interesantno pitanje za sve

lostangel:
kako bi ste proveli nedelju dana a da ste drugog pola,znaci zene muskarci,a da su muskarci zene...
sta bi ste probali,sta bi vas to zanimalo da otkrijete kako funkcionise iz tog drugog ugla?
:) :) :)
mislim da bih se ponasala kao oni likovi iz "nepristojnih ljudi",malo opustenog zivota u garry stilu! bila bih prava muska svinja!!! za inat! :lol:
 
Betty:
otišla bih na posao, flertovala sa sekretaricom, podilazila svim aženskinjama i tako...taj jedan dan, ehehehe....iskušavala bih koja jekakva riba iz muške perspektive :P Možda bih se kresnula s nekom drugaricom :lol:

a $ta ako te stave u telo malog, celavog, krezavog + sa malom ki(n)tom.. i drugarica te napu$i... $ta ce$ onda Betty.. da peva$ ko Dzej :)

Jel bi pi$ala namerno pored WC $olje? :D
 
1. piskila bih stojecki - bilo gde i bas bi me bilo briga dal me neko gleda..

2. odmorila bih se od depiliranja - milina jedna, bacis na nedelju dana, vosak, pincetu, depilator i bas te briga sto si dlakav(a)..

3. sigurno bih imala sex sa nekom zenom - bas da vidim kako je to.
.
4. spemila bih se za posao za 2 minuta..

5. odmorila bih mozak ![/quote]
Sta bi odmorilaaaaaa :lol:
 
sex,pricao bih o fudbalu,ogovarao zene,izasao u grad i muvao cice ali one teske,masturbirao bih,sa puno volje vozio R6,igrao fudbal,jelo bih a ne bi morao da spremam klopu ili da pomazem u spremanju,pustao bih bradu,otisao kod frizera i ponosno viknuo:-NA NULU!,dva dana ne bih dolazio kuci i nikome ne bi pitao gde sam bio,odlozio bih vojsku,svake veceri igrao sony i menager...ma puno toga
 

Back
Top