Tema: Priznajem...

priznajem da sam suvise emotivna osoba,,,da svet i ljude gledam ruzicasto i sa velikim poverenjem..
a onda ,kada dodje udarac tamo gde ga ne ocekujem,povlacim se u svoju ljusturu,i u svoj svet.
 
Ja prosto neznam odakle bih poceo.Lakse bi mi bilo nabrojati moje dobre osobine nego lose.Puno ih je manje.Al zadatak je zadatak.:lol:
Dakle osim sto sam prilicno ponizak,tek 1,67m,jos imam i jednu nogu manju.Verovatno da potvrdim visinu.Ostalo je sasvim korektno sto se fizikalija tice.A sad onaj drugi "nevidljivi"deo je malo tezi,komplikovaniji i veci.Takodje spadam u preterane emotivce.Ali ja sam toliko preterao da sam gotovo sredio sebe.Druge opravdam prilicno lako,sebe veoma tesko,skoro nikako(u zadnje vreme konacno to menjam).Probleme sam imao od rodjenja,pa do pre neku godinu.Raznorazne.Cini se za jedan dobar arsenal.Znam puno toga da radim,bas puno,ali sto se emotivnog stanja tice tu sam slab,vrlo slab.Sve umem sto i drugi neke stvari i bolje,al kad neke trebam iskazati,obicno zakazem.Takodje sam prilicno perfekcionista,kad sam ja u pitanju.Ne podnosim greske ili kad nesto uradim ,a znam da treba bolje.Mrzim lose ljude,nevolim kad se ljudi hvale,za mene je skromnost vrlina(sto je primetio sam sve redje i takodje sam primetio i mana).Zato ako je covek dobar u dusi sve ostalo za mene pada u vodu i ima moju i podrsku i paznju.Eto nekih stvari.Huuuh.Pa i nije toliko strasno.:rumenko:
 
Priznajem da je razgovor sa drugarom na maturskoj proslavi navelo me je na razmišljanje. On je u odeljenju kakvog ga pamtimo svi bio je nemoguć i nikakav, ništa nije ukazivalo na neki napredak. Bio je najgori. On je to priznao. Kasnije je upoznao devojku koja ga je preobratila u sasvim drugog čoveka, ljubav ga je izmenila potpuno, napredovao je i uspeo. I danas je srećno oženjen sa njom.

E, ako žena pozitivno utiče na čoveka i menja ga da bi išao napred i ima podršku i bezuslovno poverenje, to je jaka ljubav a ne ljubav čoveka koji je posesivan i sebičan da drži ženu uz sebe, zaustavljajući njen put i napredak isto ne dozvoljavajući njoj njen uticaj na njega.
 
Poslednja izmena:
Tako i treba da bude.Zena i muskarac treba da budu kao jedno.Da se medjusobno dopunjuju.Nijedno nije kompletna licnost bez ovog drugog.
(nisam jednu rec video da sam pogresno napisao,pa ispravih)
 
Poslednja izmena:
Priznajem da mrzim ljude i da sam puna gneva i da ne vidim način da to prevaziđem, jer kad god i pomislim da me je ta "faza" prošla, tako niotkuda pojave se pojedinci koji me podsete zašto sam uopšte i puna gneva i mržnje i onda opet sve ispočetka- začarani krug
 

Back
Top