, iako se oni kriju iza nekog laznog nacionalizma koje im sluzi kao „izgovor“.

A i ime teme ti je skroz glupo, jer po njemu se moze zakljuciti da si i ti neki od ekstrema, bez obzira u kom smeru ti isla razmisljanja.
    U pravu si sto se tice imena i izvinjavam se svima zbog toga.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Citat Original postavio voodoo_doll
    Mislim da ljude treba deliti na dobre i lose, a ne na Hrvate, Srbe, Albance i sl. Ovo sto se desilo u BGD-u je samo jos jedan u nizu dogadjaja koji jos vise utvrdjuje moju zelju da nas drmne nesto iz vasione, jer ne zasluzujemo da zivimo. Cak se ni zivotinje ne ponasaju ovako. A to " i oni bi nas", mislim stvarno. :x
    Slazem se sa tobom samo jedno pitanje. Kako definises dobro, a kako lose? Kazes da ljude treba deliti na dobre i lose pa te zato pitam.

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

U pravu si sto se tice imena i izvinjavam se svima zbog toga.
    Emocije... pravo su cudo...
    Mislim da bi trebalo samo malo vise razmisljati u takvim trenucima, kako to kazu:"Biti hladne glave.".

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

@urednik (drug clan)
    Vrlo originalno pitanje, koliko si vremena potrosio smisljajuci ga ? :shock:

Obećava voodoo_doll (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

Citat Original postavio . . .
    Citat Original postavio voodoo_doll
    Slazem se sa tobom samo jedno pitanje. Kako definises dobro, a kako lose? Kazes da ljude treba deliti na dobre i lose pa te zato pitam.
    ok, da ti odgovorim u skladu sa ovom temom. dobar= onaj koji ne maltretira druge samo zato sto nisu srbi. los= suprotno od dobar. ma salim se, mislim da svako ima od prilike svest o tome ko je dobar a ko los covek. zar ne? ko ne zna, neka digne ruku!!

Slične teme

1. Onima koji dolaze....
    Autor Enfroz2891. u forumu Arhiva
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 18.09.2006., 15:56
  2. Onima koji pravdaju agresora
    Autor Duh Sekire u forumu Politika
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 30.03.2006., 04:38
  3. Seselj sudu: ***** vam majku svima
    Autor mindi u forumu Politika
    Odgovora: 37