Tunung Siemensa A57
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Tunung Siemensa A57

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Tunung Siemensa A57

Evo uskoro nabavljam data kabl za moj Siemens A57 pa sam mislio da sem ubacivanja logoa i melodijica,poradim i nesto "konkretnije".Mislio sam da ga malo tjunitam tako sto cu ubaciti neke nove programe i dodatke.Isao sam na www.siemensfreaks.com i pronasao neka uputstva za prepravljanje Siemensa A55 u C55 mada ne znam koliko je to bezbedno,i da li ce to raditi na mom A57.Inace kada sam uporedjivao specifikacije A57 i C55 nije bilo mnogo toga drugacijeg sem sto je C55 imao GPRS a moj WAP.Mislio sam da putem data kabla ubacim u moj mobilni mogucnosti snimanja glasa,podsetnika,stopericu i malo vise prostora za pol. melodijice kojih imam mnogo.Da li je to moguce i gde to moze da se nadje?I hteo sam da pitam kako mogu preko data kabla da ubacim srpski jezik u moj mobilni?Ako imate nekih programa koji mislite da su dobri mozete ih poslati na chox_ki@yahoo.com ili ako niste u mogucnosti to da uradite vi ostavite linkove ka njima.Ako se setite nekih dobrih stvari koje bi mogle da poboljsaju ovaj model mobilnog slobodno napisite.Svaka pomoc je dobrodosla!Pozdrav i hvala unapred!

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

unapred ti zelim mnogo srece sa budzenjem tvog siemensa, pogotovo sa ubacivanjem srpskog jezika. 90% ljudi koji su slicno pokusali posle su plakali, a ostalih 10% su pametbo odustali!

mozes da ubacis novi softvare pomocu "siemens swap" programa i data kabela, ali ti to ne preporucujem, jer ako ti zakuca komp ili program......

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Hm. Malo mi je sve to sumnjivo. A57 je telefon starije generacije, nije mi jasno kako misliš da proširiš memoriju, nasnimiš nove programe ... Nije to smart phone (symbian, ili šta već). Čak je generacijski pre x60 kolekcije (A60, MC60, C62, CF62 ...)

Sve šta ćeš eventualno moći, to je da nasminiš neki noviji firmware (ako nađeš) i naravno, da do mile volje prebacuješ slikice i melodije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

pa dobro onda recite sta bi bilo bezbedno a sta ne,da znam sa cim smem da se petljam a sa cim ne smem.kada mislim bezbedno mislim na ono sto bi svaki pocetnik mogao da uradi a da ne zaje8e svoj mobilni.poz i hvala!

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio bojance
    pa dobro onda recite sta bi bilo bezbedno a sta ne,da znam sa cim smem da se petljam a sa cim ne smem.kada mislim bezbedno mislim na ono sto bi svaki pocetnik mogao da uradi a da ne zaje8e svoj mobilni.poz i hvala!
    Dragi bojance lepo ti rece neki cika da to nije symbian i nemoj mnogo da masta , posto licis na nekog mastovitog tipa , mozes da ubacujes samo logo slicice , melodiju i po neku java igricu , i dalje od toga nemoze nista da uradi laik sa data kablom i siemens a57 .

P.S. a i prvo namesti data kabal pa se tek onda raduj

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

da, moj savet, kao i savet ostalih ti je da se batalis corava posla, nemozes nista pametno da uradis, a vrlo lako ces pokvariti telefon.

ako bas hoces da ga tuningujes, uzmi pa mu menjaj maske, mozda i LED diode, ubacuj melodije, ali mani se firmware-a i prosirivanja memorije (licno znam za par primera kada su slicni tebi prosirivali memoriju na m55, i ubili ceo telefon (a meni ni danas nije jasno sta su tacno radili...))

pozdrav 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Tunung Siemensa A57

u pravu si,ni meni to ne izgleda pametno,a i meni je dobar takav kakav je,bolje da nista ne diram,jer ako nesto sjebem...

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Tunung Siemensa A57

da, i jos mu ubaci ekran u boji...hehee

Slične teme

1. Kako da prebacim slike iz Siemensa mc60 u računar?
    Autor nesha t. u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.07.2008., 10:24
  2. IGRE ZA x65 SERIJU SIEMENSA
    Autor skadbox u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.04.2005., 01:44
  3. MMS kod Siemensa MC60-ne prima MMS, a salje ih
    Autor dalim u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.08.2004., 02:48

Pravila za slanje poruka