prevarila a ni trepnula nisam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

zaza

Gost
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...
 
zaza:
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...
Ja te zazo razumem. Stvarno. Nisi jedina, nije to toliko nemoralno koliko izgleda kad se napiše tj. pročita. Neću da kažem da tako nastaviš, jer ti već znaš da to nije u redu. Samo kažem da taj skup osećanja koji si opisala nije ništa neobično. Ne obaziri se na ove kritike ovde ... Malo njih ovde sve to zaista oseća, i ima predstavu šta je svemu tome prethodilo.
 
zaza:
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...
AKO SI CARICEEEEEEEE
DA JE VREDEO NESTO NE BI TI TO NA PAMET PALO:::EBEM IH JA ONI MOGU SVUDA I SA SVAKOM A NE PITAJU KAKO JE NAMA:::KOLIKO JE MALO POTREBNO DA ZENA BUDE SRECNA A NI TO NE DAJU::PA STA CES DA CEO ZIVOT CEKAS DA SE ON SETI DA SI OD KRVI I MESA::: :D
 
ariela:
zaza:
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...
AKO SI CARICEEEEEEEE
DA JE VREDEO NESTO NE BI TI TO NA PAMET PALO:::EBEM IH JA ONI MOGU SVUDA I SA SVAKOM A NE PITAJU KAKO JE NAMA:::KOLIKO JE MALO POTREBNO DA ZENA BUDE SRECNA A NI TO NE DAJU::PA STA CES DA CEO ZIVOT CEKAS DA SE ON SETI DA SI OD KRVI I MESA::: :D
A odkud znas kakav je njen sex zivot?
Mozda je odlican?
Nego,trazi ''vraga'' :twisted:
A ti zazo,to sto kazes da nema kajanja,polako...docice i to ne brini.. :roll:
 
rebecca,pa ne mogu da cekam vecito na muza!a i nema cari kao pre,sa drugim je sve drugacije,novije,uzbudljivije,a najvaznije-diskretno,nabijeno strastscu!!zato,podrzavam sve koji misle kao ja,a za druge me bas briga!!
 
Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.
 
Sramota ziva kakvih ovde prica ima, ne mogu da verujem da ovo pricate sramota ja jesam muskarac koji je isao u zensku skolu, i slusao sve ovo vi se ni sa godinama ne menjate, uvek vas goni onaj najbedniji zivotinjski instikt!!! Zato nikada nista ni biti nece od vas, sumnjam da se neka od vas moze pohvaliti nekim uspehom u zivotu osim sto je napravila sarmu ili nadojila dete!!!
 
Chan Shaolin Si:
Anonymous:
daj majke ti!ti si kao neka savest!kao da ti nikada nisi prevario,a osecam da jesi,nego glumis dobricu i vernog decka!!

pa sta i da jeste prevario ipak je decku 20 godina nije ozenjen sogurno ali prevarit covjeka sa kojim je u braku pa to je uzas uzas i jos sa fali na topicu tim "remek djelom" phuj obraz ti je deblji od djona.
U prvu si opet ocigledno delimo isto misljenje, nije isto imati 20 godina i ne biti u braku, i biti u braku i je8ati se po coskovima, KADA JE VEC TAKVA I NEMOZE BEZ JE8ANJA SA DRUGIMA NEKA TO BAREM RADI ZA PARE PA DA POMOGNE SVOM JADNOM MUZU, JER NEMA RAZLIKE IZMEDJU NJE I NEKE PROSTITUTKE, OSIM STO OVA RADI ZA ZIVOT A OVA D ZADOVOLJI SVOJI NAJDUBLJI INSTIKT!!!
 
Anonymous:
Chan Shaolin Si:
Anonymous:
daj majke ti!ti si kao neka savest!kao da ti nikada nisi prevario,a osecam da jesi,nego glumis dobricu i vernog decka!!

pa sta i da jeste prevario ipak je decku 20 godina nije ozenjen sogurno ali prevarit covjeka sa kojim je u braku pa to je uzas uzas i jos sa fali na topicu tim "remek djelom" phuj obraz ti je deblji od djona.
U prvu si opet ocigledno delimo isto misljenje, nije isto imati 20 godina i ne biti u braku, i biti u braku i je8ati se po coskovima, KADA JE VEC TAKVA I NEMOZE BEZ JE8ANJA SA DRUGIMA NEKA TO BAREM RADI ZA PARE PA DA POMOGNE SVOM JADNOM MUZU, JER NEMA RAZLIKE IZMEDJU NJE I NEKE PROSTITUTKE, OSIM STO OVA RADI ZA ZIVOT A OVA D ZADOVOLJI SVOJI NAJDUBLJI INSTIKT!!!
OVO SAM JA NAPISAO
 
Anonymous:
Chan Shaolin Si:
Anonymous:
daj majke ti!ti si kao neka savest!kao da ti nikada nisi prevario,a osecam da jesi,nego glumis dobricu i vernog decka!!

pa sta i da jeste prevario ipak je decku 20 godina nije ozenjen sogurno ali prevarit covjeka sa kojim je u braku pa to je uzas uzas i jos sa fali na topicu tim "remek djelom" phuj obraz ti je deblji od djona.
U prvu si opet ocigledno delimo isto misljenje, nije isto imati 20 godina i ne biti u braku, i biti u braku i je8ati se po coskovima, KADA JE VEC TAKVA I NEMOZE BEZ JE8ANJA SA DRUGIMA NEKA TO BAREM RADI ZA PARE PA DA POMOGNE SVOM JADNOM MUZU, JER NEMA RAZLIKE IZMEDJU NJE I NEKE PROSTITUTKE, OSIM STO OVA RADI ZA ZIVOT A OVA D ZADOVOLJI SVOJI NAJDUBLJI INSTIKT!!!

ma to ti je uglavnom to kako god pogledas svodi se na isto a i to sto velis ta se bar jeße za pare pa i neke jade al ovako...
ooooooooo Hitleru jeßo te Bog dizi se da vidis sta sve zivi daj preduzmi nesto.
 
Ja mislim da je to jako lose.I jos nesto - ljudi, prevara je prevara, bilo muska ili zenska.Ako nisam zadovoljna muzem (zenom)i brakom radije bih se razvela, (pre toga razgovarala o problemu, pokusala sve) nego to radila...tako povredjujemo bliznje, a pre svega sebe!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top