**Fresh & neW**

U poslednje vreme me muchi to shto ce uskoro kraj raspusta, ali ne zbog shkole nego shto su morati da odem sa mora... :cry: I onda cu se ugojiti ko stoka...
A ne spavam jer sam potpuno poremetila svoj ciklus spavanja. Ono, zaspem oko 4h a probudim se u 13h. :roll:
 
love_girl:
Tinar:
U poslednje vreme me muchi to shto ce uskoro kraj raspusta, ali ne zbog shkole nego shto su morati da odem sa mora... :cry: I onda cu se ugojiti ko stoka...
A ne spavam jer sam potpuno poremetila svoj ciklus spavanja. Ono, zaspem oko 4h a probudim se u 13h. :roll:

Sasvim razumem to za spavanje :?
Reshi cu to tako shto cu ustati jedno jutro ranije, pa cu se muchiti ceo dan, i opet mi se nece spavati uveche... Znachi, necu uopshte ni reshiti. :roll:
 
:shock: Jadan. Sad na moru jednom nisam spavala celu noc, pa sam u 7 ujutru ishla sa sestrom na plazu (a ono nigde nikoga, voda biserno chista 8) ), pa sam naletela na meduzu pa odosmo mi kucu. LM, tada sam zaspala u 2 popodne jer me je cale smarao i drzao pridiku kako je to nezdravo, bla bla... :roll:
 
Tinar:
love_girl:
Tinar:
U poslednje vreme me muchi to shto ce uskoro kraj raspusta, ali ne zbog shkole nego shto su morati da odem sa mora... :cry: I onda cu se ugojiti ko stoka...
A ne spavam jer sam potpuno poremetila svoj ciklus spavanja. Ono, zaspem oko 4h a probudim se u 13h. :roll:

Sasvim razumem to za spavanje :?
Reshi cu to tako shto cu ustati jedno jutro ranije, pa cu se muchiti ceo dan, i opet mi se nece spavati uveche... Znachi, necu uopshte ni *. :roll:

I mislis da ces izdrzati? :?
 
love_girl:
Tinar:
love_girl:
Tinar:
U poslednje vreme me muchi to shto ce uskoro kraj raspusta, ali ne zbog shkole nego shto su morati da odem sa mora... :cry: I onda cu se ugojiti ko stoka...
A ne spavam jer sam potpuno poremetila svoj ciklus spavanja. Ono, zaspem oko 4h a probudim se u 13h. :roll:

Sasvim razumem to za spavanje :?
Reshi cu to tako shto cu ustati jedno jutro ranije, pa cu se muchiti ceo dan, i opet mi se nece spavati uveche... Znachi, necu uopshte ni *. :roll:

I mislis da ces izdrzati? :?
Pa, sad kad sam bila na moru (opet ja :roll: ), uveche sam zaspala oko 4-5h, ustala u 8h jer sam morala u Bar, pa sam onda uveche zaspala oko 3h. :roll: :roll: :roll:
 
da da da na to ranije leganje sam i mislila , a i na ono posle shkolice,od kojeg boji glava :shock:
mada ako se ovo ovako nastavi ko proshle godine nishta od mog spavanja do posle zimskog raspusta :lol:
 
Kad_LupimLupim:
sofffy:
meni treba bar 12 sati sna...
Hahaha, izvini, ali MORAM:

"Dozvoli, bar jedanput, da te Svezi savijE,
Spavaces do podne kao nikad ranijE!"

Nikakvi tajni signali, samo nisam mogao da odolim :lol:
dry.gif
 
Tinar:
Kad_LupimLupim:
sofffy:
meni treba bar 12 sati sna...
Hahaha, izvini, ali MORAM:

"Dozvoli, bar jedanput, da te Svezi savijE,
Spavaces do podne kao nikad ranijE!"

Nikakvi tajni signali, samo nisam mogao da odolim :lol:
dry.gif
Pa jes, moram malo da posolim znash kakav sam. Nema tu nikakvih namera :wink:
Nego... oces ti mozda da se naspavas do podne kao nikad ranije :mrgreen:
 

Back
Top