Tajna drustva i teorije zaere 2. deo
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Tajna drustva i teorije zaere 2. deo

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Tajna drustva i teorije zaere 2. deo

Ovo je najzanimljivija publikacija o tajnim drustvima i zaverama koju sam ja nasao na netu. Ja generalno i nisam pristalica svih tih teorija, ali ima ovde zanimljivog stiva.
    http://www.meta-religion.com/Secret_societies/secret_societies.htm
    Evo ja sad citam i izvlacim meni najzanimljivije linkove i delove iz njih.
    Bush i Bin Laden drugar. Bin Ladenov brat je zajedno sa Bushom osnovao kompaniju Arbusto Energy. Itd.
    Kako je CIA stvorila Bin Ladena i mudzahedine obucene gerilskom terorizmu za borbu protiv SSSR.
    Masonerija i sve njihove agende. Masonski simboli NASA-e. Bratstvo unutar masonerije. Masoni su samo spoljna zastita i finansijeri viseg bratstva (30-33 nivo) koji se klanjaju Luciferu, dok istovremeno ostalim masonima nalazu da obavljaju rituale kojih oni nisu ni svesni, a koji su ustvari okultni rituali u cast Satane.
    Iluminati. Najjace tajno drustvo. Regrutovalo je cak i nekoliko masona 33 stepena (najvisi). Organizacija i tako to. Pominje se da je isto to drusto nazvano i Komitet 300.
    Skulls and Bones. Da li su i oni deo Iluminata? Njihov uticaj na USA. Bush i Kerry obojica clanovi. Imena poznatijih clanova.
    Bilderberg grupa. Iako je stvorena od strane zapadnih sila mnogo toga oko iste je obavijeno tajnom. Nema izvestaja za stampu. Nijedan novinar koji je prisustvovao sastanku nikada nije nista rekao o istom. Imaju veliku ulogu u svim zapadnim zemljama i najverovatnije se sastoji od velikog broja clanova tajnih drustava.
    I ima tu jos gomila. Vitezi Templari, razni drugi vitezi itd. Evo i jednog pregleda svih tih udruzenja.
    http://www.meta-religion.com/Secret_societies/Groups/secret_organizations.htm

Za one dokone koji znaju engleski.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Imas malo bolje linkove ako te stvarno zanima. Mene pocinje sve to smara jer sve kao znas a u stvari nista ne znas. Doduse ovo sto si naveo je oko 70% istina. One Skulls and Bones mozes da sutnes u WC, to je laznjak za navlacenje budala. Samo treba citati istoriju to je jedino merodavno....i.... biografije. Secas se Darwina i dede. Jeb*ga niko od nas ne moze tu nista, mozda jedino neko cita ovo pa nekog pozovu da dobije clansku kartu. E onda je to drugo, nesto znas vise nego ostali ali ne smes da pricas. Isti ku*ac.

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Tajna drustva i teorije zaere 2. deo

Citat Original postavio _guru_
    Ovo je najzanimljivija publikacija o tajnim drustvima i zaverama koju sam ja nasao na netu. Ja generalno i nisam pristalica svih tih teorija, ali ima ovde zanimljivog stiva.
    http://www.meta-religion.com/Secret_societies/secret_societies.htm
    Evo ja sad citam i izvlacim meni najzanimljivije linkove i delove iz njih.
    Bush i Bin Laden drugar. Bin Ladenov brat je zajedno sa Bushom osnovao kompaniju Arbusto Energy. Itd.
    Kako je CIA stvorila Bin Ladena i mudzahedine obucene gerilskom terorizmu za borbu protiv SSSR.
    Masonerija i sve njihove agende. Masonski simboli NASA-e. Bratstvo unutar masonerije. Masoni su samo spoljna zastita i finansijeri viseg bratstva (30-33 nivo) koji se klanjaju Luciferu, dok istovremeno ostalim masonima nalazu da obavljaju rituale kojih oni nisu ni svesni, a koji su ustvari okultni rituali u cast Satane.
    Iluminati. Najjace tajno drustvo. Regrutovalo je cak i nekoliko masona 33 stepena (najvisi). Organizacija i tako to. Pominje se da je isto to drusto nazvano i Komitet 300.
    Skulls and Bones. Da li su i oni deo Iluminata? Njihov uticaj na USA. Bush i Kerry obojica clanovi. Imena poznatijih clanova.
    Bilderberg grupa. Iako je stvorena od strane zapadnih sila mnogo toga oko iste je obavijeno tajnom. Nema izvestaja za stampu. Nijedan novinar koji je prisustvovao sastanku nikada nije nista rekao o istom. Imaju veliku ulogu u svim zapadnim zemljama i najverovatnije se sastoji od velikog broja clanova tajnih drustava.
    I ima tu jos gomila. Vitezi Templari, razni drugi vitezi itd. Evo i jednog pregleda svih tih udruzenja.
    http://www.meta-religion.com/Secret_societies/Groups/secret_organizations.htm

Za one dokone koji znaju engleski.
    guru.Za ove druge organizacije, ne ineresuju me,sto pricash o free masons(slobodni zidari)nije lepo nazivati ih svakako,slobodni zidari su,jedna od najkvalitenija institucija,na svetu,nema nikakve zavere,da nacinu stetu svesnom ili ne-svesnom coveku.
    Ja nemogu da razumem,kad si vec otvorio link http://www.meta-religion.com...onda si mogo da vidish da o slobodni zidari,ne pishe nishta loshe...

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vzeoy7y9
    guru.Za ove druge organizacije, ne ineresuju me,sto pricash o free masons(slobodni zidari)nije lepo nazivati ih svakako,slobodni zidari su,jedna od najkvalitenija institucija,na svetu,nema nikakve zavere,da nacinu stetu svesnom ili ne-svesnom coveku.
    Ja nemogu da razumem,kad si vec otvorio link http://www.meta-religion.com...onda si mogo da vidish da o slobodni zidari,ne pishe nishta loshe...

Nista neobicno...verovatno nije imao prilike do sada da upozna ni jednog Masona.

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Tex707

Nista neobicno...verovatno nije imao prilike do sada da upozna ni jednog Masona.
    Tex707,Po njegovom pisanju o slobodi zidara,100% si u pravu,jer kao sto reko, legalni masoni su kvalitet ljudi,medjutim ima grupe koje se represetiraju kao masoni ali nisu priznati od strane grand lodge in England, p kao takvi nisu dostojni masoni ,razgovora radi...

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

"Zidajte Hram, beo kao Manastir -
    nek' u njemu shece Mesec Sam i plache noc i Mir."

Milos Crnjanski

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

"Zidajte Hram, beo kao Manastir -
    nek' u njemu shece Mesec Sam i plache noc i Mir."

Milos Crnjanski

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

grand lodge in England ne postoji.

mislis na veliku lozu Skotske. samo ona moze da prizna ili ne prizna cerke. ali, nije ni ona "in England".

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

a ti si vido...

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crow
    a ti si vido...
    Mnogi od vas su videli na TV-u ili filmu...ja sam pomenuo termin "upoznati".

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crow
    a ti si vido...
    Mnogi od vas su videli na TV-u ili filmu...ja sam pomenuo termin "upoznati".
    ispravka... ti si upoznao?

Slične teme

1. Teorije prof. Jarica
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.12.2013., 11:15
  2. Teorije zavere
    Autor gost 102443 u forumu Politika
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 14.04.2009., 18:01
  3. Tajna društva.....
    Autor drbob u forumu Zanimljivosti