Kako to zaista funkcionise posle...?

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
postoje drug i drugarica... desi se da se na nekoj zurci ili bilo gde gde ima alkohola oboje razvale od cirke. on inicira prvi poljubac, i stvar se odvija...

sutradan, oboje suoceni sa stvarnoscu. gotive se, ali iz x y razloga to nije bio dobar start za vezu. nista, oboje iskuliraju, kazu "puj-pike, ne vazhi!".

ubrzo posle toga oboje nastave da razmisljaju o toj katastrofi od vecheri.

po mom dosadasnjem iskustvu, takvo prijateljstvo je UVEK pucalo...

da li je to zaista tako ili ima i nekog drugog resenja???
mislim, ima li sanse da se spase prijateljstvo posle jednog takvog obostranog ispada???
 
Tokan:
Prirodna je teznja muskarca ka zenama. nista cudno sto se to desava. Bilo bi neprirodno da ne reaguje, ako je u mogucnosti naravno. Musko i zensko su stvoreni da se zblize, da sire svoju vrstu a ne da se druze.

Ма, да! Коме је још стало до дружења! :wink: Ширење врсте, батооо, кад год си у могућности! :lol:
 
malecka:
postoje drug i drugarica... desi se da se na nekoj zurci ili bilo gde gde ima alkohola oboje razvale od cirke. on inicira prvi poljubac, i stvar se odvija...

sutradan, oboje suoceni sa stvarnoscu. gotive se, ali iz x y razloga to nije bio dobar start za vezu. nista, oboje iskuliraju, kazu "puj-pike, ne vazhi!".

ubrzo posle toga oboje nastave da razmisljaju o toj katastrofi od vecheri.

po mom dosadasnjem iskustvu, takvo prijateljstvo je UVEK pucalo...


da li je to zaista tako ili ima i nekog drugog resenja???
mislim, ima li sanse da se spase prijateljstvo posle jednog takvog obostranog ispada???
ma meni to samo zvuci kao produbljeno prijateljstvo... :lol:
 
ja se sečam jednog gadnog pijanstva,sa mojim drugom.
bili smo već u poznim godinama, :lol: :lol: :lol:
mislim,raspubertetlili smo se.
malo smo počeli da se ljubimo...
i onda je on rekao "jbt pa ti si moj drug,koji mi je ****"
i dan danas se viđamo svaeki dan,
često me u prolazu pomazi po glavi,
ali uvek kaže ti si moj drug...
i dobro je da je tako.
jer ja verujem da se to tada dogodilo :?
baš bi bio bedak.
 

Back
Top