Srpski milioneri u politici a narod gladan,Vučić nema ništa, Tadić samo ušteđevinu???

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.387
Danas je izašao u Blicu dosta tragikomičan članak da se čovjek zapita jesmo li mi svi kolektivno ludi kada glasamo za ove političare dok se oni iz godine u godinu bogate na naš račun.U normalnom zapadnom razvijenom svijetu politika nije atraktivna i ne ide u nju svaka fukara već isključivo visokoškolovani ljudi.Postavio bih pitanje kako je moguće da Čedomir Jovanović,od običnog poderanog studenta postane milioner i to u vremeu kada je Srbija doživjela najveće ekonomske udare,probudi se Srbijo!
434270_grafikanovabogatasi_lb.jpg


- - - - - - - - - -

 
Poslednja izmena:
Dođe mi da im doniram 1000 dianara!
Vučić nema ništa, Tadić samo ušteđevinu
Aleksandar Vučić je 30. januara 2014. prijavio samo platu od 108.900 dinara.
Nema nijednu nekretninu, automobil, niti ušteđevinu u banci.
Ni Boris Tadić ne vozi kola, nema stan, a sudeći po njegovoj imovinskoj karti koju je krajem januara prosledio Agenciji, ima samo ušteđevinu.
Tadić je prethodnih godina izjavljivao da se radi o 50.000 evra koje je dobio u nasledstvo.
Poznato je da je bivši predsednik savetnik Telenora kao i međunarodnog savetodavnog borda “Unikredit grupe”.
 
Dođe mi da im doniram 1000 dianara!
Vučić nema ništa, Tadić samo ušteđevinu
Aleksandar Vučić je 30. januara 2014. prijavio samo platu od 108.900 dinara.
Nema nijednu nekretninu, automobil, niti ušteđevinu u banci.
Ni Boris Tadić ne vozi kola, nema stan, a sudeći po njegovoj imovinskoj karti koju je krajem januara prosledio Agenciji, ima samo ušteđevinu.
Tadić je prethodnih godina izjavljivao da se radi o 50.000 evra koje je dobio u nasledstvo.
Poznato je da je bivši predsednik savetnik Telenora kao i međunarodnog savetodavnog borda “Unikredit grupe”.


Ma ok je sve to, nego sta je cilj i motiv tvog pisanja ovde?
Ja licno mislim da je Vuk Draskovic jako bogat, on i Dana su maznjavali pa nisu znali za dosta,
to znaju i ptice na grani, zasto njega nisi naveo?

Uopste ne razumem sta zelis da postignes sa ovim pisanjem. Najbogatiji je Dodik, ali on nije, jel iz Srbije.
 
Ma ok je sve to, nego sta je cilj i motiv tvog pisanja ovde?
Ja licno mislim da je Vuk Draskovic jako bogat, on i Dana su maznjavali pa nisu znali za dosta,
to znaju i ptice na grani, zasto njega nisi naveo?

Uopste ne razumem sta zelis da postignes sa ovim pisanjem. Najbogatiji je Dodik, ali on nije, jel iz Srbije.

Danas u politiku idu ljudi koji žele samo da se okoriste ili da bogastvo stečeno sumnjivom privatizacijom legalizuju,eto to je otprilike to ukratko...Pusti ti Draškovića,ko još za njega glasa???

- - - - - - - - - -

Ja samo čekam da neko iščeprka Vučićevu imovinsku kartu.Mogu da se opkladim da ta BITANGA ima koliko svi ovi propali političari zajedno.

Ne vjerujem,nije još stigao,tek je odnedavno u vlasti,što ne znači da se neće obogatiti.Svi oni imaju račune vani,stara škola,još od Slobe tako se radi...
 
Danas u politiku idu ljudi koji žele samo da se okoriste ili da bogastvo stečeno sumnjivom privatizacijom legalizuju,eto to je otprilike to ukratko...Pusti ti Draškovića,ko još za njega glasa???

- - - - - - - - - -



Ne vjerujem,nije još stigao,tek je odnedavno u vlasti,što ne znači da se neće obogatiti.Svi oni imaju račune vani,stara škola,još od Slobe tako se radi...

Sakupio je taj dobru paru i dok je bio u Miloševićevoj vlasti.Kada je hapsio novinare zbog i malo oštrijeg napada na vlast.
 
Danas u politiku idu ljudi koji žele samo da se okoriste ili da bogastvo stečeno sumnjivom privatizacijom legalizuju,eto to je otprilike to ukratko...Pusti ti Draškovića,ko još za njega glasa???

- - - - - - - - - -

Kako ko? Pa ide zajedno sa SNS na izbore, svake godine menja koalcije.

Kako ko? Pa ide zajedno sa SNS na izbore, svake godine menja koalcije.
Zadnji put je bio sa LDP-om.
Nego nisi stavio kolko love ima ona zamlata sa glavom kao falus, iz Jagodine.
 
Ja samo čekam da neko iščeprka Vučićevu imovinsku kartu.Mogu da se opkladim da ta BITANGA ima koliko svi ovi propali političari zajedno.


Ne verujem, doduse ove koje je ovaj naveo i nemaju mnogo love pa je i to moguce.

- - - - - - - - - -

Ja lično sam monarhista po političkom uvjerenju ali kontam da je jedini spas za Srbiju Ekspertska vlada i da traje sve dok politika postane ponovo neatraktivna...

A ko da bira te eksperte kad vidis da je vec i taj Radulovic prozivan i od Kurte i od Murte.
 
Ne verujem, doduse ove koje je ovaj naveo i nemaju mnogo love pa je i to moguce.

- - - - - - - - - -



A ko da bira te eksperte kad vidis da je vec i taj Radulovic prozivan i od Kurte i od Murte.

Sve se može kada se hoće,politika je atraktivna dok god ima šta da se privatizuje,kada se završi taj proces polako će sve te glavešine da napuštaju politiku i rade u privatnim firmama,to su zapadne zemlje prošle pre 50 godina,kasnimo...

- - - - - - - - - -

U srednje razvijenim evropskim zemljama prosek zaposlenih u proizvodnji je od 38 do 44 odsto, a u Srbiji svega 17 odsto
 
„Ta granica siromaštva je toliko niska, da praktično smatrate da nije siromašan onaj koji ne umre od gladi, a da ne govorimo o tome da može da jede, da se obujete i obuče. Čak i tako, ako pomerimo tu granicu siromaštva samo malo višu, i onda je, po proceni, oko 30 posto stanovništva siromašno"

- - - - - - - - - -

Ministar finansija Lazar Krstić izjavio je danas da je u poslednja dva meseca prošle godine u javnom sektoru na neodređeno zaposleno oko 3.000 ljudi
 
„Ta granica siromaštva je toliko niska, da praktično smatrate da nije siromašan onaj koji ne umre od gladi, a da ne govorimo o tome da može da jede, da se obujete i obuče. Čak i tako, ako pomerimo tu granicu siromaštva samo malo višu, i onda je, po proceni, oko 30 posto stanovništva siromašno"

Kada narod bira da ga vode ovakvi poput Vučića i treba da bude siromašan.Mnogo više nego što je sad.Pa kada ta granica siromaštva padne ispod prihvatljivog minimuma neka traže da im DRUG PRVI da pare.Mislim za njega su glasali pa bi bio red da od njega i traže pomoć.
 
Kada narod bira da ga vode ovakvi poput Vučića i treba da bude siromašan.Mnogo više nego što je sad.Pa kada ta granica siromaštva padne ispod prihvatljivog minimuma neka traže da im DRUG PRVI da pare.Mislim za njega su glasali pa bi bio red da od njega i traže pomoć.

Ekspertska vlada i uvesti monarhiju kao što imaju neke visokorazvijene zemlje:
Carstvo
Japan (Akihito)
Kraljevstva 34
Antigva i Barbuda * (Elizabeta II.)
Australija * (Elizabeta II.)
Bahami * (Elizabeta II.)
Bahrein (Hamad bin Isa al-Kalifa)
Barbados * (Elizabeta II.)
Belgija (Albert II. od Belgije)
Belize * (Elizabeta II.)
Butan (Jigme Khesar Namgyal Wangchuck)
Danska (Margareta II. Danska)
Grenada * (Elizabeta II.)
Jamajka * (Elizabeta II.)
Jordan (Abdullah II.)
Kambodža (Norodom Sihamoni)
Kanada * (Elizabeta II.)
Lesoto (Letsie III.)
Malezija (Sultan Mizan Zainal Abidin)
Maroko (Muhamed VI.)
Novi Zeland * (Elizabeta II.)
Nizozemska (Beatrix)
Norveška (Harald V.)
Papua Nova Gvineja * (Elizabeta II.)
Sveti Kristofor i Nevis * (Elizabeta II.)
Sveta Lucija * (Elizabeta II.)
Sveti Vincent i Grenadini * (Elizabeta II.)
Solomonski Otoci * (Elizabeta II.)
Saudijska Arabija (Abdullah bin Abdulaziz al-Saud)
Švedska (Carl XVI. Gustaf)
Španjolska (Juan Carlos I.)
Svazi (Mswati III.)
Tajland (Bhumibol Adulyadej)
Tonga (Tupou VI.)
Tuvalu * (Elizabeta II.)
Velika Britanija * (Elizabeta II.)
 
Ekspertska vlada i uvesti monarhiju kao što imaju neke visokorazvijene zemlje:
Carstvo
Japan (Akihito)
Kraljevstva 34
Antigva i Barbuda * (Elizabeta II.)
Australija * (Elizabeta II.)
Bahami * (Elizabeta II.)
Bahrein (Hamad bin Isa al-Kalifa)
Barbados * (Elizabeta II.)
Belgija (Albert II. od Belgije)
Belize * (Elizabeta II.)
Butan (Jigme Khesar Namgyal Wangchuck)
Danska (Margareta II. Danska)
Grenada * (Elizabeta II.)
Jamajka * (Elizabeta II.)
Jordan (Abdullah II.)
Kambodža (Norodom Sihamoni)
Kanada * (Elizabeta II.)
Lesoto (Letsie III.)
Malezija (Sultan Mizan Zainal Abidin)
Maroko (Muhamed VI.)
Novi Zeland * (Elizabeta II.)
Nizozemska (Beatrix)
Norveška (Harald V.)
Papua Nova Gvineja * (Elizabeta II.)
Sveti Kristofor i Nevis * (Elizabeta II.)
Sveta Lucija * (Elizabeta II.)
Sveti Vincent i Grenadini * (Elizabeta II.)
Solomonski Otoci * (Elizabeta II.)
Saudijska Arabija (Abdullah bin Abdulaziz al-Saud)
Švedska (Carl XVI. Gustaf)
Španjolska (Juan Carlos I.)
Svazi (Mswati III.)
Tajland (Bhumibol Adulyadej)
Tonga (Tupou VI.)
Tuvalu * (Elizabeta II.)
Velika Britanija * (Elizabeta II.)

Samo je pitanje naći PRAVOG eksperta u vladi.Od početka višestranačja ja stalno slušam nekakve eksperte i tzv poznavaoce iz svoje branše.Svaka vlada puna eksperata a zemlji sve gore i gore.
Što se tiče monarhije ja sam ranije bio za nju sve dokle nisam video ovog našeg šatro kralja.Kada imaš prestolonaslednika koji kao da je pao sa Marsa teško da se može uspostaviti monarhija u Srbiji.Na kraju krajeva i sam kralj bi trebao da želi da bude kralj.A koliko ja vidim njega samo interesuje imovina i NIŠTA DRUGO.
 

Back
Top