GDE BI STE VOLELI.......

Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr
Pošto imam problem sa cirkulacijom u rukama, pa me zima uvek asocira na moje debele rukavice (koje ne pomažu ništa naročito), zimu bih provela na bilo kom mestu sa preko 23,5 stepena... nebitno gde... Samo još da nađem posao koji će mi omogućiti odmor od 3 meseca...
 
Tya:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr
Pošto imam problem sa cirkulacijom u rukama, pa me zima uvek asocira na moje debele rukavice (koje ne pomažu ništa naročito), zimu bih provela na bilo kom mestu sa preko 23,5 stepena... nebitno gde... Samo još da nađem posao koji će mi omogućiti odmor od 3 meseca...

pa to ne bi bilo lose-zelim ti da ga sto pre nadjes
 
sta Crnu Goru? ... Neka hvala... Pa to je kao da odem kod komsije... Jedva ceka da mi uvali nesto po basnosnovnim cenama... Sa parama koje su ti potrebne da se lepo provedes u CG mozes sasvim lagodno da odes na Azure... Cak mi je i Hrvatska privlacnija (ipak, Istra je najlepsi deo jadrana!)...

Bio tamo pre par godina, i to mi je dosta... od sad za mene postoje samo dve destinacije (za stalno letovanje): Turska ili Spanija!

P.S. Uostalom, zasto bi i isli u CG, kad je vec pola CG ovde kod nas ;)
 
Tya:
Lens:
....da provedete predstojecu zimu? bbbrrrrrrrrrrrrrr
Pošto imam problem sa cirkulacijom u rukama, pa me zima uvek asocira na moje debele rukavice (koje ne pomažu ništa naročito), zimu bih provela na bilo kom mestu sa preko 23,5 stepena... nebitno gde... Samo još da nađem posao koji će mi omogućiti odmor od 3 meseca...
fudbalski trener na Jamajci :lol: :lol: :lol:
travica, palmice, plazica, voda, pesak, reggae, sexi ljudi...
 
Zak:
Incognito:
Tya:
Ako je mislio na klimu... pre bih otišla u pustinju preko zime... Interesantnije je.

Sutra ti kupujem kartu za Sibir... pa da ti bude interesantno do bola (u literalnom smislu) :lol: :lol: :lol:
=====================================================
Sibir je prelepo mesto.Zna da izvuce najbolje iz coveka.
Have a nice 3P.. Yok Ya! :x
 

Back
Top