Ko je ovde sve pushach?

Ja sam probala dosta puta,ponekad kada popijem malo vise uzmem cigaru,mada se ne ponosim time :? :( sada pokusavam sto vise da izbegavam zbog decka...ali nisam navucena,daleko od toga.Iako svi kazu da se pocinje tako sto se smekerises na zurkama,probas malo od nekoga itd. ja znam da sebi necu dozvoliti da idem dalje od toga :roll:
E gde ode danasnja omladina... :oops: :?
 
Sta je ovo sve sama uzorna decica...Ja se moram "pohvaliti" da nisam nazalost medju njima... :cry:
Ja sam pushach...2-3 godine valjda...Nekoliko puta sam "prekidao" po koji mesec, kad se sve skupi pusim mozda 1,5 godinu! :cry:
Prestao sam opet cim je poceo raspust, ali sam za rodjendan morao ochajnichki da se prepustim poroku iz personalnih razloga...

Keeper pushi...WOW! :shock:
 
vidi sad ovog. a yebo mater jeste glupi ko ****. jel se pita ko jeste il ko nije?
izvin'te nervozan sam ne mogu dva sata da zaspim.

nego, pochelo je sa prebrojavanjem nas smokera. i eto, victory sun, shinoda, ja... bicje tu i moja zhena.
vidim, vecj su neki pocheli "zhuti zubi, smrad iz usta", mislim ono.... jest da mi zubi nisu ono beli belcati ko sa reklame za orbit al yebote nisu ni zhuti.

da pogadjam shta je sledecje?

prvo cjete ograditi jedan deo ovog foruma i tu cjemo mi biti smeshteni.
a onda cjete nas postepeno prebaciti u rezervat? :shock:
 
Keeper:
vidi sad ovog. a yebo mater jeste glupi ko ****. jel se pita ko jeste il ko nije?
izvin'te nervozan sam ne mogu dva sata da zaspim.

nego, pochelo je sa prebrojavanjem nas smokera. i eto, victory sun, shinoda, ja... bicje tu i moja zhena.
vidim, vecj su neki pocheli "zhuti zubi, smrad iz usta", mislim ono.... jest da mi zubi nisu ono beli belcati ko sa reklame za orbit al yebote nisu ni zhuti.

da pogadjam shta je sledecje?

prvo cjete ograditi jedan deo ovog foruma i tu cjemo mi biti smeshteni.
a onda cjete nas postepeno prebaciti u rezervat? :shock:


Bice ko i sa pederima:)
Po skins zamisli, u jedan rezervat ******, u drugi pusaci u treci crnci u cetvrti kinezi u peti romi a u 6 sve sto se ne uklapa u prethodne kategorije a nije belo :lol:
 

Back
Top