!!!BIG BROTHER U SRBIJI!!!

Midnight expres

Zainteresovan član
Poruka
215
Konacno krece najpopularniji svetski reality show (posle Idola) kod nas. Bice na B92. Verovatno ste vec obavesteni. Sta, uopste, mislite o Big Brotheru i njegovoj koncepciji? Obaveza B92 je da izgradi kucu za takmicenje, a nagrade koje dobijaju takmicari u dugim zemljama nisu male, znaci mora da obezbedi i jake sponzore. Kada sam po internetu trazio vise informacija, naisao sam i na podatak da mora da ima zvanicnu web prezentaciju na kojoj ce se moci 24h nadgledati takmicari, ali naleteo sam i na forum u izgradnji... bice ovo pun pogodak za B92!
 
Midnight expres:
Konacno krece najpopularniji svetski reality show (posle Idola) kod nas. Bice na B92. Verovatno ste vec obavesteni. Sta, uopste, mislite o Big Brotheru i njegovoj koncepciji? Obaveza B92 je da izgradi kucu za takmicenje, a nagrade koje dobijaju takmicari u dugim zemljama nisu male, znaci mora da obezbedi i jake sponzore. Kada sam po internetu trazio vise informacija, naisao sam i na podatak da mora da ima zvanicnu web prezentaciju na kojoj ce se moci 24h nadgledati takmicari, ali naleteo sam i na forum u izgradnji... bice ovo pun pogodak za B92!
Mislis? Mene pomalo iritiraju ti reality-show eksperimenti. U cemu je fazon? Zasto se uopste kupuju ti silni "kvalitetni" proizvodi i jos reklamira kao ekskluziva? Je l ne moze niko nista originalno da smisli?
 
Midnight expres:
Konacno krece najpopularniji svetski reality show (posle Idola) kod nas. Bice na B92. Verovatno ste vec obavesteni. Sta, uopste, mislite o Big Brotheru i njegovoj koncepciji? Obaveza B92 je da izgradi kucu za takmicenje, a nagrade koje dobijaju takmicari u dugim zemljama nisu male, znaci mora da obezbedi i jake sponzore. Kada sam po internetu trazio vise informacija, naisao sam i na podatak da mora da ima zvanicnu web prezentaciju na kojoj ce se moci 24h nadgledati takmicari, ali naleteo sam i na forum u izgradnji... bice ovo pun pogodak za B92!
kad sam gledao funtastic voajer gledacu i to ,mada naravno ocekujem MNOOOGOOO bolju produkciju .... cuo sam da je u nemackoj imao poseban kanal sa 24h "nadgledom" a da je par stanica emitovalo po 1-2h dnevno najzanimljivije dogadjaje... eh,kad bi to moglo i kod nas :roll:
 
Bljak, jeste videli kako ga reklamiraju poslednjih dana? Sve inserti kako ljudi, stanari, placu, grozno nesto, bolesno do kraja, to bi trebalo da me zainteresuje da gledam? :shock: Mislim da bi producenti bili najsrecniji kada bi se neko unutra ubio ili tako nesto, onda bi imali pravu senzaciju u rukama... Ljudi moji...
 
Idol je prve sezone bio gledaniji od Granda u poslednjih sest emisija. Finaliste su znali svi. Ali drugi serijal je zbog raskida ugorova sa Coca Colom i finansijskom krizom u Bk bio gurnut u stranu, nije reklamiran cak ni na BK, pa je i gledalaca bilo mnogo malo, ali s obzirom koliko je ulozeno, bolje ni nije moglo.
 
xeetobas:
IvAnA:):
To je zaglupljivanje naroda....Da postanemo poput debilnih Amera...Jel to cilj?!Ispiranje mozga sa kojekakvim reality show-ovima da kasnije mogu da nam stave u glavu sta god pozele...
Hoces da kazes da reality show-ovi zaglupljuju a telenovele ne,posto vidim da si aktivna na temama o "spanskim" serijama???? MA DAJ.... :roll:
Mislim da ne treba sad kao zauzimati neki superioran stav,jer u krajnjoj liniji ukusi su razliciti, ali mi se cini da su to dve krajnosti-serije su kao retrogradne a reality progresivni-a krajnostima nikada ne treba teziti.
Pozoriste je pravo mesto gde mozete da vidite reality romansu!
 
xeetobas:
IvAnA:):
To je zaglupljivanje naroda....Da postanemo poput debilnih Amera...Jel to cilj?!Ispiranje mozga sa kojekakvim reality show-ovima da kasnije mogu da nam stave u glavu sta god pozele...
Hoces da kazes da reality show-ovi zaglupljuju a telenovele ne,posto vidim da si aktivna na temama o "spanskim" serijama???? MA DAJ.... :roll:


Ne, ja se u potpunosti slazem da i telenovele zaglupljuju!!!Ali jbg....moram nesto da radim preko raspusta...
 
Nije ispiranje mozga ali nije ni u drugom pravcu, definitivno. Ne kazem da sve sto gledas treba da bude pametno, normalno, neke stvari su samo za zabavu, ali ovo je ispod svakog nivoa. Da gledam 12 ljudi kako se blamiraju i/ili dosadjuju, zbilja :roll:... Pre-preglupo.
 

Back
Top