GDE BI STE VOLELI.......

Chan Shaolin Si:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjj
ne pominji zimu mrzim je odvratna je phuj volio bi da odem u Brazil pi sto nemam nekog rodjaka tamo da se maknem dok glupi snijeg ne ode.
Ja imam rođake u Ekvadoru, a ne mogu da odem. Ne volim zimu, plaši me predstojeća, ali me plaaaašiiii i leeet avioooonoooom. Ne mogu to, ne mogu, jednostavno ne.
 
Lens:
Komshinica:
Lens:
...idi brodom...
Znala sam da će neko to da kaže, nisam na vreme ja rekla - ne smeeeem ni broooodoooom!

...podmornicom...teleportom...motornim zmajem...raketom...gde postoji volja, postoji i nacin...
Pa gde mi sve pominješ ta podvodna i nadzemna sredstva? Samo nekim naučnofantastičnim transportom tipa: pomisliš i eto te! Ali to ne postoooojiiii.
 
Komshinica:
Chan Shaolin Si:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjj
ne pominji zimu mrzim je odvratna je phuj volio bi da odem u Brazil pi sto nemam nekog rodjaka tamo da se maknem dok glupi snijeg ne ode.
Ja imam rođake u Ekvadoru, a ne mogu da odem. Ne volim zimu, plaši me predstojeća, ali me plaaaašiiii i leeet avioooonoooom. Ne mogu to, ne mogu, jednostavno ne.

ma kakav strah od avion to je nesto najbolje sto postoji bre osjecaj je boli glava ja sam se odusevio samo sam dva put letio ali vrijedelo je prelijepo je iz Podgorice se jevim bratu u 11:45 otprilike a u Frankfurt sam vec bio u 14:00 ma nista bolje svega mi a brod je sprdnja isti osjecaj kao u sobu nista ne mozes da primijetis razliku ako sjedis unutar broda.
 
Guardian:
BRAZIL!!! Ustanem, prosetam po Kopakabani, malo se okupam, rucam, onda pijuckam kai pirinje do uvece, zatim igramo kapueru, sambu i onda uvece u neko ludo zezanje do ujutru i tako cele zime! Eh, jednog dana...videcete :wink:

zezas me brate i ja bi se tamo odvuko da imam neku tetku strinu ujka ujnu nebitno samo da imam neku rodbinu kako bi rado otisao, samo da ne gledam odvratni snijeg koji mrzim, mrzim, mrzim, mrzim, phuj gadi mi se od jakni i dzempera.
 
Chan Shaolin Si:
Komshinica:
Chan Shaolin Si:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjj
ne pominji zimu mrzim je odvratna je phuj volio bi da odem u Brazil pi sto nemam nekog rodjaka tamo da se maknem dok glupi snijeg ne ode.
Ja imam rođake u Ekvadoru, a ne mogu da odem. Ne volim zimu, plaši me predstojeća, ali me plaaaašiiii i leeet avioooonoooom. Ne mogu to, ne mogu, jednostavno ne.

ma kakav strah od avion to je nesto najbolje sto postoji bre osjecaj je boli glava ja sam se odusevio samo sam dva put letio ali vrijedelo je prelijepo je iz Podgorice se jevim bratu u 11:45 otprilike a u Frankfurt sam vec bio u 14:00 ma nista bolje svega mi a brod je sprdnja isti osjecaj kao u sobu nista ne mozes da primijetis razliku ako sjedis unutar broda.
Ma isprobala ja više puta i jedno i drugo-strava i užas za mene. :shock:
 
Komshinica:
Chan Shaolin Si:
Komshinica:
Chan Shaolin Si:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjj
ne pominji zimu mrzim je odvratna je phuj volio bi da odem u Brazil pi sto nemam nekog rodjaka tamo da se maknem dok glupi snijeg ne ode.
Ja imam rođake u Ekvadoru, a ne mogu da odem. Ne volim zimu, plaši me predstojeća, ali me plaaaašiiii i leeet avioooonoooom. Ne mogu to, ne mogu, jednostavno ne.

ma kakav strah od avion to je nesto najbolje sto postoji bre osjecaj je boli glava ja sam se odusevio samo sam dva put letio ali vrijedelo je prelijepo je iz Podgorice se jevim bratu u 11:45 otprilike a u Frankfurt sam vec bio u 14:00 ma nista bolje svega mi a brod je sprdnja isti osjecaj kao u sobu nista ne mozes da primijetis razliku ako sjedis unutar broda.
Ma isprobala ja više puta i jedno i drugo-strava i užas za mene. :shock:

za razliku od tebe ja sam se odusevio sjedio sam do krila i cijelo vrijem posmatrao sta ono to radi a kad smo bili povise Frankfurta 2-3 kruga smo vrceli po vazduhu dok dolje nije oslobodjeno mjesto ja sam odusevljen avionom a brod kao sto rekoh sprdnja a zabranjeno je koriscenje foto aparata mada sam ja ipak uspio da odradim dvije fotke.
a iz Njemacke kad sam dolazio bio je 07 februar ona stjuardesa drzi predavanje i kaze
"Dragi putnici nslszimo se na visinmi od 12000m vanjska temperatura je -58" pa kad naidje na redji vazduh tresne po 10-15 metara a zeludac ti dodje u grlo m,a zvek stvar meni se strasno dopalo sad nekom bas i ne odgovara ali sto ljudi sto cudi sto zena dvesta sisa
 
u nekoj kolibi na planini,di ce nocu da me greje kamin, a ja cu ici da cepam drva i.... svako jutro cu ustajati rano da krenem u sumu i..... proklinjacu onaj dan kad sam pozelela da idem na planinu,umesto da sam se spakovala i zapalila na mauricijus.
 
da provedete zimu.. tamo gde je toplo... destinacije shirokog spektra...Peru, divljina zvakanja energetske biljke, zatim bih skoknula do Kube da bacim pogled na taj sex turizam i sve shto nude..zatim do Jamajke da spoznam lekovita svojstva biljke uz koju rastem a ni ne znam kakva je u biti.. Posle toga svaki predlog koji ukljuchuje prevoz jet-om dolazi u obzir... ima toga toliko... i Tibet, pa chak i zimi mozda pre 60 godina, ali i sad..Jogini.. nove perspektive gledanja iz sebe, okolo sebe i u sebe..kamini, kolibe,Tara bar u pochetku, dodushe ne znam chega ali recimo putovanja oko sveta.. vuneni dzemperi.. krznene kape, mnoshtvo hartije, diktafon, nezaobilazne ploche elektro muzike, rastafaraija..
reikarnacije Marlija i Dalaj Lame kao saputnika, poneko radosno lice voljno svakog pokreta i puta...
 

Back
Top