Kriticki osvrt o ucenju Adventista. Istina i zablude.

Možda nisi znao...postoji i pravilnik po kojem se neko može otpustiti iz njihopvih redova...vidi ovo..

Mislim da bi bilo korisno ali i moralno sa nase strane da kontaktiramo ADVENTISTICKU crkvu kojoj GLASNIK pripada (jer oni znaju 100% za njega jer se verovatno hvalio) i da im iznesemo dosta cinjenica koji ce biti dovoljne da ga iskljuce jer ih samo jos vise bruka. :)
 
Mislim da bi bilo korisno ali i moralno sa nase strane da kontaktiramo ADVENTISTICKU crkvu kojoj GLASNIK pripada (jer oni znaju 100% za njega jer se verovatno hvalio) i da im iznesemo dosta cinjenica koji ce biti dovoljne da ga iskljuce jer ih samo jos vise bruka. :)

Pokušavao sam ali nisam uspeo shvatiti zašto pojedini vernici nisu u stanju skapirati da sami nanose mnogo više štete organizaciji koju promovišu tokom diskusija. Mislim diskusija ne postavljanja pamfleta...
 
Piše sekretar kao da si u pravoj sudnici :eek:
Ne videh da li ima pravo žalbe :lol:

veče Jeroh...

Veče Gogi....

Piše ali to je ''logično'' jer ta crkva ima i Predsednika i podpredsednike...

A ovaj levo je trenutno glavni Podpredsednik sa svojim podprdesdnicima....

sda-ge10.jpg


A taj glavni je na funkciji nasledio svog oca nakon smrti.
 

Ma svi ti ljudi su verovatno i ok u realnom zivotu.

Cak sta vise mislim da su intelektualci i moralni ljudi, ali problem su clanovi koji jednostavno samo brukaju organizaciju.

Kazem to jer sam imao priliku u svom zivotu da upoznajem i verske vodje kao i mnoge predstavnike verskih zajednica (uglavnom denominacija u protestantizmu) i stvarno svaku lepu rec mogu reci za takve ljude.

Da ih ne poznajem nikada ne bih ni pomislio da su u takvim organizacijama, jer ne ostavljaju utisak smaraca kao i njihovi clanovi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top