Šta trenutno radite? !

Planiram koji pdf da naselim kad ovde nastane gužva od zabranjenih, prognanih i ovih što bojkotuju Žene :mrgreen: Mslm, tema je vrh izvrnute torte, da je nije i dalje bih verovao kako odgovarajuća na tom drugom mestu služi kao semafor za PP - ni u kom slučaju kako to forumaše zaista interesuje da podele sa užom javnošću.
 
Poštovani korisnici Foruma Internet Krstarice,

Ovim putem Vam se najljubaznije obraćamo kako bi ste učestvovali i pomogli u našem istraživanju "Uticaj korišćenja savremenih sredstava elektronske komunikacije na učestanost pražnjenje creva". U tom cilju smo formirali kontrolnu grupu koja ne koristi pomenuta sredstva (forumi, chat, facebook, twiter, wiber itd), dok bi se Vaš doprinos sastojao u tome da nas redovno izveštavate ne samo o obavljanju ove pojave već i da opišete kako sam čin tako i vaš doživljaj istog nebi li što celovitije sagledali ovaj fenomen. Takođe je potrebno da obavestimo kako je ovo istraživanje neophodno za ispunjavanje uslova koje je Republika Srbija preuzela prema Sporazumu o stabilizaciji i priduživanju sa Europskom unijom, čime samo ukazujemo na značaj Vaše pomoći za prosperitet svih nas.

O svim dateljima možete se obavestiti preko Facebook grupe. Neophodne obrasce za prijavljivanje, kao i sadržaj Mariborske povelje o fiziološkim pražnjenjima možete preuzeti na našem sajtu.

Unapred zahvalni,
Klub mladih istraživača Veleum Džabaparić, Donje Brijanje
Ministarstvo ruda i gubljenja vremena Republike Srbije
 
Pančevac, ti će se otruješ od kafu :lol:


...pijem čaj. prevarilo me današnje sunce pa sam poprilično slabo obučena provela dan i neke sline me spopale :roll:
Pa kad neče nijedna da me truje ljubavlju. :lol:

Evo i sad pijem kafu, malo pe ustadoh. :lol:

Nazebla si zato što spavaš bosa. Preporučujem ti da pred spavanje obuješ ribarske čizme, one do pojasa. To svakom preporučim. :lol:

Da si tu blizu pa da te lečim... :lol:
 
Pa kad neče nijedna da me truje ljubavlju. :lol:

Evo i sad pijem kafu, malo pe ustadoh. :lol:

Nazebla si zato što spavaš bosa. Preporučujem ti da pred spavanje obuješ ribarske čizme, one do pojasa. To svakom preporučim. :lol:

Da si tu blizu pa da te lečim... :lol:

I leti i zimi još od malena spavam u čarapama :D
@tema... štucam :hahaha1:
spopalo me pre cca po sata, popila sam pola litra vode al neće da stane. i sad čekam :ceka:
mislim da ću da dobijem upalu mišića :hahaha1:
 
 
pokušavam da pustim ppppd prijavu na sajtu poreke uprave koji izgleda zarazio od iste boljke od koje boluje svaka prosečna šalteruša:u petak posle 12 obavezno padne sistem i ne diže se do ponedeljka :D. jbm. ti zemlju gde posao za koji treba cca 20-ak sekundi,se pretvori u višesatnu agoniju :D
 

Back
Top