interesantno pitanje za sve

prvo ...volo bi da u tih sedam dana dobijem menstruaciju da vidim kaki je to 3p

drugo...probo bi da ostanem trudam iz istih pobuda

tretje...dodirivao bih se...chisto eto...zamisli 3p sam sebe dodirujesh i sav se nakostreshish od sretje...dobra fora

chetvrto...nayebo bi se majke ovima na poslu jerbo ne bi znali da sam to ja

peto...ma ko zna shta bih sve...kasno je ne mogu da prebildujem svoj istrosheni mozgitj
 
1. piskila bih stojecki - bilo gde i bas bi me bilo briga dal me neko gleda..

2. odmorila bih se od depiliranja - milina jedna, bacis na nedelju dana, vosak, pincetu, depilator i bas te briga sto si dlakav(a)..

3. sigurno bih imala sex sa nekom zenom - bas da vidim kako je to.
.
4. spemila bih se za posao za 2 minuta..

5. odmorila bih mozak !
 
Da sam muško prvo bih probala da zavedem neku ženu i da je izgotivim do kraja (jer samo žena zna šta žena voli),
Napila bih se kao svinja,
Tračala sa muškarcima o ženama (sve u cilju sagledavanja muške psihe),

nemam pojma... izdaje me mašta...
 
Prvo bih namamio odredjene siljokurane sa foruma, bas da vidim kako kresu kad se toliko qrce, pa nek ide zivot.

A onda bih polizao sve lezbace sa foruma.

Onda bih par krelaca sa foruma zavlacio kao stoku da se vidimo i kad se konacno vidimo, posle tri sata price, kada vec pocnu da cupkaju a kitica im se digla-kazem im da imam menstruaciju, dupe ne dam, i ubija me neki sekret. Ne pusim **** jer imam afte. Ne ljubim se jer imam cir pa mi smrdi iz usta, a ne dam ni da me drpaju za sise jer imam neku cistu na dojci.
 
tasicka:
1. piskila bih stojecki - bilo gde i bas bi me bilo briga dal me neko gleda..

2. odmorila bih se od depiliranja - milina jedna, bacis na nedelju dana, vosak, pincetu, depilator i bas te briga sto si dlakav(a)..

3. sigurno bih imala sex sa nekom zenom - bas da vidim kako je to.
.
4. spemila bih se za posao za 2 minuta..

5. odmorila bih mozak !
Stavke od 1 do 4 razumem, ali 5 mi nije jasna... odmorila bi šta?
 
tasicka:
1. piskila bih stojecki - bilo gde i bas bi me bilo briga dal me neko gleda..

2. odmorila bih se od depiliranja - milina jedna, bacis na nedelju dana, vosak, pincetu, depilator i bas te briga sto si dlakav(a)..

3. sigurno bih imala sex sa nekom zenom - bas da vidim kako je to.
.
4. spemila bih se za posao za 2 minuta..

5. odmorila bih mozak !

znash kako, sve ovo mogu i kao zensko, dodushe uz malo vezbe za ono prvo. Ne vidim u tome nishta interesantno. Ustvari, ne pada mi na pamet nishta shto to m mogu a mi ne. :?:
 
lostangel:
kako bi ste proveli nedelju dana a da ste drugog pola,znaci zene muskarci,a da su muskarci zene...
sta bi ste probali,sta bi vas to zanimalo da otkrijete kako funkcionise iz tog drugog ugla?
:) :) :)

Popricala bih ..onako muski....sa mojim bivsima, prijateljima, komsijama....sta misle o meni....Pokusala bih -sa one strane- da upoznam -sebe- tj.utisak koji ostavljam....ili...-njihovu percepciju-.... :wink: :wink: To bi bilo mnooooooogo dobro....Cak bi i sa sadasnjim.....e..to bi mi bilo bas extra....i znala bih...sta dalje... :wink: ....Postavila bih mu bar 20-ak pitanja..... :wink:
 
lostangel:
kako bi ste proveli nedelju dana a da ste drugog pola,znaci zene muskarci,a da su muskarci zene...
sta bi ste probali,sta bi vas to zanimalo da otkrijete kako funkcionise iz tog drugog ugla?
:) :) :)
:D :D :D Ja bi dosla na vrata jednog pametnjakovica, izbila bi ih nogom, oborila ga na pod, uzela noz i prislonila mu na grudi...Skidaj se sad cu da te kresnem ko niko! Ebem li ti seme seljacko da vidis kakav sex moze da bude a ne da mi mrljavis tu ko neka strina da si pod stresom...Ja kad sam pod stresom cuda pravim...Pa to bi bio dozivljaj... :D :D :D samo da mu facu snimim...
 

Back
Top