PROKLETSVO(KLETVA) DOBRIH IGRICA!ehhh

Ekiman

Primećen član
Poruka
536
da,da ne znam kako vama ali bar meni ovo pocinje biti problem!
naime,secam se jos davno kada je prvi diablo1 izasao ta euforija me ostavi bez daha kao i warcraft2!naravno sve strategije,rpg posle njih su bili blago receno smesni osim izuzetaka kasnije se pojavi age of emires(ali...)
zatim izaso diablo 2 ,kakva kletva,pa sve igre do izlaska neverwinter nig.,k.o.t.o.r.a1,2,age of mitolyge(koje su dosta kasnije izasle,mada ne kazem da one mogu zameniti pomenute igre) su mi izgledale smesne
pa onda famozni war3 doveo me do toga da generalse nisam ni ocima mogao videti jel su izgledali tako bedno u mojim ocima...a l.o.r.-bettl for midlearth je
tako jadan naspram war3-toliko mana,dosadi brzo...peh
nedavno sam igrao vampires blodlines maskarede posle ove odlicne igre istalirao sam BEDNI sufering i uvideo koliko je to jadno naspram pomenute igre...
Jeste da vam se cini da sam previse pesimistican kada su u pitanju mozda vama drage igre ali ja nisam ipak mogao naci zamene za ove igrice-diablo,war...
sto se tice pucacina-far cry je zadnje sto me oduseviloi posto nesto novije nisam proboto to se tice i horor igara gde je sailent hill prvak u svojoj kategoriji
dok avantura sam igro tek par-mozda najnoviji princ of persia-warior whitin-i ako on bas ne spada u ovu kategoriju(ali u koju onda spada?)...
da li se to i vama desava :?:
 
- Warior within nije najnoviji prince of persia!! Probaj two thrones!
- Bloodrayne nije losa, iako je uglavnom klanje... Prvi deo ima dusu, ali drugi ima vise dobrih poteza! Treba probati oba... Nije losa vampirusa :)
- A za pucacine ne znam sta da ti kazem- ako nisi igrao Half Life 2 vreme je da ga uzmes i stavis odmah do far cry-a ako ne i iznad! Taman mozes odmah da uzmes i HL2 episode one i produzis uzivanje!
- Ako hoces potpuno osvezenje i gotovo novi zanr- probaj Fahrenheit (iliti Indigo Prophecy) avantura (otprilike) koja lici na film a nije sranje- i dalje je igra- i to ODLICNA!
 

Back
Top