Imam dva problema-pomoc

sajmonfox

Početnik
Poruka
15
Ljudi imam dva problema.
Prvi je:Svaki put kada sam se konektovao na internet Windows update je skidao dopune i

cuvao ih je u folderu C:\WINDOWS\SoftwareDistribution , tako da si mogao da sacuvas te

dopune ukoliko zelis da formatiras hard.Ali sada se te dopune ne nalaze u tom folderu

vec negde drugde a ja neznam gde su i nemogu da ih sacuvam a trebalo bi da instaliram

novi windows.Mislim da je sve to pocelo od kako sam preko Help Suport instalirao neki

program za odredjivanje windowsa da li je pirat ili ne.I naravno moj windows je pirat i

od tada mi je te dopune prebacio negde drugde.Zna li neko gde su i kako mogu da ih

sacuvam.???
A drugi problem je :Svaki put kada ukljucujem racunar on mi pojavi ono da kucam sifru

na svom nalogu , ali problem je u tome sto ja nemam sifru pa je dovoljno samo da

kliknem i on startuje windows , a toga nije bilo pre.Zna li neko kako da ovo resim.
Hvala!
 
2.

Udji u Control Panel, pa User Accounts.
Ako ima vise od jednog korisnika izbrisi ovog drugog (mozda ga nisi ti kreirao, vec si nesto pokupio s neta ili slicno).

Ako nije to onda klikni na "Change the way users log on or off" i odstikliraj prvu opciju.
 

Back
Top