Prostakluk

GoldenLady:
meni na pr. smeta kada zena bas mnogo psuje...ok je po koja, ali svaka druga... :roll:

Meni je to užasno degutantno. U javnosti stvarno retko psujem i to baš kad sam iznerviran. U govoru nikad ne koristim psovke (Sem ako sam u društvu s kojim se jako dobro znam. Onda padne neko "yebote" ili "srranje"). Ne volim da čujem devojke ili žene da psuju...
 
Ima razlike u prostom coveku i prostaku. Prvi je skoro savrsen, drugi je nedovrsen i jako komplikovan. Prost covek zna da se vlada, tj ima lepe manire dok ovaj drugi ne.
 
Ne bih da zvučim otrcano, ali - kako to da je uvek pogano videti ženu da radi ono što je muškarcu i dozvoljeno, i prirodno, i pristojno :?: :roll:
Jaoj, pa da, mi treba da budemo lepe i privlačne i to je naš biološki zadatak... :lol:
 
chudno...al npr chachkanje nosa i nije strashno...al kad nekome dam hemijsq da potpishe...a on lizne prs pa krene da lista recepte...udavio bi ga...lizanje prsta je najgore...poludim kad roditelji pretrchavaju ulicu sa decom za ruq...to je mozhda i najgrdje...ma iljadu nekijeh sitnica...ne mogu sad da razmishljam


prostaklook.....my style (:
 
AntunTun:
chudno...al npr chachkanje nosa i nije strashno...al kad nekome dam hemijsq da potpishe...a on lizne prs pa krene da lista recepte...udavio bi ga...lizanje prsta je najgore...poludim kad roditelji pretrchavaju ulicu sa decom za ruq...to je mozhda i najgrdje...ma iljadu nekijeh sitnica...ne mogu sad da razmishljam


prostaklook.....my style (:

GRIGOR VITEZ

KAKO ŽIVI ANTUNTUN

U desetom selu
Živi Antuntun.
U njega je malko
Neobičan um.
On posao svaki
Na svoj način radi:
Jaja za leženje
On u vrtu sadi.
Kad se jako smrači,
On mrak grabi loncem.
Razlupano jaje
On zašiva koncem.
Da l' je jelo slano,
On to uhom sluša.
A ribu da pjeva
Naučiti kuša.
Na livadu tjera
Bicikl da pase.
Da mu miše lovi,
On zatvori prase.
Guske sijenom hrani,
Snijegom soli ovce.
A nasadi kvočku
Da mu leže novce.
Kad kroz žito ide
On sjeda u čun.
Sasvim na svoj način
Živi Antutun.

luda vremenena...osnovna skola ;)
 
e bravoooo (:

e a ima jedna ne znam celu al se setjam odlomka ko da je juche bilo...kazhe vako :

....bruji veselo vodenichni tochak , glas mu putije sunchanim poljima , i gubi u shumi punoj tishine i vlazhnih senki.....

ako pogodish shta je ovo...skidam kapu
 
LePiaf:
Ljuba82:
mammy:
Meni je stvarno odvratno kad zene idu ulicom i puse (cigaretu)...grozno...sva se najezim.
Мени је одвратно и овако... :roll:
Shta? Kad zene idu ulicom?

Паз' кад не могу да верујем. Да...врло је ружно видети жену на улици. :roll: :roll: :roll:



...одвратно кад пуше уопште...
 
Ženskim očima gledamo, kod žena mi je ružno kad ih vidim pripite, da ne kažem pijane. Ružno mi je vidjeti u kafiću djevojče od 14-15 godinica kako drži kriglu piva u nejakoj klimavoj ruci.
Ne volim ni raskalašan smijeh.
 
AntunTun:
e bravoooo (:

e a ima jedna ne znam celu al se setjam odlomka ko da je juche bilo...kazhe vako :

....bruji veselo vodenichni tochak , glas mu putije sunchanim poljima , i gubi u shumi punoj tishine i vlazhnih senki.....

ako pogodish shta je ovo...skidam kapu

e sad... ne preteruj i ja sam ljudsko bice... i to u godinama ;)
 
Evo malo da se i ja ukljucim,meni je recimo uzasno prosto kad zene/pitanje je bilo kako muskarci vide prostakluk,pa cu se i ja PRIVREMENO svrstati u vas/dakle kad zene ogovaraju. To je meni uzasno primitivno.Strasno mi je jos primitivno da zena bude neuredna,ono kao masna kosa,iskrzali nokti s lakom na pola ili kad je nedepilirana ispod pazuha ili nedaj boze u kupacem kostimu/a bikini zona "strci"/.Nekako se muskarcima moze progledati kroz prste neobrijanost ili fleka na majci ali zenama tesko.
 

Back
Top