Java na Filmoviziji ne radi

ivana96

Zainteresovan član
Poruka
227
Pozdrav,
Pokusavam da pokrenem jedan film,ali mi stalno izlazi da instaliram Javu,a instalirana mi je.Pokusala sam u Control Panelu da je izbrisem i sta sve nisam radila,i ponovo da je skinem ali film ne moze da se pokrene.
Sad kad pokusam da udjem na Javu u C.panelu,izlazi Application not found! a ostale filmove mogu da pokrenem..ne znam da li to nije do filma,ali kako su onda drugi mogli da ga gledaju a meni ne moze da se pokrene? isla sam i preko drugih sajtova za gledanje filma,i isto mi izlazi za taj film :( ima li pomoci?
 
Pozdrav,
Pokusavam da pokrenem jedan film,ali mi stalno izlazi da instaliram Javu,a instalirana mi je.Pokusala sam u Control Panelu da je izbrisem i sta sve nisam radila,i ponovo da je skinem ali film ne moze da se pokrene.
Sad kad pokusam da udjem na Javu u C.panelu,izlazi Application not found! a ostale filmove mogu da pokrenem..ne znam da li to nije do filma,ali kako su onda drugi mogli da ga gledaju a meni ne moze da se pokrene? isla sam i preko drugih sajtova za gledanje filma,i isto mi izlazi za taj film :( ima li pomoci?

Ma to je fora kako bi te navukli da klikneš na što je moguće više mesta i otvorišeš što više reklama i pokupiš što više virusa i trojanaca.Filmovizija je đubre od sajta naročito zato što bilo koji film možeš skinuti za 15 minuta, pola sata sa nekog boljeg i ozbiljnijeg sajta.Ako želiš da uništiš svoj kompjuter nastavi da gledaš Filmoviziju.
 
Poslednja izmena:
Podesi sledece: idi na start pa u control panel; zatim klikni 2 puta na javu i pod odeljkom SECURITY podesi skalu na medium i cekiraj eneble java in browser ako nije cekirano, klikni APPLY pa OK.
Application not found! nmg ni da je otvorim u Control Panelu :(

- - - - - - - - - -

Je l' možda dobijaš poruku Application blocked by security settings?

izlazilo mi je i too

- - - - - - - - - -

Ma to je fora kako bi te navukli da klikneš na što je moguće više mesta i otvorišeš što više reklama i pokupiš što više virusa i trojanaca.Filmovizija je đubre od sajta naročito zato što bilo koji film možeš skinuti za 15 minuta, pola sata sa nekog boljeg i ozbiljnijeg sajta.Ako želiš da uništiš svoj kompjuter nastavi da gledaš Filmoviziju.
koji onda jos sajt ima za gledanje filmova,gde nema ovih iskakanja sa strane?
 
Ideš u Control Panel, Programs and Features, nađeš Javu na listi i ideš na uninstall. Onda skokneš ovde http://java.com/en/download/index.jsp i skineš je opet.

Untitled.png
 
Pozdrav,
Pokusavam da pokrenem jedan film,ali mi stalno izlazi da instaliram Javu,a instalirana mi je.Pokusala sam u Control Panelu da je izbrisem i sta sve nisam radila,i ponovo da je skinem ali film ne moze da se pokrene.
Sad kad pokusam da udjem na Javu u C.panelu,izlazi Application not found! a ostale filmove mogu da pokrenem..ne znam da li to nije do filma,ali kako su onda drugi mogli da ga gledaju a meni ne moze da se pokrene? isla sam i preko drugih sajtova za gledanje filma,i isto mi izlazi za taj film :( ima li pomoci?

ja sam se upecao na tu foru, pa instalirao tu javu koju su nudili...misim nikakav problem posle toga nisam imao, ali jednostavno ti to ne treba, pošto je najverovatnije već imaš u kompjuteru...
samo piči reload :ok:
 
Zdravo,treba mi pomoc.Imam instaliranu Javu,ali mi ni na jednom sajtu ne radi. Ne pojavljuje mi se ovo http://onlinefilmovisaprevodom.com/uputstvo/. Moram da instaliram javu 8,a tu u podesavanjima security nema medium,tako da ne znam sta da radim. Nista mi ne izlazi,bas nista i to pocinje mnogo da me nervira,jer ne mogu da gledam seriju. Hvala :D

Start - Control Panel - Java - Security tab - edit site list - add , i ubaci web stranicu na kojoj zelis da gledas te filmove.
 

Back
Top