Najbolji izlazci

  • Začetnik teme Mala roze Maca
  • Datum pokretanja
Ja licno ne misilm da je vecina takvih mesta, mada to i nije tako bitno, ovaj grad je dovoljno velik i dovoljno raznolik da svako nadje ono sto mu se svidja.

Ja licno nemam antipatije ni prema jednom drustvenom, socijalnom niti kulturoloskom sloju, doduse ponekad mi bude neprijatno sto se nalazim u drustvu nekih ljudi, ne zato sto su oni nesto iznad ili ispod mene, vec zato sto smo isuvise razliciti i nebih voleo da neko stvori sliku o meni istu kao i o njima.

No, znate li neki fin tih restorancic za odvesti dragu osobu ?
 
"...ovaj grad je dovoljno velik i dovoljno raznolik...":о):о):о):о):о):о):о) - Код нас у Москви има око 13.000.000 човек и пут из jеднога краjу у други краj нашега града заузиме као пут од Београда до Новог Сада, а можда и боље:о):о):о)
 
Ne znam zasto toliko ljudi u ovom gradu ima problema sa fancy ribama i frajerima i fancy mestima na koje oni izlaze? Ne vidim zasto je neka alternativa bolja ili kulturnija ili ko zna sta vec. Svako izlazi tamo gde mu se svidja i gde moze, zasto pljuvati po ostalom???
Pozdrav svima
 
kety:
Ne znam zasto toliko ljudi u ovom gradu ima problema sa fancy ribama i frajerima i fancy mestima na koje oni izlaze? Ne vidim zasto je neka alternativa bolja ili kulturnija ili ko zna sta vec. Svako izlazi tamo gde mu se svidja i gde moze, zasto pljuvati po ostalom???
Pozdrav svima

Mislim da je problem u razlicitom sistemu vrednosti.
 
mataman posla da mi smetaju fancy ljudi.mogla bih i da kazem da sam i ja malo fancy.mislim meni ne smetaju ni oni sto su u fazonu pank,ili sta ja zanmkoji trip.a ljudima verovatno smetaju drugi stilovi zato sto su oni nesigurni u sebe....
 
Mala roze Maca:
mataman posla da mi smetaju fancy ljudi.mogla bih i da kazem da sam i ja malo fancy.mislim meni ne smetaju ni oni sto su u fazonu pank,ili sta ja zanmkoji trip.a ljudima verovatno smetaju drugi stilovi zato sto su oni nesigurni u sebe....

Ljudi kojima bilo sta smeta su oni koji vise vole da gledaju tudja nego svoja posla, jer u ovom slucaju ni jedna od tih grupacija koliko ja primecujem ne steti interesima ovih drugih, no znate vec..
"Takvi smo mi srbi, zato nas i svrbi"

Inace, na koja mesta rado izlazite ?
 
PA RECIMO DA SAM LJUBITELJ ELEKTRONSKE MUZIKE, I ONO STO VAM PREPORUCUJEM JE DA BAREM JEDNOM MESECNO ODETE U NEKU "OBLIZNJU" DISKOTEKU(BARUTANA, BASTA CENTRA SAVA, SAD U SUBOTU KOLOS OTVARA LETNJU SEZONU, KRAGUJEVAC, NOVI SAD ITD.) ZABORAVITE SVE I OPUSTITE SE. OBAVEZNO OTIDJITE NA CHILL OUT NPR. ZURKA JE U BARUTANI A OKO 8.00H ADA ILI NEKAKVO KUPANJE DA UPOTPUNITE SVE. OVAKAV IZLAZAK JEDANPUT MESECNO BI VAM UPOTPUNIO PREDSTOJECU NEDELJU.
 

Back
Top