Gde u Nisu naci? Plan grada Nisa sa objasnjenjima!

dobar muski frizer ( jos bolje frizerka:rumenko:) u centru, oko Suda negde recimo, i koliko naplacuju ? :D

ides od suda(semafora) pravo,prodješ Zoki iNenu I one kioske brze hrane,čini mi se druga desno odmah,što ide ka Birou,ides tom ulicom,tu ti je ona muzička škola,pa onda druga ulica skreneš levo(jednosmerna),tu imaš preko puta hranu za kućne ljubimce,gledaj sa leve strane imaš Frizerski salon,šišanje im je 120 dinara,momci dobro šišaju.
 
ides od suda(semafora) pravo,prodješ Zoki iNenu I one kioske brze hrane,čini mi se druga desno odmah,što ide ka Birou,ides tom ulicom,tu ti je ona muzička škola,pa onda druga ulica skreneš levo(jednosmerna),tu imaš preko puta hranu za kućne ljubimce,gledaj sa leve strane imaš Frizerski salon,šišanje im je 120 dinara,momci dobro šišaju.

E, brate, nisam se bas snaso, ovo mi nesto komplikovano, al u svakom slucaju hvala.
Naisao sam na neki salon ovamo, pa banuo i dobro sam ubo.
 
dobar muski frizer ( jos bolje frizerka:rumenko:) u centru, oko Suda negde recimo, i koliko naplacuju ? :D

Od suda kreneš i skreneš u ulicu iza Narodnog pozorišta ulica se zove valjda Nade Tomić koja ide prema SUP-u. I na nekih 30 metara sa leve strane je frizerski salon gde radi grom frizerka. Ja bolju frizerku nisam video u Nišu (po izgledu naravno). Pored ima valjda neka optika, narodna lutrija Srbije i Prizma. Koliko naplaćuju ne znam ali za onu frizerku ne bih žalio pare. :) Salon je ukopan nekoliko stepenika!
 
Od suda kreneš i skreneš u ulicu iza Narodnog pozorišta ulica se zove valjda Nade Tomić koja ide prema SUP-u. I na nekih 30 metara sa leve strane je frizerski salon gde radi grom frizerka. Ja bolju frizerku nisam video u Nišu (po izgledu naravno). Pored ima valjda neka optika, narodna lutrija Srbije i Prizma. Koliko naplaćuju ne znam ali za onu frizerku ne bih žalio pare. :) Salon je ukopan nekoliko stepenika!

E, jbg, a ja se vec osisao. xD
Al ce da poraste, polako... :D

U svakom slucaju, hvala za info.
 
E ovako ja sam bio vredan moderator pa sam prepravio mapu Nisa koju sam imao u kompjuteru i napravio sam je u fotosopu da bude u sektorima tako da se lakse snalazite kada objasnjavate ljudima gde se sta nalazi. Recimo Tvrdjava se nalazi u D4 ili Stadion Cair u E5 itd. Mapa je malo starija i fale neke ulice ali to cemo lako objasniti ljudima ako bas bude trebalo.

9gc501.jpg



Ili na ovom linku mnogo veca ista slika:

http://www.freeimagehosting.net/bjbp2
 
Poslednja izmena:
E ovako ja sam bio vredan moderator pa sam prepravio mapu Nisa koju sam imao u kompjuteru i napravio sam je u fotosopu da bude u sektorima tako da se lakse snalazite kada objasnjavate ljudima gde se sta nalazi. Recimo Tvrdjava se nalazi u D4 ili Stadion Cair u E5 itd. Mapa je malo starija i fale neke ulice ali to cemo lako objasniti ljudima ako bas bude trebalo.
Ili na ovom linku mnogo veca ista slika:

http://www.freeimagehosting.net/bjbp2

Svaka cast. Imam slicnu mapu i znam za jednu knjizaru kod glavne poste (prema pozoristu). Zanima me gde postoji jos neka jer nisam lokalni pa da ne gubim ceo dan u potrazi.
 
Svaka cast. Imam slicnu mapu i znam za jednu knjizaru kod glavne poste (prema pozoristu). Zanima me gde postoji jos neka jer nisam lokalni pa da ne gubim ceo dan u potrazi.

Knjizare? Ne znam sta ti konkretno treba?
Ima preko puta Kalce knjizara ne znam kako se zove, znam da je bila Mamut.
Imala je Indigo knjizara u Kalci u prizemlju, ne znam da li jos uvek radi.
Imas bas na glavnom trgu u centru kada podjes od konja prema tvrdjavi pa sa leve strane Hijeroglif knjizaru...
Imas i na autobuskoj stanici preko puta hotela Ambasador knjizaru.
To je sve u centru sto znam.
 
Knjizare? Ne znam sta ti konkretno treba?
Ima preko puta Kalce knjizara ne znam kako se zove, znam da je bila Mamut.
Imala je Indigo knjizara u Kalci u prizemlju, ne znam da li jos uvek radi.
Imas bas na glavnom trgu u centru kada podjes od konja prema tvrdjavi pa sa leve strane Hijeroglif knjizaru...
Imas i na autobuskoj stanici preko puta hotela Ambasador knjizaru.
To je sve u centru sto znam.

Treba mi strucna literatura - vinogradarstvo i kunicarstvo par knjiga.
Hvala za lokacije.
 
Nemam poverenja u internet kupovinu. Nasao sam par naslova koje su mi preporucili i treba samo da proverim da li ih ima u knjizarama.
Hvala za sve informacije.

Nema razloga strahu. Ja stalno trgujem na Kupindu i Limundu, nikad nisam imala problem. Svi korisnici su pri registraciji poslali kopiju lične karte. Pogledaj koliko prodavac ima pozitivnih ocena (ili negativnih nedajbože) pa kreni u akciju. Mnogo je jeftinije, često mogu da se nađu i nekorišćene knjige.
 
Klasične mreže su velike i teško ćeš ih naći u običnim trgovinama . za ribolovni pribor .
Možeš kupiti kod Kineza meredov i sa njega skinuti mrežicu . Meredov se inače koristi
za prihvatanje ulovljene ribe . U klasičnim trgovinama za ribolovni pribor možeš kupiti i
malu mrežu za lov kedera ali je pitanje da li bi ti odgovarala cijena i velicina pošto su oke
velike samo 1 cm kvadratni . Možda ti neki poznanik ribolovac može isplesti ono sto ti
odgovara . Neki to znaju . Ja sam ih nekada pleo .
 
Klasične mreže su velike i teško ćeš ih naći u običnim trgovinama . za ribolovni pribor .
Možeš kupiti kod Kineza meredov i sa njega skinuti mrežicu . Meredov se inače koristi
za prihvatanje ulovljene ribe . U klasičnim trgovinama za ribolovni pribor možeš kupiti i
malu mrežu za lov kedera ali je pitanje da li bi ti odgovarala cijena i velicina pošto su oke
velike samo 1 cm kvadratni . Možda ti neki poznanik ribolovac može isplesti ono sto ti
odgovara . Neki to znaju . Ja sam ih nekada pleo .

Pravi ribolovci ih sami pletu. Pokojni deda Aca je slep pleo mreže... Ako znaš neku stariju ženu koja ume da "necuje", to ti je to...

E hvala vam, naveli ste me na uskom tragu da nađem tog ribolovca koga se nisam setila a znam ga, s tim što ga viđam retko.
 

Back
Top