SZR i marketing
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: SZR i marketing

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano SZR i marketing

Zelim da pomognem ocu koji ima SZR za pruzanje usluga,tj uvodjenje instalacija za vodovod i grejanje!
    Kako je konkurencija jaka u njegovom poslu a on je u godinama i umoran od borbe sa konkurencijom i za poslom zelim da mu pomognem,jer je on uostalom i jedini izvor prihoda za nasu porodicu!
    Sta prvo da uradim i kako da posao krene?Da li da probam sa reklamom na radiju,novinama i sl.?
    Hvala!

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Ovako, obzirom na to chime se bavi otac, ne preporuchujem reklamiranje na radio ili TV stanicama.

Uvodjenje instalacija je sada vrlo popularno u centru grada, gde su stare zgrade bez instalacija. (Slavija, Dushanovac...), pa bi mozda bilo interesantnije ostavljanje letaka, kontakti sa predsednicima kucnih saveta i sl.

Nadam se da sam bar malo pomogao.

Početnik
    Učlanjen
    20.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Slazem se sa rastamanom. Kreni od jeftinijih marketinskih akcija poput plakata i mozda letaka koje ces za oca oblepiti u regiji u kojoj bi on mogao da radi. Takodje fora sa reklamom u okolini BUS-kih stajalista nije losa. Sledeci potez je - koriscenje besplatnih malih oglasa kroz novinska izdanja. Mozda i neki placeni oglas u nekim tiraznijim novinama (bolje su ti novine za reklamu ovakve delatnosti - jer ljudi koji su u potrebi za poslovima koje obavlja tvoj otac pre ce traziti po novinama nego da ocekuju reklamu na radiju).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Hvala na informacijama!Moracu da osmislim letak i da nadjem jeftinu stampariju.Samo me zanima u kojim novinama imam besplatne male oglase?
    pozz

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio spirittt
    Hvala na informacijama!Moracu da osmislim letak i da nadjem jeftinu stampariju.Samo me zanima u kojim novinama imam besplatne male oglase?
    pozz
    nadji lepo neki stariji HP, najbolje 840C ili 845... otisak je chabe...

letke nemoj da delish... nikakva vajda, a mnogo vremena

napravi ih onako da broj fona moze da se iscepa...

a oglase kupi pa vidi...
    a ostalo je skupo

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

oki, tebe sam cekala
    tebi treba menadzer (ja )
    salim se, nego na pogresnom si mestu. ides na podforum dom i porodica, gigule pita koliko kostaju uljani radijatori i koliko trose.
    posle na podforum zenski kutak, na temi ugradni sporet devojka pita kakva je vajda od aspiratora. malo drustveno korisnog rada sa zenama na forumu i mozda te neko angazuje privatno (preko pp). sad posto sam ti dala mnogo dobar savet, pomozi mi da nadjem jedan vmc (u bukvalnom prevodu mehanicki kontrolisan ventilator)
    ovako izgleda: ima cetiri usisna rebrasta creva (za dva wc-a i dva kupatila) fi 80 i jedan za kuhinju (fi 125) koja vode vlazni vazduh do ventilatora u potkrovlju. odatle se izbacuje napolje preko izlaznog pvc creva fi 125. secam se da je to kfor stalno trazio a nikako nisu mogli da ga nadju u srbiji pa zato ne znam da li to neko kod nas uvozi. poznatija marka je aldes u francuskoj. a ovo za zenski kutak i dom i porodica se ne salim uopste, pun je forum zena koje ne znaju sta ce da ugrade i sta im se najvise isplati, pa sto ne bi poceo tako (samo bez reklama, to je protiv pravila foruma, a da posavetujes valjda mozes posto si iz struke) a dobar glas daleko se cuje, pa tako...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

ovako izgleda: ima cetiri usisna rebrasta creva (za dva wc-a i dva kupatila) fi 80 i jedan za kuhinju (fi 125) koja vode vlazni vazduh do ventilatora u potkrovlju. odatle se izbacuje napolje preko izlaznog pvc creva fi 125.

Nisam siguran da znam o cemu se radi i sta ti zapravo treba ali evo ti sajt pa tu potrazi,verovatno imaju to sto trazis:
    www.doming.co.yu
    pozz

Slične teme

1. marketing
    Autor Crash and Burn u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.04.2007., 20:30
  2. MARKETING
    Autor Gagilius u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.04.2004., 23:54

Pravila za slanje poruka