Ljubav = Sex???

iluzionista:
Seksofon:
pa ako nije, zasto su onda ove dve stvari strpane u jedan isti kos (forum)?

Da li to znači da bi one morale biti jednake? Ne. Ali su vrlo povezane i često dolaze zajedno... U svakom slučaju su srodne.


daleko od toga da su jednake. naprotiv. ali, iako su povezane i srodne, ipak mogu postojati odvojeno, same za sebe, nezavisne jedna od druge.

nije ko da su u pitanju na primer softver i hardver, koji ne mogu da funkcionisu i postoje jedno bez drugog...nego ljubav i seks, koji mogu ali uopste i ne moraju biti povezane.
 
A zar ne misliš da i ovako ima previše podforuma... Još samo fali da se dve vrlo suštinski bliske stvari odvajaju. Svakako da je sex bez ljubavi bolji od ljubavi bez sexa, ali opet mnogo bolji je sex povezan sa ljubavlju... Jedan lep ideal koji treba odrzati... A i najlepsi sex je sa onim koga volis i poznajes... Mnogo otvoreniji i sklon fantaziranju...
 
ne mislim da je previse foruma i podforuma. pa cak i da jeste, mislim da bi ova dva mogla komotno da budu odvojena.

trebao bi da postoji samo forum Sex, gde bi ljudi mogli otvoreno da pricaju o tome i zezaju se na tu temu, bez bojazni da ce svojim slobodnijim diskutovanjem sablazniti romanticare koji dolaze ovde u potrazi za nekakvim uzvisenim i dubokim osecanjima...
 
AFRODITINE RUŽE
Slađe ti ništa,sretnije ništa od ljubavi nije.
Ljubav kad osvoji nas, drugo sve gubi svoj sjaj.
Nosida misli da i med je poslije ljubavi gorak.
Božica dariva slast onom što poznaje cvat
njezinih ruža i dah toga milog joj cvijeta.
Nosida

Bas sam pesnicki raspolozena :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kučka:
AFRODITINE RUŽE
Slađe ti ništa,sretnije ništa od ljubavi nije.
Ljubav kad osvoji nas, drugo sve gubi svoj sjaj.
Nosida misli da i med je poslije ljubavi gorak.
Božica dariva slast onom što poznaje cvat
njezinih ruža i dah toga milog joj cvijeta.

Nosida

Bas sam pesnicki raspolozena :lol: :lol: :lol: :lol:
:) :) :)
 
doors-u of perception.....ajd pomagaj ako boga znadesh....dje da nadjem to delo....tabane sam obio tumarajutji po knjizharama prestonice....neki ulichni diler mi reche da je kao neka svetlost sarajevo to objavila neke davne 70 i neke...al ne mogu da udjem u trag....da nemash kaq informaciju?
 
AntunTun:
doors-u of perception.....ajd pomagaj ako boga znadesh....dje da nadjem to delo....tabane sam obio tumarajutji po knjizharama prestonice....neki ulichni diler mi reche da je kao neka svetlost sarajevo to objavila neke davne 70 i neke...al ne mogu da udjem u trag....da nemash kaq informaciju?

A jesi li potražio na netu? Mislim da postoji html ili PDF verzija... Sećam se da sam prelistavao (takoreći) dotičnu knjigu pre neko vreme...
 
Seksofon:
trebao bi da postoji samo forum Sex, gde bi ljudi mogli otvoreno da pricaju o tome i zezaju se na tu temu, bez bojazni da ce svojim slobodnijim diskutovanjem sablazniti romanticare koji dolaze ovde u potrazi za nekakvim uzvisenim i dubokim osecanjima...

a kako bi ti to pricao otvoreno i zezao se
 
Nameless One – "What is this place?"
Fall-from-Grace – "This is the Brothel of Slating Intellectual Lusts." She studies you for a moment. "I take it by your question that you did not intend to partake of this establishment?"
Nameless One – "Brothel of Slating Intellectual Lusts. What kind of brothel is this?"
Fall-from-Grace – "I established this brothel to give those lustful fewers that strike the mind more avenues of expression rather than the simply carnal. Much pleasure can be had in conversation and engaging in the verbal arts with others."
Morte – "Sounds dull."
Fall-from-Grace – "I asure you, it is not. Tour the brothel, see for yourselves."
Nameless One – "So this is the brothel... where there is no intercourse?"
Fall-from-Grace – "Only of a psychological nature. Rest asured, it is still quite stimulating."
Nameless One – "I have to ask: Why did you establish such a place?"
Fall-from-Grace – "This brothel is intended to slate the lusts of even the hardened intellectual. It is designed to stimulate the mind, to heighten one's awereness of themselves and others, to create new ways of expiriencing another person. It is for those who seek something more than the shallow physical pleasures that fill the Hive and Lower Wards."
Nameless One – "Well, I wouldn't call shall... er, I mean, I can understend that. Perheps I will tour the brothel and see for my self. Farewell."
 

Back
Top