prevarila a ni trepnula nisam
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 169

Tema: prevarila a ni trepnula nisam

zaza
    Guest

Podrazumevano prevarila a ni trepnula nisam

Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Ti si moj idol.

gosca
    Guest

Podrazumevano

Polako, trepnuces, ima vremena

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

svasta, ponosis se time, prevarom?!?!?! uzas.
    zeno, uzmi lepo razvedi se i nemoj da varas prvo sebe pa onda sebe. I ovakve bljuvotine molim te zadrzi za sebe.
    ccc
    svasta cu jos videti na ovom forumu.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano gfdss

...

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: prevarila a ni trepnula nisam

Citat Original postavio zaza
    Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...
    Ja te zazo razumem. Stvarno. Nisi jedina, nije to toliko nemoralno koliko izgleda kad se napiše tj. pročita. Neću da kažem da tako nastaviš, jer ti već znaš da to nije u redu. Samo kažem da taj skup osećanja koji si opisala nije ništa neobično. Ne obaziri se na ove kritike ovde ... Malo njih ovde sve to zaista oseća, i ima predstavu šta je svemu tome prethodilo.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vjerovatno si ti i grizu savjeti i kajanje, vec prezivjela u periodu kad si se lomila da li da to uradis, ili ne...
    Zato ti je sada sve tako lako...

ariela
    Guest

AKO SI CARICEEEEEEEE
    DA JE VREDEO NESTO NE BI TI TO NA PAMET PALO:::EBEM IH JA ONI MOGU SVUDA I SA SVAKOM A NE PITAJU KAKO JE NAMA:::KOLIKO JE MALO POTREBNO DA ZENA BUDE SRECNA A NI TO NE DAJU:A STA CES DA CEO ZIVOT CEKAS DA SE ON SETI DA SI OD KRVI I MESA:::

GOSTCHA
    Guest

Citat Original postavio ariela
    AKO SI CARICEEEEEEEE
    DA JE VREDEO NESTO NE BI TI TO NA PAMET PALO:::EBEM IH JA ONI MOGU SVUDA I SA SVAKOM A NE PITAJU KAKO JE NAMA:::KOLIKO JE MALO POTREBNO DA ZENA BUDE SRECNA A NI TO NE DAJU:A STA CES DA CEO ZIVOT CEKAS DA SE ON SETI DA SI OD KRVI I MESA:::
    A odkud znas kakav je njen sex zivot?
    Mozda je odlican?
    Nego,trazi ''vraga''
    A ti zazo,to sto kazes da nema kajanja,polako...docice i to ne brini..

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Samo pazi da se ne zaljubish u tog drugog. Tu je problem.... ops:

ana maria
    Guest

Podrazumevano bravo

i ja sam svog prevarila,pa sta!nece saznati nikad!i bilo je vise nego dobro!i opet cu to uraditi,cim mi se ukaze prilika!!ko mu je kriv,kad me ne zadovoljava cesto,kao pre? :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: bravo

Citat Original postavio ana maria
    i ja sam svog prevarila,pa sta!nece saznati nikad!i bilo je vise nego dobro!i opet cu to uraditi,cim mi se ukaze prilika!!ko mu je kriv,kad me ne zadovoljava cesto,kao pre? :wink:
    super si, bez zezanja, da znas da sam i ja to uradila mome decku...uh, i opet bih

ana maria
    Guest

Podrazumevano au!

ti neki fin decko?bolje pripazi da te tvoja ne prevari.a prevarice te kad tad,zato sto si takav!

ana maria
    Guest

Podrazumevano

rebecca,pa ne mogu da cekam vecito na muza!a i nema cari kao pre,sa drugim je sve drugacije,novije,uzbudljivije,a najvaznije-diskretno,nabijeno strastscu!!zato,podrzavam sve koji misle kao ja,a za druge me bas briga!!

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ana, uopste me ne uzbudjuje to sto neko mozda misli ruzno o "prevari". Promena, momenat preispitivanja, poredjenja, chisto zelja da se pobegne iz svakodnevnice, mozda monotonije u koju nas ona uvuce.
    Ja najvise na svetu volim da jedem,recimo musaku.Al da je jedem svaki dan pa dosadila bi mi pa bih pozelela nekad i obicnu proju a kamoli da mi neko ponudi neku pechenicu.

Ja sam za, sto ne znaci da mi nije stalo do mog decka.Zaista bih razumela da i on meni tako nesto uradi.Jedini je uslov da ja ne saznam za to.

Mogu sad da moralisu i ko zna sta pisu za ovo oni koji se ne slazu sa ovim. Dok se covek ne nadje u takvoj situaciji ne zna ni sam sta bi uradio.

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sramota

KO SE MACA LATI OD MACA I STRADA!!!

lazno
    Guest

Podrazumevano udate - neudate

Od ovih ozbiljnih i srecno udatih, mi neozbiljne, neudate i same ne mozemo da dodjemo na red!

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano CCCCC

Sramota ziva kakvih ovde prica ima, ne mogu da verujem da ovo pricate sramota ja jesam muskarac koji je isao u zensku skolu, i slusao sve ovo vi se ni sa godinama ne menjate, uvek vas goni onaj najbedniji zivotinjski instikt!!! Zato nikada nista ni biti nece od vas, sumnjam da se neka od vas moze pohvaliti nekim uspehom u zivotu osim sto je napravila sarmu ili nadojila dete!!!

Guest

Podrazumevano Re: CCCCC

daj majke ti!ti si kao neka savest!kao da ti nikada nisi prevario,a osecam da jesi,nego glumis dobricu i vernog decka!!

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: CCCCC

Citat Original postavio Anonymous
    daj majke ti!ti si kao neka savest!kao da ti nikada nisi prevario,a osecam da jesi,nego glumis dobricu i vernog decka!!
    pa sta i da jeste prevario ipak je decku 20 godina nije ozenjen sogurno ali prevarit covjeka sa kojim je u braku pa to je uzas uzas i jos sa fali na topicu tim "remek djelom" phuj obraz ti je deblji od djona.

Guest

Podrazumevano bu

Citat Original postavio Chan Shaolin Si
    pa sta i da jeste prevario ipak je decku 20 godina nije ozenjen sogurno ali prevarit covjeka sa kojim je u braku pa to je uzas uzas i jos sa fali na topicu tim "remek djelom" phuj obraz ti je deblji od djona.
    U prvu si opet ocigledno delimo isto misljenje, nije isto imati 20 godina i ne biti u braku, i biti u braku i je8ati se po coskovima, KADA JE VEC TAKVA I NEMOZE BEZ JE8ANJA SA DRUGIMA NEKA TO BAREM RADI ZA PARE PA DA POMOGNE SVOM JADNOM MUZU, JER NEMA RAZLIKE IZMEDJU NJE I NEKE PROSTITUTKE, OSIM STO OVA RADI ZA ZIVOT A OVA D ZADOVOLJI SVOJI NAJDUBLJI INSTIKT!!!

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ovo sam ja napisao

U prvu si opet ocigledno delimo isto misljenje, nije isto imati 20 godina i ne biti u braku, i biti u braku i je8ati se po coskovima, KADA JE VEC TAKVA I NEMOZE BEZ JE8ANJA SA DRUGIMA NEKA TO BAREM RADI ZA PARE PA DA POMOGNE SVOM JADNOM MUZU, JER NEMA RAZLIKE IZMEDJU NJE I NEKE PROSTITUTKE, OSIM STO OVA RADI ZA ZIVOT A OVA D ZADOVOLJI SVOJI NAJDUBLJI INSTIKT!!!
    OVO SAM JA NAPISAO

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: bu

ma to ti je uglavnom to kako god pogledas svodi se na isto a i to sto velis ta se bar jeße za pare pa i neke jade al ovako...
    ooooooooo Hitleru jeßo te Bog dizi se da vidis sta sve zivi daj preduzmi nesto.

Guest

Podrazumevano Sto bi rekla moja baka....

Sramota! Cega se pametan stidi time se lud ponosi!

Van Goga
    Guest

Podrazumevano

Ja mislim da je to jako lose.I jos nesto - ljudi, prevara je prevara, bilo muska ili zenska.Ako nisam zadovoljna muzem (zenom)i brakom radije bih se razvela, (pre toga razgovarala o problemu, pokusala sve) nego to radila...tako povredjujemo bliznje, a pre svega sebe!

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Skoro sam prevarila...
    Autor Tweety1980 u forumu Žene
    Odgovora: 647
    Poslednja poruka: 31.01.2007., 20:12
  2. Skoro sam prevarila...
    Autor Tweety1980 u forumu Žene
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 22.01.2007., 08:56
  3. Prevarila sam ga i JAKO se kajem!