doom 3 glup problem

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.207
Uzeo sam od druga igricu da vidim tako hvaljenu igricu medjutim na samom startu sam naleteo na neverovatnu glupost i ako neko zna kako da je resim.
ja kretanje igram preko kursorskih strelica a ne preko kombinacije "w,a,s,d" i ja nikako ne mogu pomeranje udesno i ulevo da prepravim na strelicu levo-desno. I kad iskljcim kompletno mapiranje tastera i pocnem ispocetka on mi kad kliknem na levu strelicu obelezi SHIFT ???? Sta da uradim???
 
DabaMAN:
Ha, ha... kolega! I ja igram preko strelica umesto WASD kombinacije. :) Smetalo mi je to u DOOM-u, ali sam se već nekako bio navikao i prešao igru tako.

Hoces da kazes da to ne moze da se namesti :shock: ???
Jeb**ti igricu :lol:
A ovamo hit koji se cekao toliko godina.
Sad cu ja da im pisem pa za mesec dana izadje patch koji ce ovo ispraviti :) Nadam sa samo da nece traziti cd key zbog autorizacije zalbe :lol:
 
El Muerte:
Zar niste procitali kada sam rekao: JE*O VAS DOOM!!!! :) :) :) :)
Chekaj sad malo.Shta sad ti ochekujesh?Da svako ko ima problem sa Doom3 ni u kom sluchaju ne pominje na forumu?Nego shta da radi?Da da oglas u Svashtari?
Doom3 ni meni nije nishta posebno ali je i to igrica tako da ko ima problem u vezi ove igre neka ga navede a oni koji znaju reshenje ce da ga napishu.I to je to.


Doom3 - Igrica kao i druga
 
tab503:
Uzeo sam od druga igricu da vidim tako hvaljenu igricu medjutim na samom startu sam naleteo na neverovatnu glupost i ako neko zna kako da je resim.
ja kretanje igram preko kursorskih strelica a ne preko kombinacije "w,a,s,d" i ja nikako ne mogu pomeranje udesno i ulevo da prepravim na strelicu levo-desno. I kad iskljcim kompletno mapiranje tastera i pocnem ispocetka on mi kad kliknem na levu strelicu obelezi SHIFT ???? Sta da uradim???



Ako bas toliko zelis da igras na strelice radi sledece. Na numerickoj tastaturi podesi 8462(umesto WASD) i to je to.

PS. To radi na drugim igrama. :arrow:
 
Dobro nadajmo se da ste resili problem.... A.... Doom 3 resurrection of Evil???Juce ssm je instalirao i mogu da vam kazem da je atmosfera DUPLO napetija od doom 3....

@EL MUERTE

na svakom postu na kome se spomene DOOM 3 ti ostavljas istu poruku....ako ti se ne svidja igrica nema sta da radis ovse>>>STOP FLOOD!
 

Back
Top