O S V E TA ,najgora za mog zlog deckica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
love_girl:
Zasto bi mu nesto tolko lose uradila? :shock: :roll: zar ne bi bilo bolje da predjes preko toga i da ga zaboravis...ovako mu samo dajes do znanja da ti je tolko stalo do njega da si mu smisljala osvetu :roll:
eh pa nije to to dok i onaj drugi ne pati malo.

Ako ima kola(a verovatno ih ima) onda nema bolje prilike.Uzmesh "chakiju" i izbusis mu sve gume.Vishe nishta ti netje trebati.To je za mene jedna super osveta,a kad bi to meni neka uradila zadavio bih je kad bih saznao. :)
 
Master_Chief:
love_girl:
Zasto bi mu nesto tolko lose uradila? :shock: :roll: zar ne bi bilo bolje da predjes preko toga i da ga zaboravis...ovako mu samo dajes do znanja da ti je tolko stalo do njega da si mu smisljala osvetu :roll:
eh pa nije to to dok i onaj drugi ne pati malo.

Ako ima kola(a verovatno ih ima) onda nema bolje prilike.Uzmesh "chakiju" i izbusis mu sve gume.Vishe nishta ti netje trebati.To je za mene jedna super osveta,a kad bi to meni neka uradila zadavio bih je kad bih saznao. :)

Hahahaha... :lol: extra :D ali ja i dalje stojim pri tome da nema potrebe nesto da mu napakostis...ali kad ces vec....izaberi ono najgore :twisted: :wink: :lol:
 
Master_Chief:
love_girl:
Zasto bi mu nesto tolko lose uradila? :shock: :roll: zar ne bi bilo bolje da predjes preko toga i da ga zaboravis...ovako mu samo dajes do znanja da ti je tolko stalo do njega da si mu smisljala osvetu :roll:
eh pa nije to to dok i onaj drugi ne pati malo.

Ako ima kola(a verovatno ih ima) onda nema bolje prilike.Uzmesh "chakiju" i izbusis mu sve gume.Vishe nishta ti netje trebati.To je za mene jedna super osveta,a kad bi to meni neka uradila zadavio bih je kad bih saznao. :)
Alo batice, pa ne voze ovde svi merdze od 10000000000eura...! :lol:
Meni bi bilo gore da mi izbuse gume na biciklu nego an ebenom Citroenu! :roll:
 
Kad_LupimLupim:
Master_Chief:
Kad_LupimLupim:
...loshe utiche na omladinu, definitivno :mrgreen:

Ja predlazem, po ko zna koji put, apsolutno resenje: http://hitman.us ;)
jbt pa ovo ozbiljno,za 50 000$...

"© 2002 HITMAN -- All Rights Reserved • This is not a notice. It's a warning!"
Ma b'ate nema zezanja sa njima! To je za ljude koji znaju kako da uloze svoj novac :mrgreen:
Vetj sam dao depozit od 25k $.Chekam rezultate u novinama... :lol:
 
spring_storm:
Ili prosiri vest kako mu se svidja Wild Child, nema niceg goreg od toga :roll: :lol:


Da zaista majku mu. Ta Wild_Child, strasno. Ima krive zube i oks noge. Da ne kazem pileci mozak i jedno stakleno oko. A jeste znali da ona ni jednu knjigu nije procitala.Zamisli, zamisli....
E hah reci obavezno celom gradu i da su spavali....
I znas sta jos reci, reci da si i ti bila sa tim istim frajerom....
Ne cekaj onda ces ti ispasti luzer.....
Ne drzi ta teorija vodu :cry:
 
wild_child:
spring_storm:
Ili prosiri vest kako mu se svidja Wild Child, nema niceg goreg od toga :roll: :lol:


Da zaista majku mu. Ta Wild_Child, strasno. Ima krive zube i oks noge. Da ne kazem pileci mozak i jedno stakleno oko. A jeste znali da ona ni jednu knjigu nije procitala.Zamisli, zamisli....
E hah reci obavezno celom gradu i da su spavali....
I znas sta jos reci, reci da si i ti bila sa tim istim frajerom....
Ne cekaj onda ces ti ispasti luzer.....
Ne drzi ta teorija vodu :cry:
E a zanimljiva je ta chinjenica sto spring_storm nema ni jedne jedine informacije o sebi u profilu,i ona se nashla da palamudi o izgledu i kolko je ko pametan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top