Piramide

uzmi bananu i stavi tako da viri iz piramide (napravi npr od papira) i vidi sta ce s edesiti za neko vreme. tako su meni rekli mada nisam probao
probaj sa 4stranom
 
ma probo neke... jedan moj drug kog piramide prosto fasciniraju... nasho u nekim novinama.

al mora da je od stakla. pa mnogo duze je trajala od one na suvom...
 
crow:
ma probo neke... jedan moj drug kog piramide prosto fasciniraju... nasho u nekim novinama.

al mora da je od stakla. pa mnogo duze je trajala od one na suvom...

shta, sa bananom.. a de si nashao shuplju staklenu piramidu

na suvom :lol:
 
recimo, preko vrha piramide, a i zbog njenog oblika, skuplja se pozitivna energija. kazu da bi trebalo svakoga dana sedeti zbog opsteg stanja u nekoj napravljenoj za kucnu upotrebu. mozda su s tim u vezi egipcani napravili taj oblik da simbolizuje besmrtnost.
 
ah :roll: mogu ti reci 2 stvari.

pod 1)videla sam ih i jedina energija koju sam osetila je vrucina,i nervoza(ali i divljenje)

a pod 2)u 1 kamenskom bloku sa piramida,kad su naucnici ga sampleli(odnosno liomili)da bi videli od kog je sastava kamen,nasli su 3 dlake u njemu.Zakljucak koji se sve sirokoobuhvatnije prihvata?Da su egipcani na licu mesta lili kamene-betonske blokove
 
ah :roll: mogu ti reci 2 stvari.

pod 1)videla sam ih i jedina energija koju sam osetila je vrucina,i nervoza(ali i divljenje)

a pod 2)u 1 bloku sa piramida,kad su ga naucnicisampleli(odnosno liomili)da bi videli od kog je sastava kamen,nasli su 3 dlake u njemu.Zakljucak koji se sve sirokoobuhvatnije prihvata?Da su egipcani na licu mesta lili kamene-betonske blokove
 
?:
crow:
ma probo neke... jedan moj drug kog piramide prosto fasciniraju... nasho u nekim novinama.

al mora da je od stakla. pa mnogo duze je trajala od one na suvom...

shta, sa bananom.. a de si nashao shuplju staklenu piramidu

na suvom :lol:

ma bile su jabuke

a "suvom" sam mislio izvan piramide

experiment je trebao da bude s mesom, a u istom chlaku se tvrdilo da ako brijach stavljash tamo posle upotrebe nece da otupi.

a staklena piramida se pravi tako shto odesh kod stakloresca, uzmesh neki otpad ako ima u obliku trougla, 4 ista parcheta, a ako nema naruchush, i slepish ih trakom
 
crow:
a staklena piramida se pravi tako shto odesh kod stakloresca, uzmesh neki otpad ako ima u obliku trougla, 4 ista parcheta, a ako nema naruchush, i slepish ih trakom
\


trebalo bi paralelno stavljati i u neki drugi oblik da se vidi da nije od stakla efekat
 
?:
crow:
a staklena piramida se pravi tako shto odesh kod stakloresca, uzmesh neki otpad ako ima u obliku trougla, 4 ista parcheta, a ako nema naruchush, i slepish ih trakom
\


trebalo bi paralelno stavljati i u neki drugi oblik da se vidi da nije od stakla efekat

odakle bre znam... zabole me. nisam ja fasciniran njim vec taj lik. a ja kad reshim da ga provociram kazem mu da su piramide pre sveda grobnice 8) i on poludu :)
 
Постоји неколико теорија о томе шта су пирамиде и како су грађене: једна је да је градитељ пирамида заправо Јосиф из Старог Завета. Према овој теорији, Јосиф је градио пирамиде да би у њима, тачније испод њих, скалдиштио жито током оних седам сушних година о којима је фараон сањао. Друга теорија је данас званична, и она заступа тезу да су пирамиде градили неки несретни робови, тако што су стотинама година вукли неко камење, а све са циљем да подигну фараонима гробнице. Трећа теорија, која је почела да привлачи моју пажњу, јесте да су пирамиде, заправо, свемирски бродови. Оне су, према овој теорији, направљене од течног метала какав не постоји на Земљи, и у њиме су фараони, опет према овој теорији, припадници ванземаљске цивилизације, слетели на нашу планету. Тада су менталним путем наредили робовима да је поплочају каменим блоковима. На врху пирамида се налазила антена која је емитовала енергију уз помоћ које су фараони издавали менталне налоге својим радницима.

Ако је прича о пирамидама као свемирским бродовима тачна, онда пирамида није статична, унутар ње има више димензија, а енергија која унутра циркулише може да се поклопи са вашим можданим таласима, и да изгубите разум.

Све су ово само теорије, што значи да се ништа од овога, бар за сада, не може доказати. Зато ја сматрам да деца и студенти треба равноправно да изучавају све три теорије, како би покушали да сазнају истину.
 
crow:
?:
crow:
ma probo neke... jedan moj drug kog piramide prosto fasciniraju... nasho u nekim novinama.

al mora da je od stakla. pa mnogo duze je trajala od one na suvom...

shta, sa bananom.. a de si nashao shuplju staklenu piramidu

na suvom :lol:

ma bile su jabuke

a "suvom" sam mislio izvan piramide

experiment je trebao da bude s mesom, a u istom chlaku se tvrdilo da ako brijach stavljash tamo posle upotrebe nece da otupi.

a staklena piramida se pravi tako shto odesh kod stakloresca, uzmesh neki otpad ako ima u obliku trougla, 4 ista parcheta, a ako nema naruchush, i slepish ih trakom


Da i to sa Zhiletom je istina (ja probala), ali nema potrebe da bude od stakla.
Imam ja knjigu o tome. Otkucacu kad budem imala vremena :D
 
Piramide su veoma mocna stvar i veom amisticna stvar, jer sigurno da nije lako u tim vremenima bilo sagraditi nesto takvo, prije svega zbog visine/tezine svakog kamenog bloka.
 
A sa teorijom o svemircima se nebih slozio i odmah bi je odbacio.
Jer ljudi su mnogo 'linearni' i, eto neka postoje ti svemirci o kojima mnogi zamisljaju, prave filmove itd i uvijek su oni u nasoj (ljudskoj) viziji neka super razvijena civilizacija ?
E to je taj stereotip, jer neka i postoje, al' mozda su neka zaostala i nerazvijena bica.
Tako hocu da kazem svemirci otpadaju i ta teorija se nebi smjela koristiti, dok preostale dvije, da, mada ipak faraoni i robovi su to odradili.
 
12.gif
kako vam se da u ova doba o piramidama
 
Sucur:
Piramide su veoma mocna stvar i veom amisticna stvar, jer sigurno da nije lako u tim vremenima bilo sagraditi nesto takvo, prije svega zbog visine/tezine svakog kamenog bloka.

:) :) :) neznam kako su napravljenje, al je milion puta dokazano da tako nisu mogle ni u ludilu. mislim masa robova koja vuche po nekim rampama neko kamenje...

japanci su uz pomoc dizalica i josh milion pomagala da naprave jednu manju osamdesetih i srushila se.
 

Back
Top