U vezi monitora
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: U vezi monitora

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano U vezi monitora

Flat monitor 15” , “ KEYMAT –CL151G31”, mi je otkazao posle nestanka struje.
    Pomislio sam da nesto nije u redu sa njegovim ispravljacem, ali on daje 12 volti.
    Probao sam monitor na drugom racunaru, slika se nazire u pozadini ( kao da nema kontrasta i osvetljenja). Malo sam se raspitivao i kazali su mi da mu je “otislo” pozadinsko osvetljenje i da tu nema popravke. Ne mogu da verujem da nema servisa koji mogu da poprave kvar.
    Zna li neko , postoji li neki servis koji bi mogao da resi ovaj problem???

POZDRAV I HVALA

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: U vezi monitora

Citat Original postavio Sandokan027
    Pomislio sam da nesto nije u redu sa njegovim ispravljacem, ali on daje 12 volti.
    Probao sam monitor na drugom racunaru, slika se nazire u pozadini ( kao da nema kontrasta i osvetljenja). Malo sam se raspitivao i kazali su mi da mu je “otislo” pozadinsko osvetljenje i da tu nema popravke. Ne mogu da verujem da nema servisa koji mogu da poprave kvar.
    sta ces ti si srecnik medju milionima ljudi , evo ja sam prvi put cuo da je crklo samo pozadinsko osvetljenje a ne i ceo monitor , bacaj i kupi nov posto neverujem da ce neko da se zeza sa tim .

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: U vezi monitora

Citat Original postavio 123456789
    Citat Original postavio Sandokan027
    sta ces ti si srecnik medju milionima ljudi , evo ja sam prvi put cuo da je crklo samo pozadinsko osvetljenje a ne i ceo monitor , bacaj i kupi nov posto neverujem da ce neko da se zeza sa tim .
    Tachno tako,niko nece da se bakce sa tim monit.samo kupuj nov........jedino reshenje,veruj mi....

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

Kada bi servisiranje opreme bilo na nivou marketinga i prodaje ti ne bi imao problem da servisiras taj monitor, ali posto smo opasno nestrucni po tom pitanju i nemamo ovlascenih servisera (koliko imamo prodavaca)... definitivno nema dalje price, kao sto su ti i rekli, samo novo. :?

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 15:00
  2. Pitanje u vezi monitora
    Autor direktor111 u forumu Hardver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.05.2007., 23:32
  3. Pitanje u vezi tft monitora?
    Autor clan u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.08.2006., 09:25
  4. Pitanje u vezi monitora