AREA51

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Kad pokrenem igricu sve ide dobro do dela kad treba da se igra odma posle filma ili prekidanjem filma na Esc igrica se sama zatvori pomagajte.
 
marko47:
Kad pokrenem igricu sve ide dobro do dela kad treba da se igra odma posle filma ili prekidanjem filma na Esc igrica se sama zatvori pomagajte.
Imas srece malo vise od mene,
meni posle instalacije trazi cd1
i proverava dali je original(pirat ko kuca)
i nemogu da pokrenem
 
Ja sam je juče uzeo ali imam problem oko instalacije.Snimljena je na DVD disku u tri foldera pod nazivom Cd1,Cd2 i Cd3 u sva tri foldera se nalaze .bin i .cue fajlovi.Na disku je takođe nasnimljen i softver pod nazivom DAEMON v3.44.Instalirao sam ovaj program i pokrenuo instalaciju .bin fajla iz foldera Cd1 kako bi mi na od prilike na pola instalacije javio kako nemože da pronadje ˝nešto˝ te iz tog razloga nemože da nastavi sa instalacijom.Znači nije klasika-Setup pa instaliraj,prvi put sam se sreo sa ovakvim načinom instalacije pa ako neko ima iskustva molim za pomoć.Hvala."Error 1305.error reading from file - D:\IGRE\Movies\Attract_640×480_30.bik.Verify that the file exists and that you can access it".To je to "nešto" što mi izbaci prilikom instalacije,a ja taj fajl pronadjem tamo gde je navedeno.
 
Imam jedno pitanje za one koji su igrali Area 51.

Igrao sam demo i sve deluje glatko, ali pomalo usporeno. Dakle, nista ne secka ali je usporeno.

Pitanje je da li to zbog onog skafandera ili mi treba jaci komp?
 

Back
Top