volim zenska stopala

sexo

Početnik
Poruka
26
Voleo bih da znam da li ima jos muskaraca koji, kao ja, obozavaju ZENSKA STOPALA: da ih gledaju, miluju, ljube, "puse" nalakirane prstice? Voleo bih da cujem i zensku stranu, da li su vec imale ovakva iskustva i sta misle o tome? MOLINA BOZIJA!!!!!!!!!
 
sexo:
Voleo bih da znam da li ima jos muskaraca koji, kao ja, obozavaju ZENSKA STOPALA: da ih gledaju, miluju, ljube, "puse" nalakirane prstice? Voleo bih da cujem i zensku stranu, da li su vec imale ovakva iskustva i sta misle o tome? MOLINA BOZIJA!!!!!!!!!

ma dobra su stopala samo da ne desmr :wink:
 
JOVANA77:
... ma ja sam ti, moj Milojko, skroz obicna devojka i ne mogu da lupetam ...
Pa to i kažem. Zato te i gotivim, još odavno. I ja sam ti Jovana sasvim obično, normalno, prirodno, zdravo muško.
(Mislim, sad kad sam izrazio simpatiju, nemoj da misliš da neću da ti kontriram ubuduće :wink: ) Ljubi te Milojko, lepu i zdravu i prirodnu i normalnu. 8)
 
Milojko Vasic:
JOVANA77:
... ma ja sam ti, moj Milojko, skroz obicna devojka i ne mogu da lupetam ...
Pa to i kažem. Zato te i gotivim, još odavno. I ja sam ti Jovana sasvim obično, normalno, prirodno, zdravo muško.
(Mislim, sad kad sam izrazio simpatiju, nemoj da misliš da neću da ti kontriram ubuduće :wink: ) Ljubi te Milojko, lepu i zdravu i prirodnu i normalnu. 8)

uh Milojko pa niko i ne kaze da ne treba da kontriras. zbog toga smo ovde. uporedjujemo misljenja. pa ne mozemo svi misliti o svemu isto. cmok za tebe.
 
Rebecca:
... al ja stopala nigde jos ni u naznakama ne vidim ...
Pa to ti kažem. Pazi: "... miluju, ljube, puse ..." Misim, jeeeeeee
Dobro, lepa su negovana ženska stopala, slažem se, al' se više slažem sa devojkama koje su za običan, zdrav seks. Dobro, ima ko voli i ovo i ono, nisam ništa ružno rekao za takve. (Molim lepo, nemoj posle da bude: vređa Milojko ljude po forumu !)

Eto, kroz slaganje sa Jovanom sam izrazio neslaganje sa pomenutim radnjama.
Mislim da bih i se tobom, Rebecca, lepo slagao. Ljubi te Milojko. 8)
 
Evo...jos jedan obozavalac zenskih stopala :) Ja sam postao pravi ljubitelj zenskih stopala,volim zenska stopala vise nego leba da jedem ;) malo sale
Aj kad sam tu,malo da se i oglasim;)
Drage devojke/dame.Ja jako volim zenska stopala, nikada ranije nisam bio u prilici da ih malo.. :)
P.S Ako ste zainteresovane za masazu i tako to. Javite mi se ;)Voleo bih devojkama/damama da masiram stopala.. za pocetak ;)
 

Back
Top