"ostrog"=Bojic+Vucko+naravno Paja

Darkomir:
Dakle moze li neko da mi objasni ovu apsurdnu scenu:
levicari otvaraju najsavremeniju privatnu medicinsku kliniku,na slavlje dolaze desnicari to jest radikali,a citav vasar se odigrava uz blagoslov SPC...pa kuda to ide ova zemlja???
radikali, kao tipični fašisti nit smrde nit mirišu... Za njih ne možeš reći ni da su desničari, ni da su levičari... oni su nekonzistentni u tom ideološkom pogledu, zapravo, oni i nemaju ideologiju... oni su prosto RADIKALNI
 
u srbiji leve nisu levi, kad je nacionaliyam u pitanju
desni nisu desni kad je ekonomija u pitanju
a tako umeju lepo da demagogishu... i pale shiroke narodne mase, da je to strashno...

i jedni i drugi su 10 god ... :twisted: odma se iznerviram



a ovi treci... pa ni onjima nemam lepshe mishljenje.

a sami smo krivi. da je bio 6 oktobar, onakav kakav je trebalo da bude... al sad nam je kasno :(
 
JESTE CROW,SLAZEM SE..samo sto su radikali zaista tipicni NACIONALSOCIJALISTI koji su satro desni nacionalisti,a ovamo najgori extremno levicari protiv privatizacije...pa oni bi sve akcije podelili radnicima,..daj boze da i znaju za berzu...ali dobro,zna se ko glasa za njih..samo me zanima zasto crkva i dalje koketira sa tom politikom..ima li tamo nekih koji su protiv toga?
 
Petar_FPN:
JESTE CROW,SLAZEM SE..samo sto su radikali zaista tipicni NACIONALSOCIJALISTI koji su satro desni nacionalisti,a ovamo najgori extremno levicari protiv privatizacije...pa oni bi sve akcije podelili radnicima,..daj boze da i znaju za berzu...ali dobro,zna se ko glasa za njih..samo me zanima zasto crkva i dalje koketira sa tom politikom..ima li tamo nekih koji su protiv toga?

Каква глупост: ЗАМЕРАТИ ПАТРИЈАРХУ СРПСКОМ
ГОСПОДИНУ ПАВЛУ ЗАТО ШТО ЈЕ ОТИШАО ДА ОСВЕШТА
И БЛАГОСЛОВИ ЗДРАВСТВЕНУ УСТАНОВУ... свашта ...
о Боже дај мало памети мондијалистима, глобалистима
и свим осталим проданим душицама...
 
eremita:
Petar_FPN:
JESTE CROW,SLAZEM SE..samo sto su radikali zaista tipicni NACIONALSOCIJALISTI koji su satro desni nacionalisti,a ovamo najgori extremno levicari protiv privatizacije...pa oni bi sve akcije podelili radnicima,..daj boze da i znaju za berzu...ali dobro,zna se ko glasa za njih..samo me zanima zasto crkva i dalje koketira sa tom politikom..ima li tamo nekih koji su protiv toga?

Каква глупост: ЗАМЕРАТИ ПАТРИЈАРХУ СРПСКОМ
ГОСПОДИНУ ПАВЛУ ЗАТО ШТО ЈЕ ОТИШАО ДА ОСВЕШТА
И БЛАГОСЛОВИ ЗДРАВСТВЕНУ УСТАНОВУ... свашта ...
о Боже дај мало памети мондијалистима, глобалистима
и свим осталим проданим душицама...

pa shto je komunisti osveshto kliniku???
zar nisu crveni najvece zlo???
ja bi znao kako bi s tim likom, da mi zatrazi bilo shta :twisted: :twisted: :twisted:

al... il je kinta, il "duvaju u isti tikvu"

na chast im ne ide u svakom sluchaju...
 
ufffff :roll:
opet socijalisti i julovci i "blagoslov" s neba.
vracjanje onog revolverasha u sudstvo, ukidanje onih optuzhnica, sad i ovo... a ja mislio sa JUL-om i SPS-om je gotovo. a ne, oni su ochito ucenili vlast i eto. retro je sada in.
a shta paji bi sa time, i shta mu je to znachilo, ja stvarno ne znam. ionako mi se nikad takvi nisu svidjali. u redu, osveshtati neshto. mada ne znam koja je to fora osveshtavati aparat za lechenje... na stranu shto je klinika u rukama crvenih i sumnjivog porekla... zar nije mogao neko drugi da osveshta? nego paja i amfiholije? stara veza? nije mi jasno :-?
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
 
U sustini gledajuci topic je dobar, moze da se nesto korisno kaze na tu temu.

Darkomire, da li znas da svi ti SPS, radikali i ostali koji ce kad tad doci mecki na rudu, imaju jednu pozitivnu osobinu. E vidis-upravo tvoj topic o tome govori. Ulozili su kapital ovde ukraden, otet, zaradjen kako hoces-u Srbiju. Ima ih jako puno Kole sa seceranama, ona dileja Bogoljub koji ima preko 300 malih firmi u svetu' sedi ovde u Srbiji. Vidis dobro iz ovoga sta ja mislim o njima.
Posle 5.oktobra i tzv "revolucije" delliverance ili kako ti drago, ovi drugi su se nafukljali love da ti to ne mozes da shvatis . Na milion nacina, od pranja love, prodaje infrastrukture, preduzeca, izdavanja onoga sta nije njihovo, kriminala....I ko je od njih otvorio nesto i privredjuje u Srbiji. Niko. To govori dovoljno. Svi su izneli lovu napolje, premijer je glavom platio neke stvari sto je radio ili nije smeo, ali to je stvarnost. E sad ovi sto otvaraju i imaju skenere od 100.000.000 Eura kada im se to oduzme kada odu jednog dana u corku postace narodno. Pa ti reci sta je bolje: ili otvarati kod nas ili stavljati u slamaricu u Bank of America.
 
Keeper:
OK to zvuchi da su ulozhili ovde.
ali koliko sam ja shvatio, taj aparat je bio namenjen nekoj drzhavnoj ustanovi da se svi pregledaju besplatno, a oni cje za to da naplate svakome neke grdne pare? :-?
znachi opet neki interesi yebiga.

Ma ko ih je*e nek namlate. Nekad ce trebati hitno neko dete da se pregleda na tome, pa nece morati da se maltretiraju da idu ko slepci po svetu.
 
poenta je shto srbija ne ide niqda....ovde je sa ovim glibom od ljudi i to je to....a paka je bash ok....dal tje da dodje ako otvorim apoteq?....mozhda ako ga zamolim i kazhem da je moja baba ishla u crkvu 70god...a shta mislite dal tje da svrne da mi uslishi zhelju?.....otje......a u qrtzu....nemam ja ni priblizhno kesha da platim tako neshto....ma paka je super...ja ga volim jer je mator a zhivahan....mora da je gotivna ekipa u domu penzioneta....pa ga druzhenje sa svojim vrsnicima osvezhava....hah!
 
AntunTun:
poenta je shto srbija ne ide niqda....ovde je sa ovim glibom od ljudi i to je to....a paka je bash ok....dal tje da dodje ako otvorim apoteq?....mozhda ako ga zamolim i kazhem da je moja baba ishla u crkvu 70god...a shta mislite dal tje da svrne da mi uslishi zhelju?.....otje......a u qrtzu....nemam ja ni priblizhno kesha da platim tako neshto....ma paka je super...ja ga volim jer je mator a zhivahan....mora da je gotivna ekipa u domu penzioneta....pa ga druzhenje sa svojim vrsnicima osvezhava....hah!

Kao sto ti rece paka je cist svetac, genije. Ja sam ga jednog dana prosle godine video da menja crep koji je pukao na krovu Patrijarsije. Stajali su ljudi i nemo posmatrali, niko nije mogao da veruje.
 
ja ne sumnjam u pavletovu dobrotu, al ne razumem shta ce mu ovakvi potezi?

jedna najgora lopovska komunjarshtija, omiljeni mirin pulen, otvara kliniku, privatnu (pa srpski komunista... shta da ochekujesh...) na kojoj ce da dere najsiromashniji narod u evropi, i kolege krimose...

i ko mu dodje na otvaranje? patrijarh lichno! mislim...
1. ********* kom treba bozja pomoc
2. patrijarh koji osveshtava privatnu imovinu jednom komunjari

e to samo u srbiji ima :roll:
 
Petar_FPN:
AMFILOHIJE,i grupa koji se nazivaju "justinovci"..ali,ne bih da ovo zvuci ako neka zavera i sl...prosto,oni vode glavnu rec za masu stvari..mada postoji i grupa liberalnijih

Када се каже "јустиновци" мисли се на оне које је
учио и рукоположио Јустин Поповић... није то
никаква група... то су ТРОЈИЦА НАЈУГЛЕДНИЈИХ
ВЛАДИКА ПРЕОСВЕЋЕНИ АТАНАСИЈЕ(повукао се због
болести) ИРИНЕЈ БАЧКИ(најобразованији од свих владика, али је доста болестан) и ПРЕОСВЕЋЕНИ
АМФИЛОХИЈЕ ЦРНОГОРСКО-ПРИМОРСКИ који је на мети
комунистичке владе у Црној Гори.
 

Back
Top