Gde vam je osmeh?

Ovo je era kompjutera bleeeeeee,tv uredjaja,era pametnih ljudi koji i po nekoliko jezika znaju,koji i po par fakulteta imaju,a koji,neretko,imaju tuzan izraz lica...Dajte da nam zivot ne pojede kompjuter,niti tv...Dajte da nam na licu bude osmeh,uprkos svemu...Hajde da pomognemo svima,kad vec te iste kompjutere koristimo,da ih na jedan koristan nacin upotrebimo...savetima.
Neka ovo bude tema,gde cemo jedni drugima davati savete kako da sto lepse uredimo zivote,a da sto manje budemo robovi danasnjice!...Mislim da je nuzno da se setimo svih starih vremena,ne bi li smo iz njih povratili bar malo smirenosti i umetnosti zivljenja...Polako,gde mi to zurimo...Ovaj trenutak sada je jedini sto zasigurno imamo...Gde se izgubila spontanost u svemu,i sta je ono sto coveku guta vreme,a on toga nije ni svestan...Za cas prodju godine,a tako moze i celi zivot...STOP...Zivot nije kros,vec maraton...Zivot ne bi trebao da bude jedan veliki stres,vec sreca na svakom koraku...Sta predlazete...Izvolite...Dajte masti na volju...Pisite o svemu sto je lepo,a mozda pomalo zaboravljeno...:hvala:



umece zivljenja podrazumeva umece baratanja stvorenom slobodom koja je posledica svih svojih izmirenih obaveza i dobre komunikacije sa licnim ciljevima koji su nam podstreh.
eto!:)
 
Za-njima-vec-uzdisu-vrsnjaci-Oni-su-najbolje-obucena-deca-FOTO.jpg

Evo ga znao sam da je tu negdje,,
 

Back
Top