Hard Rock

Baš tako, Ana, tek! Ma nema ni veze ako ponoviš, neće niko zameriti. :z;: Vidiš kako nam se na ovoj temi okupilo super društvo. :klap:

Dobro, pošto niko drugi neće da je postavi, moram ja, po ko zna koji put na forumu. :rumenka: To je svakako moja omiljena od ACDC, a možda čak i omiljena hard rock stvar. :heart:

 
Ma meni nije jasno kako nas dve nismo ranije provalile da obe obožavamo ACDC?! :think: Jao! Pazi sad, ovo je za mene novina! Girlschool?! Dobar naziv grupe! :heart: Žene i hard rock, to je nekako uvek bila ubitačna kombinacija! :heart:

Nego, hoću da mi tako svi uvek malo pričate kada navratite na temu. Bez ćutanja, moliću lepo. :cmok2:

Kreptomane, ajde sad moja omiljena od Led Zeppelin:


Valjda je Zlaja nije postavio? :think: Ne mogu sada da pregledam. :rumenka: Čini mi se da nije.
 
nije to moja baza, ali da, volim ih mnogo ..
a i ti si sad iskrsla or vaskrsla , pa krecemo u prichu :D
nego .... ova me drzi vec par leta unazad :lol: i nikako da je se reshim...mogla bi u balade, ali poshto je LZ nek ide ovde ..

 
nije to moja baza, ali da, volim ih mnogo ..
a i ti si sad iskrsla or vaskrsla , pa krecemo u prichu :D
nego .... ova me drzi vec par leta unazad :lol: i nikako da je se reshim...mogla bi u balade, ali poshto je LZ nek ide ovde ..


Ova je zaista odlična, volim da je sviram, zbog ovako nečega volim Pejdža, jednostavno se vidi da nije ograničen i da mu je muzički registar bolesno širok :)
 
Ha! Tu je i Kreptoman!
th_14.gif.pagespeed.ce.z5euFoXm0J.gif

Tu je retard, kad treba da uči za ispit on kači klipove po krstarici

Ajmo dalje omaž cepelinima :mrgreen:

 
Tu je retard, kad treba da uči za ispit on kači klipove po krstarici

Ajmo dalje omaž cepelinima :mrgreen:
Ajde, bre, zašto retard?! Taman posla! Pusti sad ispite, vidiš da ovde imamo ozbiljna posla. :z;:

Meni umalo ručak da zagori! :rumenka:


Ovako, nemojte da vas naziv bend zbuni, u pitanju je čista muška grupa. Norvežani, oformljeni one godine kada sam se ja rodila. :heart:
 
kreptomane, i ovako se uchi , mada msm da bi mogao da budesh tichr za mnoge stvari ovde ..

Hvala na tako visokom mišljenju iako bih rekao da me precenjuješ :)

@tema

jedan preseksi ženski vokal :mrgreen:



Sa sve ovim Van Leuvenom koji je što se mene tiče, zajedno sa Hommeom predefinisao savremenu ideju gitarskog rifa (qotsa aluzija :malav: )
 
Hvala na tako visokom mišljenju iako bih rekao da me precenjuješ :)

@tema

jedan preseksi ženski vokal :mrgreen:

Sa sve ovim Van Leuvenom koji je što se mene tiče, zajedno sa Hommeom predefinisao savremenu ideju gitarskog rifa (qotsa aluzija :malav: )
Ne, ne precenjuje te. Eeeeee, čitala sam ja tebe na Filozofiji. :aha: Nemoguće je, ne uočiti te tamo.

Uh, jeste izuzetan ženski glas. Mis'im ne ide da ja kažem da je sexy. :z;:


Vodi se pod rock, arena rock, ali meni nekako ide na ovu temu.
 
Ne, ne precenjuje te. Eeeeee, čitala sam ja tebe na Filozofiji. :aha: Nemoguće je, ne uočiti te tamo.

Uh, jeste izuzetan ženski glas. Mis'im ne ide da ja kažem da je sexy. :z;:


Vodi se pod rock, arena rock, ali meni nekako ide na ovu temu.


e za ovo cu da ce ljubnem, al onako da sve pucka i krcka :zag:
odlichno , ali bash u metu, davno i volela bih da je i danas tako ....strast ! gladala kao dete pa izrasla u tetu koja i danas voli te starolije charolije :lol:
a chek sad , ne znam trenutno shta da kachim, malo sam se izgubila u nekom drugom pisanju i podneblju..

kreptoman - nema shanse da sam pogreshila, opasno si jak ovde, samo se daj u punoj varijanti :))
 

Back
Top