zasto se ljudi plase gradjanskih prava,EU...

Izvini ne razumem te, izgleda da si uzeo pelcer od onog Tuna. Za informaciju o topicima da ti kazem jer si nov: Prvo malo citaj i odgovaraj, a tek kad napunis vreme onda postavi topic, ali neki jaci. Nemoj biti kao ovi moroni sto sabotiraju i odvaljuju sa glupim temama. Nije kulturno, tako mlad a vec tri-cetiri topica, razumes...
 
marlon:
Petar_FPN:
marlone,za koga glasas?.....kad izadjes na izbore..stvarno mirises na radicals(ali svejedno,i dalje si gotiva) :shock:

E nemoj da me gotivis molim te, gotivi radikale. Imam ja dosta finih dama na forumu koje me gotive.

Марлоне, пук'о си, она Твоја женска сада се ложи
на Комодореа. :P :P :P
 
Nexus 6:
za koju godinu pitacemo se kako smo ranije ziveli bez svega toga...

Polako ali sigurno na svetsku scenu se vraca sirovo divljastvo za sada jos ponegde uvijeno u plast demokratije i ljudskih prava. Atakom na Srbiju od strane NATO-a bez dozvole UN sve maske su pale. A za gradjanska prava kojima svi mundijalisti ispiraju usta pre i posle jela, neka se obrate kolevci parlamentarizma Britaniji i neka se raspitaju sta se tamo desava zadnjih nekoliko godina i sta ce se tek desiti. To je danas Orvelova zemlja par excellance.
 
MARLONE,izvini,ali cime se bavis,sta si zavrstio..ti kao da si prosao ceo svet pa znas..ali vidim da ti ni to nista ne bi znacilo-neko je jednostavno takav-zatvoren i paranoican..samo se pitam zasto onda ti ljudi u tim "trulim demokratijama" zive toliko bolje od nas,a nasi mozgovi beze bas u te zemlje a ne,recimo u belorusiju..kad bi malo vise znao o politickim naukama,ne bi tako govorio,ovako si jednostavno priucen,ali to nije znanje...
 
Petar_FPN:
MARLONE,izvini,ali cime se bavis,sta si zavrstio..ti kao da si prosao ceo svet pa znas..ali vidim da ti ni to nista ne bi znacilo-neko je jednostavno takav-zatvoren i paranoican..samo se pitam zasto onda ti ljudi u tim "trulim demokratijama" zive toliko bolje od nas,a nasi mozgovi beze bas u te zemlje a ne,recimo u belorusiju..kad bi malo vise znao o politickim naukama,ne bi tako govorio,ovako si jednostavno priucen,ali to nije znanje...

Za razliku od tebe, ja sam dosta toga zavrsio i video na licu mesta. A ti kao student pokusaj da nas malo prosvetlis svojim polovicnim fakultetskim znanjem pa da i ja i drugi uvidimo zablude u kojima se nalazimo.
 
Petar_FPN:
dosta toga zavrsio?!?!hehe,lepo je to kad dosta toga zavrsis..a jel se to zove vecernja skola?..ne vidis dobro..zaista za tebe i jeste polovicno znanje..e smara me da se nastavljam s obom..jednostavno ne kapiras

Ne znam ko je onda paranoican. I sta si se zakacio za mene kao hemeroid. Mozda s ti od onih...ma da...sigurno....real fu*king faggot.
 
marlon:
Petar_FPN:
MARLONE,pa to je zato sto te svuda ima,a najgori si..lepo se druze kreteni ovde...

Decko iz tebe provejava neopisiva ljubomora, ali kada ti treba ovoliko da odgovoris na moj post onda nisi ni za sta. A ja mislio da te pozovem na IRC...

Ако сазнамо да ли на овом форуму можеш да промениш
ник на неколико дана па да се онда вратиш на
стари ОНДА ЋЕ НАМ БИТИ ЈАСНО КО ЈЕ ПЕТАР ФПН !
 

Back
Top