Neverovatan problem
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Neverovatan problem

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Neverovatan problem

Instalirao sam windowse do sada na 100 mesta i sve je radilo OK, ali mi ovo pojede dzigerice!!!

Elem,donese komšija komp da mu pgledam šta se dešava sa njim jer ne radi kako valja (komp, ne komšija ).
    Dobro, crkava mu napajanje koje ja zamenim i krenem da mu instaliram nanovo XP i sve prođe kako treba. Čovek nije od prodavca dobio drajver od matične ploče, ja skinem drajver za zvučnu sa neta instaliram i ok. Problem se počinje potom javljati.Malo, malo pa se računar iz meni nepoznatih razloga sruši ili sam restartuje, a po podizanju sistem se ili zaglavi i traži da uradim recover ili se pogigne, ali "tresne" posle nekih 10 minuta.Onda mu se pokarabudži drajver od grafičke (ATI), i nemogu ponovo da je instaliram kako treba. Dešava se i da pri pokušaju instalacije nekih manje bitnih programa sistem padne, ili ya vreme igranja igrice. Racunar sam skenirao kasperskim i nisam našao nikakav virus.
    Kakvi su gremliji u pitanju? Pomagajte, ako Boga znate.

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Cek malo. Nije imao drajver od ploce pa si sa neta skinuo drajver za zvucnu? Pa sto nisi skinuo i drajver od ploce? reinstaliraj ti to lepo od pocetka, format i sve po redu, pa posle svakog koraka kreiraj restore point i gledaj sta se desava. Vrlo je verovatno da ti neki od drajvera ne valja.
    Ta masina, strucno receno, si ima neku muku.

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

OK
    Na sajtu ASUS-a mogu se naći drajveri za zvučnu karticu, za mrežni adapter i VIA 4in1 drajver.
    Da li bi bilo pametno da po instalaciji OS-a odmah instaliram 4in1 drajvere, potom zvučnu, DX9, grafičku pa onda redom ostalo.
    Šta se pored zvuka, mreže, USB 2.0 i Via hiperion nalazi na drajveru ploče a da je bitno?
    Ploča je A7V8x-x.
    Hvala

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Prvo instaliraj drajvere za plochu (Via 4-in-1, ako se josh uvek tako zovu, mislim da su promenili ime u medjuvremenu)
    Nakon toga, sve ostalo.

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord British
    Prvo instaliraj drajvere za plochu (Via 4-in-1, ako se josh uvek tako zovu, mislim da su promenili ime u medjuvremenu)
    Nakon toga, sve ostalo.
    Tačno!Mada sam prvo ubacio novi BIOS,potom VIA 4u1,DirectX9,grafika,zvuk i onda ostalo.
    Za sada,da kucnem u drvo, radi OK.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ako nije problem u drajverima, onda je problem u hardveru.

Zainteresovan član REI (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Yup, zvuchi kao problem u memoriji... Mada ako problem jeste u drajverima (naglasio si da problema nema pre instaliranja tih drajvera za zvuchnu?) ostaje ti da instalirash drugu verziju. Ako problem ostane onda je hardver...

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio REI
    Yup, zvuchi kao problem u memoriji... Mada ako problem jeste u drajverima (naglasio si da problema nema pre instaliranja tih drajvera za zvuchnu?) ostaje ti da instalirash drugu verziju. Ako problem ostane onda je hardver...

Nema više problema.Sve radi OK. Novi BIOS i ostali novi drajveri rešili su sve probleme.
    Hvala svima na pomoći. I sam sam sumnjao na memoriju, ali mi jedan drugar reče da se ATI i VIA ne mirišu baš najbolje.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Pa s obzirom ko sve sklapa to koda nas i odakle dolazi cudo je da ista moze da se mirise.

Slične teme

1. Neverovatan program !!!!!
    Autor macaktosa u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 04.01.2016., 23:08
  2. LJUDI NEVEROVATAN PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor Inspector u forumu Softver
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.12.2004., 18:22
  3. neverovatan problem sa Winamp
    Autor glok u forumu Softver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.12.2003., 05:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku