Priča se...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Priča se nema Stranca,Pere fitilja,Sulja pobego, Jorgi odavno otišla..i tako još mnogo njih..
a ja sama ne mogu da održim duh ove nekad lepe teme..potpuno se promenila..i mislim da
je ovakvu ne želim više..
 
prica se da sam ja poslednji borac medju zenama na forumu koji ce da izgine za pravdu i zenska prava... a nigde nikog da se prikljuci mojoj borbi, umrecu na barikadama... :koto:


Ja sam bio u ratu i čuj pravda ili pravo ne postoje, to su običajne norme.

Ah, da,... nije lako poginuti u ratu, lakše je poginuti u ljubavi ... prsa u prsa - tu ima prekomernih žrtava - barikade nisu zanimljive !
 
Прича се, прича се, да ме радује да нисам нешто заборавила овде како се пише у спојлеру и нађем смајлиће. :D...Ууухх, како је време брзо пролетелооооо....:cool:

Богами, баш одавно нисам крочила у лепу причаоницу, нема везе што нема нико али ту остаје семе, трава, цвеће - једног дана све ће процветати, и окупити људе, старо и ново, познати и непознати. :heart:

Била су то лепа времена, сви ми недостајете. Нисам вас заборавила. Били сте супер!!!:super:

Све вас љубим. :zag:

d9bab936197ed93d7435c59309871cc1.jpg
 
Poslednja izmena:
Прича се, прича се, да ме радује да нисам нешто заборавила овде како се пише у спојлеру и нађем смајлиће. :D...Ууухх, како је време брзо пролетелооооо....:cool:

Богами, баш одавно нисам крочила у лепу причаоницу, нема везе што нема нико али ту остаје семе, трава, цвеће - једног дана све ће процветати, и окупити људе, старо и ново, познати и непознати. :heart:

Била су то лепа времена, сви ми недостајете. Нисам вас заборавила. Били сте супер!!!:super:

Све вас љубим. :zag:


Evo ovo je slika trenutne teme,i kao što reče osnivač teme.. procvetaće ponovo
ako pokušamo da oživimo ovu nekad najbolju temu Svaštare
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top