NOKIA 7650 Pomoc!!!

ZombiEYU

Obećava
Poruka
76
Imam mali problemchich...
Posto sam 'malo' vise surfovao po wapu telefon mi se blokirao. Ugasio sam telefon i kad sam ga opet ukljucio stajalo je "Phone start-up failed. Contact the retailer". A telefon mi je stigao from Germany, tako da od prodavca nema vajde...
Nalazim se na Kosovu a ovde nema servisa u blizini, zna li neko mozda kako otkloniti problem, a ako ovo poseti neko od servisera neka mi posalje mail na dejan@kimradio.net
Ljudi stvarno mi je problem... Plz pomozite
 
ZombiEYU:
Imam mali problemchich...
Posto sam 'malo' vise surfovao po wapu telefon mi se blokirao. Ugasio sam telefon i kad sam ga opet ukljucio stajalo je "Phone start-up failed. Contact the retailer". A telefon mi je stigao from Germany, tako da od prodavca nema vajde...
Nalazim se na Kosovu a ovde nema servisa u blizini, zna li neko mozda kako otkloniti problem, a ako ovo poseti neko od servisera neka mi posalje mail na dejan@kimradio.net
Ljudi stvarno mi je problem... Plz pomozite

Ipak cete morati da posetite servisera,zato sto vas telefon ima softverski problem.
 
Nemoj da te lazu da treba da se dekodira i slicno i da to moze svako da ti uradi to mogu samo oni u Nokia point-servisu! Nokia 7650 je smart phone nokija serije 60, i to uopste i nije telefon. Ti u stvari imas mali dzepni PC sa operativnim sistemom Symbian 6.0 koji ima veoma slicne karakteristike kao i bilo koji normalan kompjuter! I prema tome ne dolazi u obzir da ga nosis kod onih nasih klosara koji koriste lemilice velicine sekire i koji su stekli iskustvo na televizorima lampasima! Ukratko odnesi si ga u BG u Nokijin servis ili ga posalji negde preko u bilo koji nokijin servis! Ako je regularno kupljen u Nemackoj tamo imas 2 god garanciju i sve ce lepo da ti urade i jos ce da ti stave zadnju verziju softvera koja trenutno postoji za 7650 tako da ce mnoge stvari da ti se poboljsaju cak ce i baterija da ti traje duze. Mozda postoji sansa da ga resetujes sa nekom sifrom znam da postoje mnoge za 7650 ali neznam da li bi radilo u tvom slucaju! Potrazi na net-u sifre za 7650 ili 3650 ali probaj samo one za reset ili restart nemoj druge! Ako budem nesto saznao javicu ti ...
 
Momci, hvala Vam svima na trudu... Telefon sam odneo u BG, nadam se da ce nesto tamo moci da urade, posto sam se raspitao kod nekih ljudi mada ni oni nisu bili sigurni da u Srbiji iko to moze da uradi... al ovi imaju neke ljude pa nose telefone za nemacku... i rekose da ce da stigne za nekih 20-tak dana... joj graota, poloodecu...
Pozdrav svima, hvala jos jednom
 

Back
Top