Holivud snima film o Šešelju

Strela

Elita
Poruka
17.244
Dejvid Kraus, producent najuspešnije holivudske kuće "Drim vorks", šokirao je sve u Haškom tribunalu, kad je zatražio da poseti Vojislava Šešelja, vođu srpskih radikala!
- Ne znam ko bi mogao da igra Šešelja. Videćemo. Za našu kuću rade gotovo svi vodeći glumci. Čim bude gotov sinopsis ponudiću posao nekome od režisera. Nadam se da će STIVEN SPILBERG biti zainteresovan za ovakav film - rekao je producent.
Evo odgovora na pitanje nekih ko je najznačajniji Srbin u zadnjoj deceniji!
 
Cekam kuma:
Sta je tu chudno sto Ameri tj. ovi iz Holivuda hoce da zarade koje milionche.
Njihova glavna politika su zelembatji.

Nije ništa čudno, jer zelembaći se mogu napraviti samo na zanimljivoj biografiji!
Interesantno je samo to što ova ideja nije pala na pamet našim filmadžijama, koji kukaju kako domaća kinematografija nema kinte, pa su eto propustili još jednu šansu da nešto zarade!
 
Strela:
Cekam kuma:
Sta je tu chudno sto Ameri tj. ovi iz Holivuda hoce da zarade koje milionche.
Njihova glavna politika su zelembatji.

Nije ništa čudno, jer zelembaći se mogu napraviti samo na zanimljivoj biografiji!
Interesantno je samo to što ova ideja nije pala na pamet našim filmadžijama, koji kukaju kako domaća kinematografija nema kinte, pa su eto propustili još jednu šansu da nešto zarade!

Da je zanimljiva, jeste. A sto domace filmadzije ne snimaju to je bar jasno.
 
Petar_FPN:
razumeo bih da neko hoce da snimi film o tesli,crnjanskom,kishu..
pa da se tome radujem..

Robert Zemekis je hteo da snimi film o Tesli ali je projekat propao. Inace, ako se ne varam u toku je, ili treba da pocne snimanje filma o lovu na Radovana Karadzica, u kojoj ce glavnu ulogu tumaciti Pirs Brosnan ( nece glumiti Radovana :D nego jednog novinara ).
 
Strela:
Petar_FPN:
haha..pa i kad bi bilo filma,ne mislis da bi bio oda seselju,vec najgora pljuvacina..jos znajuci kako to ide u holivudu,film bi nas nacrnio..sta se bre hvalis time,nadji neki blji razlog za najznacajnijeg srbina.,sto seselj,btw svakako NIJE

Ma ne, grešiš, Dejvid Kraus poredi Šešelja sa Mendelom!

pa... moguce je da je ovo ono shto je luchic tvrdio pre 5-6 godina... da ce vetrovi pocheti da duvaju nama u ledja...

al treba vreme za reprogramiranje...

po meni, srbija nije u bezizlaznoj situaciji... al s ovom garniturom :(


mada... meni su davinic-stojkovic najmisteriozniji igrachi na sceni trenutno... a dal ce na kraju ispasti good or evil... time will tell.

meni neshto i nisu simpatichni...
 
Petar_FPN:
po toj logici,Hitler je najzanimljivija licnost..i snimljeno je bilioin folmova o njemu..ne znam samo kako film o liku kao sto je seselj moze da bude pohvalan po nas..
ali,sve je to samo masta necija..

Dejvid Kraus, kao što sam već rekla, Šešelja ne poredi sa Hitlerom već sa Mendelom!
Ne znaš, zato što si uskostranački opredeljen i ne vidiš ko predstavlja istinsku veličinu!
 
Strela:
Petar_FPN:
po toj logici,Hitler je najzanimljivija licnost..i snimljeno je bilioin folmova o njemu..ne znam samo kako film o liku kao sto je seselj moze da bude pohvalan po nas..
ali,sve je to samo masta necija..

Dejvid Kraus, kao što sam već rekla, Šešelja ne poredi sa Hitlerom već sa Mendelom!
Ne znaš, zato što si uskostranački opredeljen i ne vidiš ko predstavlja istinsku veličinu!

tvoje mishljenje... po meni, daleko od realnosti...

meni perverzija da jedan hrvat bude najveci srpski nacionalista :roll:

mislim, ne smeta meni hto je hrvat, nemam nishta protiv hrvata kao naroda... al da me uche srpskom nacionalizmu, kao i frenki i legija, ne ide.

al normalno za srbiju... nastavak priche, crveni desnichari, privatni levichari...
 
crow:
Strela:
Petar_FPN:
po toj logici,Hitler je najzanimljivija licnost..i snimljeno je bilioin folmova o njemu..ne znam samo kako film o liku kao sto je seselj moze da bude pohvalan po nas..
ali,sve je to samo masta necija..

Dejvid Kraus, kao što sam već rekla, Šešelja ne poredi sa Hitlerom već sa Mendelom!
Ne znaš, zato što si uskostranački opredeljen i ne vidiš ko predstavlja istinsku veličinu!

tvoje mishljenje... po meni, daleko od realnosti...

meni perverzija da jedan hrvat bude najveci srpski nacionalista :roll:

mislim, ne smeta meni hto je hrvat, nemam nishta protiv hrvata kao naroda... al da me uche srpskom nacionalizmu, kao i frenki i legija, ne ide.

al normalno za srbiju... nastavak priche, crveni desnichari, privatni levichari...

Šešelj je Srbin, jer se tako oseća i tako izjašnjava!
Najveći srpski nacionalisti gotovo po pravilu imaju i malo katoličke krvi, ne znam zašto ti to smeta!
 
Strela:
crow:
Strela:
Petar_FPN:
po toj logici,Hitler je najzanimljivija licnost..i snimljeno je bilioin folmova o njemu..ne znam samo kako film o liku kao sto je seselj moze da bude pohvalan po nas..
ali,sve je to samo masta necija..

Dejvid Kraus, kao što sam već rekla, Šešelja ne poredi sa Hitlerom već sa Mendelom!
Ne znaš, zato što si uskostranački opredeljen i ne vidiš ko predstavlja istinsku veličinu!

tvoje mishljenje... po meni, daleko od realnosti...

meni perverzija da jedan hrvat bude najveci srpski nacionalista :roll:

mislim, ne smeta meni hto je hrvat, nemam nishta protiv hrvata kao naroda... al da me uche srpskom nacionalizmu, kao i frenki i legija, ne ide.

al normalno za srbiju... nastavak priche, crveni desnichari, privatni levichari...

Šešelj je Srbin, jer se tako oseća i tako izjašnjava!
Najveći srpski nacionalisti gotovo po pravilu imaju i malo katoličke krvi, ne znam zašto ti to smeta!
ne smetaju meni katolici, narochito ne oni, jer sam Biggest Celtic fan in the area 8)

ni pravoslavci...
ni muslimani...

al to i nema veze s tim... samo kazem da je meni nenormalno da je hrvat najveci srpski nacionalista.
 
Sad malo bez zezanja. Film o Seselju nikada nece biti snimljen u nasoj produkciji. Jedan od razloga sam rekao. Drugi isto tako vazan razlog je sto VS nece dati budzasto prava za snimanje takvog filma. To ce biti oko par miliona $. Trece, film ce biti onakav kakav usvoje scenario i ako je autor VS saglasan tako ce ga raditi. Sve ostalo su nijanse.
 

Back
Top