U vezi monitora

Sandokan027

Početnik
Poruka
12
Flat monitor 15” , “ KEYMAT –CL151G31”, mi je otkazao posle nestanka struje.
Pomislio sam da nesto nije u redu sa njegovim ispravljacem, ali on daje 12 volti.
Probao sam monitor na drugom racunaru, slika se nazire u pozadini ( kao da nema kontrasta i osvetljenja). Malo sam se raspitivao i kazali su mi da mu je “otislo” pozadinsko osvetljenje i da tu nema popravke. Ne mogu da verujem da nema servisa koji mogu da poprave kvar.
Zna li neko , postoji li neki servis koji bi mogao da resi ovaj problem???


POZDRAV I HVALA
 
Sandokan027:
Flat monitor 15” , “ KEYMAT –CL151G31”, mi je otkazao posle nestanka struje.
Pomislio sam da nesto nije u redu sa njegovim ispravljacem, ali on daje 12 volti.
Probao sam monitor na drugom racunaru, slika se nazire u pozadini ( kao da nema kontrasta i osvetljenja). Malo sam se raspitivao i kazali su mi da mu je “otislo” pozadinsko osvetljenje i da tu nema popravke. Ne mogu da verujem da nema servisa koji mogu da poprave kvar.
Zna li neko , postoji li neki servis koji bi mogao da resi ovaj problem???
sta ces ti si srecnik medju milionima ljudi , evo ja sam prvi put cuo da je crklo samo pozadinsko osvetljenje a ne i ceo monitor , bacaj i kupi nov posto neverujem da ce neko da se zeza sa tim .
 
123456789:
Sandokan027:
Flat monitor 15” , “ KEYMAT –CL151G31”, mi je otkazao posle nestanka struje.
Pomislio sam da nesto nije u redu sa njegovim ispravljacem, ali on daje 12 volti.
Probao sam monitor na drugom racunaru, slika se nazire u pozadini ( kao da nema kontrasta i osvetljenja). Malo sam se raspitivao i kazali su mi da mu je “otislo” pozadinsko osvetljenje i da tu nema popravke. Ne mogu da verujem da nema servisa koji mogu da poprave kvar.
Zna li neko , postoji li neki servis koji bi mogao da resi ovaj problem???
sta ces ti si srecnik medju milionima ljudi , evo ja sam prvi put cuo da je crklo samo pozadinsko osvetljenje a ne i ceo monitor , bacaj i kupi nov posto neverujem da ce neko da se zeza sa tim .
Tachno tako,niko nece da se bakce sa tim monit.samo kupuj nov........jedino reshenje,veruj mi....
 
Kada bi servisiranje opreme bilo na nivou marketinga i prodaje ti ne bi imao problem da servisiras taj monitor, ali posto smo opasno nestrucni po tom pitanju i nemamo ovlascenih servisera (koliko imamo prodavaca)... definitivno nema dalje price, kao sto su ti i rekli, samo novo. :?
 

Back
Top