Da li forum sluzi za licnu promociju seksualnih sposobnosti

P

profa033

Gost
Na ovom forumu se pokrecu cesto teme ciji je cilj da se zagolica masta suprotnog pola-imam takav utisak. Pri tome se tako laze da je to strasno. Obicno bude u formi pitanja a kasnije se daje kratko misljenje i onda: ja guzim 5 sati, lizem do setog orgazma, ja sam kralj oralnog seksa, ***** nezno i odsecno, u dupe sam **** kad sam hteo i devojci su tekle suze radosnice. **** sam komsinicu i njnenu sestru a prikljucila se i kuma. Najneprijatnije mi je bilo kad sam **** dve sestre a usla moja bivsa devojka pa smo nastavili u troje.Ili pukao mi kurton- cela serija je popucala-da ne poverrujes. Kresao sam matorku od cetiri banke(?) pa me posle bilo blam zlata i love kojom me optocila.Moja najveca ljubav je bila sada vec superpoznata manekenka.***** po celu noc pa moja devojka sumnja da uzimam vijagu-kako da je razuverim...Bruka
 
profa033:
Na ovom forumu se pokrecu cesto teme ciji je cilj da se zagolica masta suprotnog pola-imam takav utisak. Pri tome se tako laze da je to strasno. Obicno bude u formi pitanja a kasnije se daje kratko misljenje i onda: ja guzim 5 sati, lizem do setog orgazma, ja sam kralj oralnog seksa, * nezno i odsecno, u dupe sam * kad sam hteo i devojci su tekle suze radosnice. * sam komsinicu i njnenu sestru a prikljucila se i kuma. Najneprijatnije mi je bilo kad sam * dve sestre a usla moja bivsa devojka pa smo nastavili u troje.Ili pukao mi kurton- cela serija je popucala-da ne poverrujes. Kresao sam matorku od cetiri banke(?) pa me posle bilo blam zlata i love kojom me optocila.Moja najveca ljubav je bila sada vec superpoznata Znas sta ja mislim da si apsolutno u pravu...citajuci sve ove teme pocinjem da verujem da nista ne treba da verujem...Pa opet ako i jeste neka promocija zasto gosspodakoja su tako uspesna na sex planu ne stave neku jasniju identifikaciju neki nik koji ce biti prepoznatljiv...ne moze se na put izgleda stati ljudskoj izopacenosti...izgleda da smo mi koji stalno koristimo isti nik i otvoreno kazenmo sta mislimo malo izopaceni...manekenka.* po celu noc pa moja devojka sumnja da uzimam vijagu-kako da je razuverim...Bruka
 
profa033:
Na ovom forumu se pokrecu cesto teme ciji je cilj da se zagolica masta suprotnog pola-imam takav utisak. Pri tome se tako laze da je to strasno. Obicno bude u formi pitanja a kasnije se daje kratko misljenje i onda: ja guzim 5 sati, lizem do setog orgazma, ja sam kralj oralnog seksa, * nezno i odsecno, u dupe sam * kad sam hteo i devojci su tekle suze radosnice. * sam komsinicu i njnenu sestru a prikljucila se i kuma. Najneprijatnije mi je bilo kad sam * dve sestre a usla moja bivsa devojka pa smo nastavili u troje.Ili pukao mi kurton- cela serija je popucala-da ne poverrujes. Kresao sam matorku od cetiri banke(?) pa me posle bilo blam zlata i love kojom me optocila.Moja najveca ljubav je bila sada vec superpoznata manekenka.* po celu noc pa moja devojka sumnja da uzimam vijagu-kako da je razuverim...Bruka

Divno, nasmeje se covek ovim gluporijama :!: :D :D
 
Mislim da treba brisati sve sto mirise na baronisanje. Osecam se nekada kao idiot kada me neko ubedjuje u neke stvari za koje SVI znamo da nemaju veze sa zivotom. Ili kad pocne medjusobno prepucavanje kao Cang-Slang i ja. Navalio momak da pokazuje devojkama na sajtu kako je jak do bola. Kao da smo na seoskom vasaru.Najvise bih voleo kada bih mogao da vidim te likove koji se predstavljaju kao dvadesetogodisnjaci(kinje). Nesto mi iskustvo iz skole govori da tu ima dosta petnaestogodisnjaka i to onih bubuljicavih, pomalo frustriranih. To su oni koji su na ekskurzijama uvek uz razrednog a kod kuce samo vise na kompu. Prepoznajem ih po izrazima, nacinu pisanja, greskama...Hm 8)
 
medena:
Odlican pregled prilicno uvrnutih topica, bas profesorski :D ...Inace neki su dali sve od sebe da se na ovaj nacin promovisu...ili bar izgleda da je to ono sto su ovde pisuci pokusavali...ako je nekom to i uspelo, neka se sad javno i pohvali, bas bi bilo zanimljivo da procitamo 8) ...
Nemoj medena, molim te. Tek onda ce biti haos! Par likova ce da prica lagarije za neke devojke sa foruma koje ocajnicki pokusavaju da fasciniraju seksualnim umecem, izdrzljivoscu, sofisticiranim tehnikama analnog i tantricnog seksa. Bilo bi to tiha patnja medena moja.. :cry:
 

Back
Top