Kakva je ovo prevara?

leceni

Obećava
Poruka
52
Danas sam primio jedan nezatrazeni mejl sledece sadrzine:
Ostali ste bez internet vremena? Placanje preko telefonskog racuna vam je preskupo?

Pravo resenje za Vas je SMS uplacivanje Internet vremena.
Kupite SMS-om 10 SATI za samo 50din. saljuci poruku na broj 1818 (sa bilo koje mreze)
U textu poruke upishite zeljeni username i sistem ce vam poslati sve potrebne informacije.

Ukoliko kasnije zelite dopunu sati - posaljite Vas username sms-om na isti broj!

Internet broj za celu Srbiju je 042 110-230 (poziv se tarifira po ceni lokalnog poziva)

Detaljno objasnjenje mozete naci na adresi http://www.bug.co.yu/sms4internet.html
 
LJUDI KOLIKO PUTA DA VAM KAZEM :!:

10 sati interneta (sljaka bez problema , samo nema nigde da se proveri koliko ti je vremena ostalo) kosta 50din + PDV = negde ono 50din

pozurite, jos malo pa nestalo :lol:
 
radi, valjda..........znam da bi trebalo da radi i to bez lazi, bez preware, posto i sam pokrecem tu pricu/konkretno za swoj sajt sam vec uradio placanje preko sms-a, radim na 042 kombinaciji......
pogledacu postoje razlicite tarife za 042 u zavisnosti od pocetnih cifara......kod mene kada ne radi> posaljes mail ili pozoves i sredimo odma....valjda tako i ostali rade
 
E braco poslao sam im e mail i zalio se i kreirali su mi manuelno nalog i sad radi pa rstura bio je neki problem sa strujom pa su prebacivali na agregat cepajte dok moze samo do 1.septembra ziveo internet!!! :wink:
 
Ja sam od njih, u povratnoj poruci, dobio i korisnicko ime i lozinku, kreirao sam konekciju - sve kako su naznacili, ali kadgod pokusam da se povezem linija im je zauzeta. Je li neko imao slicna iskustva? Mozda je to zato sto sam na staroj centali (uzgred budi receno i kad zovem nekog na mobilni vezu uspostavim tek iz treceg pokusaja), a mozda oni ne mogu da opsluzuju veliki broj korisnika istovremeno.
 
ma uzeo bih ja care odmah nego nema uslova.
ADSL ce stici za jedno 2-3 godine u moj grad a kablovska, pa pocela a ja se nadam da ce do moje kuci(inace u centu grada) stici do narednog proleca, jer su kreteni krenuli od periferije.

Ma sta reci, fura sad ISDN i da nije ovog tel. racuna sve bi bilo super :roll:
 
loop:
ma uzeo bih ja care odmah nego nema uslova.
ADSL ce stici za jedno 2-3 godine u moj grad a kablovska, pa pocela a ja se nadam da ce do moje kuci(inace u centu grada) stici do narednog proleca, jer su kreteni krenuli od periferije.

Ma sta reci, fura sad ISDN i da nije ovog tel. racuna sve bi bilo super :roll:


U kom gradu zivis ? , ja zivim u Pozaravu pa u samom centar nece ni da uvode kablovski net iz nekih razloga koje nisam mogao da shvatim.
 

Back
Top