Da li vam je bitno kako je muskarac stekao uspeh
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Da li vam je bitno kako je muskarac stekao uspeh

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li vam je bitno kako je muskarac stekao uspeh

Razumem da dovojke vole uspesne muskarce, koji su nesto napravili u zivotu , pogotovu mladje.

Ja imam pitanje da li vam je vazno na koji nacin je taj uspeh stecen? Da li radom, trudim, pljackom, prevarom.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Nije im vazno.Zato kupi na crno pistolj, carapu na glavu i orobi banku i par pumpi. I svi tvoji problemi bice reseni.

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Da li vam je bitno kako je muskarac stekao uspeh

Citat Original postavio Luciferko
    Razumem da dovojke vole uspesne muskarce, koji su nesto napravili u zivotu , pogotovu mladje.

Ja imam pitanje da li vam je vazno na koji nacin je taj uspeh stecen? Da li radom, trudim, pljackom, prevarom.
    Dobro, drago mi je da si otvorio novu temu da se na onoj prethodnoj ne brkaju pojmovi :wink:
    Sad ću da ti odgovorim na to.

Iskreno, ne znam da li mi je važno :?
    Nisam imala još ni jednog mladog lopova, mafijaša ili tatinog sinčića. Ne zbog načina na koji su došli do para, nego jednostavno zato što mi ne odgovara njihov način razmišljanja, komunikacije, njihova skala vrednosti...

Moj momak je trenutno poprilično uspešan. Kad smo počeli da se zabavljamo, bio je prosečan - znači radio je, za manje-više prosečnu platu. U međuvremenu je otvorio svoju firmu, počeo da radi pun gas; i po 15 sati dnevno, i subotom i nedeljom . Dosta toga je postigao za kratko vreme, bez dinara ukradenog ili dobijenog. Jako sam ponosna na njega .
    Nadam se da će uskoro da malo smanji tempo, odnosno da neće biti potrebe za tolikim tempom; jer je stalno premoren Kad dođe taj trenutak da neće morati više toliko da radi, a da će odlično zarađivati zbog onoga šta je uložio (uložio je sebe celog; svoje vreme, svoja leđa, rizik da će meni smetati što toliko vremena provodi van kuće...) - to je to! To je uspeh.
    Volela sam ga i pre toga, kažem - tada smo i počeli da se zabavljamo; znala sam da je vredan i da je sposoban. Baš ovolika sposobnost je i mene lično iznenadila.
    Uspeo je zato što je bio siguran u sebe. Krenuo je od nule, bukvalno nule.
    Da je sedeo i kukao na stanje u državi, devojke-drolje i sve ostalo - ne bi imao ni mene, ni poslovni uspeh. U tome je poenta!

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mackica ns

Dobro, drago mi je da si otvorio novu temu da se na onoj prethodnoj ne brkaju pojmovi :wink:
    Sad ću da ti odgovorim na to.

Iskreno, ne znam da li mi je važno :?
    Nisam imala još ni jednog mladog lopova, mafijaša ili tatinog sinčića. Ne zbog načina na koji su došli do para, nego jednostavno zato što mi ne odgovara njihov način razmišljanja, komunikacije, njihova skala vrednosti...

Moj momak je trenutno poprilično uspešan. Kad smo počeli da se zabavljamo, bio je prosečan - znači radio je, za manje-više prosečnu platu. U međuvremenu je otvorio svoju firmu, počeo da radi pun gas; i po 15 sati dnevno, i subotom i nedeljom . Dosta toga je postigao za kratko vreme, bez dinara ukradenog ili dobijenog. Jako sam ponosna na njega .
    Nadam se da će uskoro da malo smanji tempo, odnosno da neće biti potrebe za tolikim tempom; jer je stalno premoren Kad dođe taj trenutak da neće morati više toliko da radi, a da će odlično zarađivati zbog onoga šta je uložio (uložio je sebe celog; svoje vreme, svoja leđa, rizik da će meni smetati što toliko vremena provodi van kuće...) - to je to! To je uspeh.
    Volela sam ga i pre toga, kažem - tada smo i počeli da se zabavljamo; znala sam da je vredan i da je sposoban. Baš ovolika sposobnost je i mene lično iznenadila.
    Uspeo je zato što je bio siguran u sebe. Krenuo je od nule, bukvalno nule.
    Da je sedeo i kukao na stanje u državi, devojke-drolje i sve ostalo - ne bi imao ni mene, ni poslovni uspeh. U tome je poenta!
    Taj tvoj ne moze da se po parama meri sa tatinim sinovima nikako.

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Taj tvoj ne moze da se po parama meri sa tatinim sinovima nikako.
    Pa, naravno da ne može...
    Tvoj problem je što nikako da shvatiš poentu, već na drugoj temi.
    TI si jedini koji misliš da je potrebno baš toooliiikooo para da bi se smuvala devojka, i da je jedino 'uspeh' ako imaš istu količinu.

Mani se gluposti, probudi se i uradi nešto umesto što svaljuješ krivicu za sopstvene neuspehe na lopove i qrve... Yebiga, oni su svi i oko nas - isto toliko koliko i oko tebe - pa ipak nalazimo NAŠA zadovoljstva i lepote, koja su verujem i veća sreća nego njima njihove pare :wink:

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

da, bitno je

Aphroditi
    Guest

Naravno da je vazno. Pa taj nacin govori i o tome kakav je taj neko kao osoba. A sigurno ne bih bila s nekim ko pljacka, krade, ubija.
    Ja se drzim ove strane zakona, pa prema tome biram i muskarce. Najvise volim kad nas dvoje zajedno postignemo uspeh i steknemo ono sto imamo, sto smo u krajnjem slucaju i postigli. 8)

Queen_
    Guest

Podrazumevano

ja sam se udala siromašnog. Stvorili smo i još stvaramo zajedno

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mene samo zanima, da li je pic*ka ili nije. 8)

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Nije bitno da li ima ili nema, nego je bitno kakva je to osoba. Ako je mutav i tunjav i ne pokušava ništa da radi, nego samo džabalebaroši po kući gledajući TV, čitajući novine treba bježati glavom bez obzira od takvoga. To je vrsta, zvana parazit.

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Pa naravno da je bitno! Uspesan muskarac nije onaj kome je tata otvorio firmu ili onaj sto je nesto "stvorio" preko noci! Uspeh se meri ulozenim trudom i cistim rukama, i, moze neko da prevrce ocima i da me pljuje zbog ovoga sto cu reci, ali s takvim likovima nikada ne bih bila. A mogla sam. Drazi mi je moj momak koji se iskljucivo na sebe oslanja i za svaki dinar moze da kaze da je iskljucivo njegov, nego neki iza kojeg za sve stoje roditelji, kradje, ma nebitno... ukratko, dzaba novac ako nije tvoj, jer nije stecen tvojom zaslugom. Pre cu za nekoga ko ima malo ili ne previse novca, a sam ga je zaradio, reci da je uspesan, nego za nekoga ko ima mnogo, ali ko zna kako je do njega dosao. Uuu, kad smo tu, da iskoristim priliku da napljujem sve tipove koji izlaze u grad tatinim kolima i izigravaju kojekakve smekere u svojim krpicama, a kod kuce ni namestaj nemaju! Neke od takvih licno poznajem.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

*probala sam lopova.frajer do yaya.lep,doteran....ali nepismen.STVARNO.
    razgovori su bili ko je koga zayebo za šta i ko je koga orobio....
    naravno priče o robiji su kao nama majkama o porođaju
    *probala sam biznismena.
    imao 2 rolexa.nekolko mobilnih u ono vreme,kada je to bilo jako skupo...
    lepuškast.pije flašu viskija.(ne pije,tek da se nađe na stolu )
    pomešao me sa nekom blajhanom glupačicom,pa mislio da je dovoljno da mi se obrati sa mačkice
    *probala pisca...izdao 2 romana....crnogorac.pun sebe ne vidi dalje od sebe,a keva mu daje za cigare i on ima mobilni u ono vreme,a žicka od mene za benzin,koji smo kupovali u flaši koka kole
    *probala tatinog sina,kako ste to formulisale....bitno je da on ima,a da si ti dobila premiju što si sa njim! i ako sam radila i odlično zarađivala,kada god je mogao dao mi je do znanja,da on ne mora da se znoji za te bedne pare
    bilo je tu još raznik likova i frikova...mogu roman da napišem...moji memoari bi bili best seller,verujte...
    i tako sam upoznala ovog mog dizajnera,kompjuteraša...slatkiša ....
    kada mi se osmehnuo,i video samo mene,ne i moje novce,garderobu ili auto...
    znala sam da je to to.
    te se udadoh za tipa koji poštenim radom zarađuje...nisam ni sekund razmišljala!
    dakle,posle ovolikog iskustva...ja znam da je i te kako važno od akle mu novac!
    važno je da ga ima.ali i način na koji došao do njega.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ovakvo pitanje moze samo neko mlad da postavi...
    Sve ostalo sto je bitno, vec je receno...

Početnik
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

meni je samo bitno da zbog tog njegovog statusa niko ne lezi dva metra ispod zemlje...
    ostalo manje vazno

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

ti si luciferko bas ogorcen zbog necega i postavljas slicne teme tri puta.
    naravno da mi je bitno kako je neko postigao uspeh,a ako si hteo da kazes kako zene boli uvo za to dok god ima para,prevario si se. vecini ce to biti bitno.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio xpajamacax
    *probala sam lopova.frajer do yaya.lep,doteran....ali nepismen.STVARNO.
    razgovori su bili ko je koga zayebo za šta i ko je koga orobio....
    naravno priče o robiji su kao nama majkama o porođaju
    *probala sam biznismena.
    imao 2 rolexa.nekolko mobilnih u ono vreme,kada je to bilo jako skupo...
    lepuškast.pije flašu viskija.(ne pije,tek da se nađe na stolu )
    pomešao me sa nekom blajhanom glupačicom,pa mislio da je dovoljno da mi se obrati sa mačkice
    *probala pisca...izdao 2 romana....crnogorac.pun sebe ne vidi dalje od sebe,a keva mu daje za cigare i on ima mobilni u ono vreme,a žicka od mene za benzin,koji smo kupovali u flaši koka kole
    *probala tatinog sina,kako ste to formulisale....bitno je da on ima,a da si ti dobila premiju što si sa njim! i ako sam radila i odlično zarađivala,kada god je mogao dao mi je do znanja,da on ne mora da se znoji za te bedne pare
    bilo je tu još raznik likova i frikova...mogu roman da napišem...moji memoari bi bili best seller,verujte...
    i tako sam upoznala ovog mog dizajnera,kompjuteraša...slatkiša ....
    kada mi se osmehnuo,i video samo mene,ne i moje novce,garderobu ili auto...
    znala sam da je to to.
    te se udadoh za tipa koji poštenim radom zarađuje...nisam ni sekund razmišljala!
    dakle,posle ovolikog iskustva...ja znam da je i te kako važno od akle mu novac!
    važno je da ga ima.ali i način na koji došao do njega.
    a koji je najviše hrkao?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

pisac!
    definitivno
    de me podseti,tip je nightmare

hahha looda si

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Ja samo da se ubacim sa malim pitanjem...
    Ako su nekome roditelji bogati; ne mafijaši - samo su ljudi radili ceo život da bi svom detetu imali šta da priušte i ostave.
    Jel' neophopdno da on odbije sve to, i počne sam od nule da ne bi dobio etiketu tatinog sinčića; ili je moguće da normalno nastavi njihov posao (ima sreće što mu je lakše)?
    Naravno, pod uslovom da se normalno ponaša, i u svemu tome svako jutro ide na taj posao (koji je igrom slučaja tatina, a njegova buduća firma).

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Ja samo da se ubacim sa malim pitanjem...
    Ako su nekome roditelji bogati; ne mafijaši - samo su ljudi radili ceo život da bi svom detetu imali šta da priušte i ostave.
    Jel' neophopdno da on odbije sve to, i počne sam od nule da ne bi dobio etiketu tatinog sinčića; ili je moguće da normalno nastavi njihov posao (ima sreće što mu je lakše)?
    Naravno, pod uslovom da se normalno ponaša, i u svemu tome svako jutro ide na taj posao (koji je igrom slučaja tatina, a njegova buduća firma).
    Takvi su najbolji :wink:

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

o daaaaaaa...fenomenalni!
    a jel postoje?
    mislim....da ne syebu ono što su roditelji teško stekli?

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ima srece sto mu je lakse i ne treba da dobije etiketu tatinog sina. Ja imam jednog takvog drugara, i ne samo da ide stopama svojih roditelja sada dok studira, vec je i u srednjoj odskakao od muskog dela razreda (nije ga bilo blam sto ima dobre ocene). E, to se ceni

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma nije bitno vazhno da je mushkarchina

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

NIJE IM BITNO, JER ĆE MORATI DA GA PROMENE , DA BUDE PRAVI ČOVEK...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Patak,je l' ti to iz nekog licnog iskustva? :?

sto se tice topic-a:naravno da je bitan NACIN na koji je neko uspeo,cak je mnogo bitniji od samog uspeha! uvek sam pre za nekog tipa koji pokazuje ambiciju,vredan je i posten...taj ce ostvariti uspeh kad-tad...materijalan ili ne,to nije ni bitno!a i zavisi od vrste posla kojim se doticni bavi! njegov uspeh treba da mi bude bitan samo toliko sto cu se pored uspesnog i ja osecati bolje jer ce me to podsticati da radim na sebi i sto ce nam veza biti rasterecenija od silnih frustracija koju nosi dokonost,od neodgovornosti,besciljnosti...blah...
    ma,ustvari...mackica je sve najbolje rekla vec,nema tu sta da se doda! 8)

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    Patak,je l' ti to iz nekog licnog iskustva? :?

sto se tice topic-a:naravno da je bitan NACIN na koji je neko uspeo,cak je mnogo bitniji od samog uspeha! uvek sam pre za nekog tipa koji pokazuje ambiciju,vredan je i posten...taj ce ostvariti uspeh kad-tad...materijalan ili ne,to nije ni bitno!a i zavisi od vrste posla kojim se doticni bavi! njegov uspeh treba da mi bude bitan samo toliko sto cu se pored uspesnog i ja osecati bolje jer ce me to podsticati da radim na sebi i sto ce nam veza biti rasterecenija od silnih frustracija koju nosi dokonost,od neodgovornosti,besciljnosti...blah...
    ma,ustvari...mackica je sve najbolje rekla vec,nema tu sta da se doda! 8)
    Ovo je nekad bilo tačno , danas nije , ako ti nije jasno pogledaj temu premisologija na filozofiji...
    PRema tome dobar i inteligentan ne znači da će biti uspešan.....a ako ne bude, onda ćeš ti da ga huškaš da se promeni , da uči od drugih i da ga na kraju oblikuješ (ako uspeš) da bude onakav kao komšija pera....

Slične teme

1. Da ste muškarac kako bi ste....
    Autor Nina u forumu Žene
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 29.02.2008., 22:46
  2. Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.
    Autor insolens u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 19.02.2008., 00:34
  3. DALI JE DEVOJKAMA BITNO KAKO SE MUSKARAC OBLACI???
    Autor >>>nikola<<< u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 26.09.2007., 22:27
  4. Da li je muskarcima bitno kako se devojka svlaci?
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 24.09.2007., 12:40
  5. kako podnosite sopstveni uspeh?
    Autor random_cloud_form u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.01.2005., 15:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku