Tema: Priznajem...

Pa da radiš ponovo do 50 god.:rumenko:
Priznajem da me je pera ovim komentarom diskvalifikovao sa foruma ...
m0980.gif
 
Nemaš ovde tvoje godište svi su ovde stari kenjci.:hahaha:

Nemislim ja samo na ovaj forum, već mislim preko interneta, generalno. Pišem ja i na drugim forumima, ali sam ukapirao da je ovo najbolji forum od svih na kojima pišem zbog:
1. Raznovrsnosti tema o kojima možeš pisati
2. Ubedljivo največem broju korisnika koji aktivno pišu na forumu
3. Super izgleda i dizajna samogo foruma što ga razlikuje u odnosu na druge forume
 
Priznajem da su slikari,za druge umetnike neznam,..uglavnom teski emotivci...i dugo im treba
da izadju iz tog melanholicnog stanja,kada uglavnom i nastaju dobre slike, jer odrazavaju
unutrasnji svet slikara,koji je u tom stanju okrenut ka sebi i vrsi introspekciju....ne dirajte ga...
 
Priznajem da su slikari,za druge umetnike neznam,..uglavnom teski emotivci...i dugo im treba
da izadju iz tog melanholicnog stanja,kada uglavnom i nastaju dobre slike, jer odrazavaju
unutrasnji svet slikara,koji je u tom stanju okrenut ka sebi i vrsi introspekciju....ne dirajte ga...

Priznajem da si ti možda u pravu ali zavisi u kakvom okruženju živiš ?!? Spomenuh ti a opet ću, ja ove koje poznajem su lično sa ne baš čvrstim stavom a o emotivnom djelu njihovog života neću ni da komentarišem. Izvini Poli ali svi imamo drugačija iskustva a meni je drago ako je tvoje mišljenje potkrepljeno realnim životom u tvojoj sredini...
 
Sve je to relativno. Iz mog iskustva, slikari svakako jesu drugačiji od ostatka naroda..čudniji, imaju svoj svijet..ali, nisam primijetila da su emotivno nestabilni :huh:
Znam jednog momka, veoma uspješan slikar, svjetski priznat, oženjen, nedavno dobio sinčića, normalan..
Možemo samo generalizovati..
 

Back
Top