necu vise da budem dobra riba!

R

ribica

Gost
smor mi je da me jure i dobacuju, startuju na ulici i cekaju ispred ulaza...ne mogu ni na pijacu da odem a da se ne hvataju za glavu i dosaptavaju! hocu da me ostave na miru!!!dosta mi je toga.i nije mi zanimljivo ni ne laska mi uopste.umorila sam se .
 
ribica:
smor mi je da me jure i dobacuju, startuju na ulici i cekaju ispred ulaza...ne mogu ni na pijacu da odem a da se ne hvataju za glavu i dosaptavaju! hocu da me ostave na miru!!!dosta mi je toga.i nije mi zanimljivo ni ne laska mi uopste.umorila sam se .

ma ne fora ti je da se dobro nasminkas kilo kilo ipo sminke stavis a ni slucajno prije toga nemoj da se tusiras 10 dana i sigurna budi ko te god vidi ima da pobjegne od tebe ka poparen.

rijesen problem...
 
a da probas da nabacis par manira, tipa: cackalica medju zubima, podrigivanje, cesanje stanovitih regiona na javnom mestu, ...

u stvari kad bolje razmislim, mozda bi u tom slucaju odredjena kategorija jos jace reagovala na tvoju pojavu. :D

a sad malo ozbiljno. ako na sebi uradis bilo sta u cilju skretanja paznje sa sebe kao objekta tudjih stremljenja (uhh, sto me krenulo..)bojim se da ti opet ne gine dosaptavanje na ulici ali ovoga puta u suprotnoj konotaciji.

NARAVOUCENIJE: zivi svoj zivot a ostatak sveta te ne zanima!
 
Mislis ono-intelektualci, umetnici, od njih niko do sada nije video korist?! :wink:[/quote]]

ne mislim prvenstveno na intelektualce,umetnike....sljama i prostaka ima u svim krugovima drustva, vec na kultivisane likove-one koju umeju da kontrolisu svoje nagone.
 
Panter:
Baby Kate:
Reci joj jos jednom,mozda nije shvatila... :twisted:

Sto si takva, devojka ima problem !!!

Doduse vama zenama ugoditi... :oops:

98,67548% procenata bi da budu dobre ribe. e sad zamisli kad se medju onih 1,8737465% naddje poneka koja ni time nije zadovoljna.

o, zivote, okrutan li si :(
Svaka riba moze biti dobra."Dobra je ona za koju ti odlucis da je dobra"-VELIKA ISTINA!
 
Baby Kate:
Panter:
Baby Kate:
Reci joj jos jednom,mozda nije shvatila... :twisted:

Sto si takva, devojka ima problem !!!

Doduse vama zenama ugoditi... :oops:

98,67548% procenata bi da budu dobre ribe. e sad zamisli kad se medju onih 1,8737465% naddje poneka koja ni time nije zadovoljna.

o, zivote, okrutan li si :(
Svaka riba moze biti dobra."Dobra je ona za koju ti odlucis da je dobra"-VELIKA ISTINA![/quote

:) Od ovog trenutka si moj idol! A i Zak. ovoga sa cackanjem se nisam setio :)

Vidim da pazljivo citas moje malene komentare.

komentarisao sam iz ugla ostatka populacije koji zivi u tom filmu o dobrim ribama itd.

meni licno to zaista ne znaci mnogo. ima mnogo drugih polja na kojima zena moze da pokaze svoju vrednost. Pozdrav
 
Zak:
Kuguare tu si u pravu,samo imam utisak da mnoge zene i nisu svesne da stvarno ima puno nacina da iskazu svoju lepotu,a koji se ne odnose na one klasicne ili sto bi rekli volsebne nacine.

Pa nisu, brate, mnogo su neosvescenje.

Ceo zivot kukaju kako muskarci u njima vide samo predmet ... a isti taj ceo zivot provedu pokusavajuci da izgledaju kao predmet... i jako su nesrecne ako to ne uspevaju. Pristaju na to potpuno svesno.

Ne mogu samo da provalim u kom je fazonu ova devojka. Jel` se folira ili...?
 

Back
Top