Nisam mogla/mogao da ne primjetim....

Nešto nisam primetila nove članove
2837091682.gif


Sve su to stari članovi u novom odelu
2589304146.gif
 
Dali imati dva ili više statusa na bilo kakvoj internet komunikaciji, istraživanja su pokazala da nisi rijetki slučajevi kada se neko uhvati u vlastitu zamku. Ok je kada ste blokirani (banovani) samo zbog svoje iskrenosti a i to se dešava... (Zvanično to nikada nećete dokazati).:rtfm:
 
Kad su mnogi ljudi počeli da prave fejsbook, adovao sam jednu Tihanu (mnogo puta) ali nisam mogao da neprimetim (što me je mnogo nerviralo, nisam mogao da predjem preko toga) da mene neće da primi u fejsbook za prijatelja, a kad ja napravim lažni profil npr Petar Petrović ona ga primi u prijatelja, i tako sa mnogim lažnim profilima:dontunderstand: Onda je ona (i neke druge devojke, koje su postupale slično njoj) prestala da prima nepoznate osobe u fejs za prijatelje, pa čak je i one koje je imala nepoznate (pretpostavljam sumnjajući da su moji lažni profili) poizbacivala iz fejsbooka. Jedanput mi je na tom nepoznatom profilu čestitala rodjendan (lažni profil, svi podaci su bili izmišljeni) čestitala i rodjendan. Ja sam umirao od smeha, ali istovremeno mi je bilo i mnogo krivo zašto samnom neće da bude čak ni drug
 
Kad su mnogi ljudi počeli da prave fejsbook, adovao sam jednu Tihanu (mnogo puta) ali nisam mogao da neprimetim (što me je mnogo nerviralo, nisam mogao da predjem preko toga) da mene neće da primi u fejsbook za prijatelja, a kad ja napravim lažni profil npr Petar Petrović ona ga primi u prijatelja, i tako sa mnogim lažnim profilima:dontunderstand: Onda je ona (i neke druge devojke, koje su postupale slično njoj) prestala da prima nepoznate osobe u fejs za prijatelje, pa čak je i one koje je imala nepoznate (pretpostavljam sumnjajući da su moji lažni profili) poizbacivala iz fejsbooka. Jedanput mi je na tom nepoznatom profilu čestitala rodjendan (lažni profil, svi podaci su bili izmišljeni) čestitala i rodjendan. Ja sam umirao od smeha, ali istovremeno mi je bilo i mnogo krivo zašto samnom neće da bude čak ni drug

Jesi li ti tu " nešto pipnuo " ili " štipnuo "...;)...:think:

Ako ...NISI...sve je bilo ...D ŽABA...:aha2:
 
Nisam mogla da ne primjetim kako si ti jedna pažljiva persona...Hvala ti Miki....:D A još koji dan neće me biti par dana na forumu, idem u bolnicu.

E vidiš, ja nisam mogao da ne primjetim da si ti danas bila kod doktora i da mi je stvarno žao kad je tako ali me poslušaj: Nikada ili što manje iznosi svoje lične i privatne stvari u javnost, imaš PP i tu sa sebi prisnim osobama razmjenjuj ono što treba u jednom privatnom i drugarskom odnosu...Ne ljuti se što ti ovo kažem ali moja iskustva sa internet komunikacijom nisu samo na nivou forumaša...:ortaci2:
 

Back
Top